Šta je novo?

KODI buildovi

Nov sam ovde,
zašto kodi green ne radi na tv eonu sbb
a na kompu mi radi... isti net sbb eon full
unapred hvala.
 
Večeras ni Sport HD ne funkcioniše...bar kod mene.
 
Koji vam je najstabilniji Kodi sada? Ja stavio na 18.9 Green Addon zbog dece i sinhronizovanih crtaca. Da li je bolje staviti noviji Kodi?
X96 pro 2/16 uredjaj
Kako rade Robin hood addon, Phoenix itd ? Vavoo ?
 
Kodi 19.5 matrix se update u kodi 20 nexus version 1.7.....to je najnovi update....sada treba naci sta radi sa njim....zna li vec neko....👍
 
Evo konačno sam stigao da organizujem kako treba svoj Repo, tako da se malo promenila sadržina na strani dEXE's Kodi Repo...
Uklonjeni su svi fajlovi takoreći, jer je sad sve organizovano u okviru jednog zip fajla, dakle pravog repozitorija. Ovako je mnogo lakše instalirati bilo šta, jer ne morate svaki put ulaziti u source...
Dakle, kada source dodate u filemanager od Kodija, idete na install from zip, I nakon toga usmerite na taj source i instalirate zip od repoa koji je u osnovnom direktorijumu, ili možete i samo da ga skinete i instalirate sa vaše lokacije.
Repo je organizovan tako da vam faktički ništa drugo sem njega neće trebati ;)
Kako za početnike tako i za ove druge, kao početna stanica kad se instalira Kodi... Uskoro će biti dodato još sadržaja, za sada ima i više nego dovoljno ;)
Na desni klik na njega, i "check for updates" mozete proveriti tj. refresovati da li je nešto novo ubačeno...
A šta sadrži?
To morate proveriti sami ;)
  • Izmedju ostalog, tu je i dodatni repo Roooar, u kome se nalaze svi faktički trenutno relevantni repozitoriji, koji su bili u folderu, a sada se odavde mogu lako instalirati... Na samoj web strani vam piše koji addon se nalazi u kom repozitoriju, mada ce se ono najbolje naći u samom dexe repo-u.
  • GreenKlik Premium, zna se šta je
  • Baubau Vavoo, live tv
  • Unofficial Titlovi.com addon
I td, određeni addonovi koji su dodati su prerađeni ako im je nešto falilo I sl.
U planu je bilo da dodam i PVR addon za razne sisteme, ex BlueThunder, I faktički je završen, ideja je bila da iz jednog addona možete birati koje servere hoćete da učitate, green, blue, robinhood, Zadar...
U međuvremenu robinhood se ugasio, mada mozda se ponovo aktivira, zadar nisam siguran da li rade, a green i blue, rade onako...
Pošto ja ne mogu da se bavim traženjem servera, najlakše mi je bilo da dodam sve te, pa da faktički u jednom addonu imate mogućnosti od 3 builda... Ali, oni se izgleda nisu održali baš pa cu da vidim šta ću...
Provericu kakva je situacija sa njima, pa ću izbaciti addon a možda dodam i moje servere, pa birajte... Ali kao sto znate to traje koliko traje...
Eto pa probajte... I da, ne instalirajte Buildove, već sami "naprivete" svoj ;)
 
Evo konačno sam stigao da organizujem kako treba svoj Repo, tako da se malo promenila sadržina na strani dEXE's Kodi Repo...
Uklonjeni su svi fajlovi takoreći, jer je sad sve organizovano u okviru jednog zip fajla, dakle pravog repozitorija. Ovako je mnogo lakše instalirati bilo šta, jer ne morate svaki put ulaziti u source...
Dakle, kada source dodate u filemanager od Kodija, idete na install from zip, I nakon toga usmerite na taj source i instalirate zip od repoa koji je u osnovnom direktorijumu, ili možete i samo da ga skinete i instalirate sa vaše lokacije.
Repo je organizovan tako da vam faktički ništa drugo sem njega neće trebati ;)
Kako za početnike tako i za ove druge, kao početna stanica kad se instalira Kodi... Uskoro će biti dodato još sadržaja, za sada ima i više nego dovoljno ;)
Na desni klik na njega, i "check for updates" mozete proveriti tj. refresovati da li je nešto novo ubačeno...
A šta sadrži?
To morate proveriti sami ;)
  • Izmedju ostalog, tu je i dodatni repo Roooar, u kome se nalaze svi faktički trenutno relevantni repozitoriji, koji su bili u folderu, a sada se odavde mogu lako instalirati... Na samoj web strani vam piše koji addon se nalazi u kom repozitoriju, mada ce se ono najbolje naći u samom dexe repo-u.
  • GreenKlik Premium, zna se šta je
  • Baubau Vavoo, live tv
  • Unofficial Titlovi.com addon
I td, određeni addonovi koji su dodati su prerađeni ako im je nešto falilo I sl.
U planu je bilo da dodam i PVR addon za razne sisteme, ex BlueThunder, I faktički je završen, ideja je bila da iz jednog addona možete birati koje servere hoćete da učitate, green, blue, robinhood, Zadar...
U međuvremenu robinhood se ugasio, mada mozda se ponovo aktivira, zadar nisam siguran da li rade, a green i blue, rade onako...
Pošto ja ne mogu da se bavim traženjem servera, najlakše mi je bilo da dodam sve te, pa da faktički u jednom addonu imate mogućnosti od 3 builda... Ali, oni se izgleda nisu održali baš pa cu da vidim šta ću...
Provericu kakva je situacija sa njima, pa ću izbaciti addon a možda dodam i moje servere, pa birajte... Ali kao sto znate to traje koliko traje...
Eto pa probajte... I da, ne instalirajte Buildove, već sami "naprivete" svoj ;)
Bravo za trud. 🍻
 
Kodi 19.5 matrix se update u kodi 20 nexus version 1.7.....to je najnovi update....sada treba naci sta radi sa njim....zna li vec neko....👍
Ja neki dan probao nexus 20 na Eon boxu i spor je do bola...
Naravno tome najviše kumuje loš i slab HW box-a, ali eto pišem, možda nekog bude interesovalo, pa da ne gubi vreme na instalaciju...
 
Radi Nexus normalno, box i pc, može biti da vam je to do hardvera.
 
Ja neki dan probao nexus 20 na Eon boxu i spor je do bola...
Naravno tome najviše kumuje loš i slab HW box-a, ali eto pišem, možda nekog bude interesovalo, pa da ne gubi vreme na instalaciju...
Imam ga i na Kaon i na SDMC Eon boxu. Radi pristojno,ne koci. Koji skin koristis?
 
Nexus radi bolje nego Matrix u svakom slučaju pa i na slabijem hardveru.
 
Ima li neki addon gde ima stream Nova RS televizije? Baubau live tv od kolege dexe ima samo nova hr
 
Koristio sam balkan green build blue thunder i imao listu u pvr blue thunder client koja je imala oko 6000 kanala, nasih i stranih.....gde da nadjem tu listu....da je ubacim u pvr simple client....👍
 
Ima li neki addon gde ima stream Nova RS televizije? Baubau live tv od kolege dexe ima samo nova hr
Ja koliko videh ima nova rs I radi
Koristio sam balkan green build blue thunder i imao listu u pvr blue thunder client koja je imala oko 6000 kanala, nasih i stranih.....gde da nadjem tu listu....da je ubacim u pvr simple client....👍
To nije lista već stb portal, ko zna koji je bio jer ih ima gomila koji se menjaju, i pri tome pitanje je dal još uvek radi...
Uskoro cu izbaciti pvr addon sa portalima, e sad da li će raditi, videćemo...
 
Istina, mada mislim da ima razlike od hrvatske ali definitivno nije nova s.
 
Da pise Nova RS PUB ali je zapravo isti stream kao Nova TV tj hrvatska nova
Ali nije isti, evo sad probah I na hr su neke reklame na hrvatskom na ovom rs pub ide lud zbunjen normalan kao što I jeste na našoj nova s...
 
Ali nije isti, evo sad probah I na hr su neke reklame na hrvatskom na ovom rs pub ide lud zbunjen normalan kao što I jeste na našoj nova s...
😅😅 Znam da sam sinoc hteo da gledam survivor, kod nas je pocinjao u 21:15 a u hrvatskoj u 22:15 pa sam tu provalio da je RS PUB hrvatski jer je krenuo po drugom vremenu a i voditelj je njihov
 
Ima li neki addon što radi na eon boxu, ako ima dajte adresu kao izvor.
Ranije sam koristio repo. dryclorh. org (gteen rev. Kodi balkan) ne radi mi unazad mesec dana ili dva..
Unapred hvala.
 
Green ima dva svoja addona, green klik, koji imate u mom repu otkljucan, i pvr koji ću nekad uskoro izbaciti, sve ostalo možete sami po zelji dodati takodje iz repa....
 
Ali meni green rev. radi na kompu a neće na eonu....
Robinhood neće ni kod mene...
kako si uspeo da ti zeleni radi na windows?
danas sam probao sve repo-e od dexe na matrix 19.5, skoro da nista ne radi..posebno gr 3.1.1 couldnt connect a 4.1 trazi user i pass..pretpostavljam na nexus 20 ima neke šanse
 
kako si uspeo da ti zeleni radi na windows?
danas sam probao sve repo-e od dexe na matrix 19.5, skoro da nista ne radi..posebno gr 3.1.1 couldnt connect a 4.1 trazi user i pass..pretpostavljam na nexus 20 ima neke šansena
kako si uspeo da ti zeleni radi na windows?
danas sam probao sve repo-e od dexe na matrix 19.5, skoro da nista ne radi..posebno gr 3.1.1 couldnt connect a 4.1 trazi user i pass..pretpostavljam na nexus 20 ima neke šanse
Na kompu imam 19.5 koliko se sećam 3.11 radi (tv po državama)
a na eonu imam 20.0 i 4.1 neće nikako.. sve sam pokušao...
Na mobu nisam ni pokušao... nemam živaca više...
 
Nisam u toku,jel i dalje blue thunder šljaka na kodiju do 18.x verzije?
 
Nazad
Vrh Dno