Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2015)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto je odavno usao u pubertet, jos malo pa punoletan :D gornja ploca je malo ulegla na sredini jos od CRT-a, sta dalje da vam pricam :)
Soba je prazna jer sam se skoro preselio u kucu... za sada je gaming soba, dok ne dodje dete da mi je preotme :D
Cable management je horor jer nemam gde da ih sakrijem kad je sto takav kakav jeste, za sada ce ostati ovako...

IMG_20150127_141942.jpg
 
Cable mgmnt se sredi lako, iskoristis donju stranu ploca, skupis sve u jedan red, par onih drzaca razlicitih dimenzija, spustis sve na jedno mjeto ... diskretna crna plasticna vezica na par mjesta i vec drugacije izgleda. Sve se moze kad se hoce.
 
Razmisljao sam o tome, ali nece da moze :) previse kablova razlicitih duzina... i kada bi ih sve lepo spakovao opet bi se videli izmedju kompa i stola. Jedino da napravim sto zatvorenog tipa kao Gizmo.
 
Aha, meni je laganica, sve sam kablove pričvrstio iza :)
 
Trenutni setup:
 

Prilozi

  • setup.jpg
    setup.jpg
    362.7 KB · Pregleda: 824
Nema veze., kada budes studirao opet napravices drugi sto :p...
 
Kupi mini tastaturu bez brojeva, ja sam tako resio problem uske police.
 
Zahvaljujuci Djolenziju i Studiovpcu kupio kablove i rasporedio zvucnike po sobi, sto mi je oduvek bila zelja, ali kao *****u nikad mi nije palo na pamet da mogu da kupim kablove na metar... Sada to ovako izlgeda, za moje potrebe odlicno.
zjLqpNF.jpg
o4nslrE.jpg
HgLuKtz.jpg

Sada se mnogo bolje cuju zvucnici, a uzivanje u filmovima je maximalno. Na drugoj slici u gornjem desnom cosku nazire se laser. Imao sam dva ali sam za jedan dobio mnogo dobru ponudu pa je otisao :) I ovaj jedan radi odlican posao, samo sto fotoaparat to nikako ne moze lepo da uhvati.
FwjjeH9.jpg

Od kako sam kupio laser svakog drugog vikenda bude neko zurka :)
Malo kablovi da se srede i to je to ali me nekako stalno mrzi.
 
Poslednja izmena:
sjebana optika aparata :d
 
Aparat ne moze da uhvati lepo, druge slike su bile tek katastrofa, izazivaju epilepsiju :)
 
Jel monitor desno sync master 931?
 
Poslednja izmena:
Ne, nego Sync Master 206BW. Letos kupih neki samsung led od 22 inca kao da predjem na full hd. Ali uglovi gledanja i sve mi je bilo mnogo bolje na ovom starom, tako da sam taj monitor preprodao devojci :) Molim Boga da mi ovaj dugo potraje i graficka se manje muci na manjoj rezoluciji. :)
 
Samo kad krene da pisti i/ili mu bude trebalo par sekundi da se upali lampa, odmah pravac servis dok je popravka jeftina. Posto hoce u naponskoj sekciji da mu nabubre elektroliti, a ako se dugo ceka onda povuku jos stvari sa sobom... Imam 226CW i imao sam isti problem, a posto delimo muku (i meni retko koji jeftiniji monitor posle ovog odgovara), da mu produzis zivot ako krenu problemi. Inace je popravka jeftina u pocetnom stadijumu.
 
Cim sam kupio monitor odmah sam kupio i ups. Mislim da mu je to mnogo produzilo vek trajanja. Secam se da sam ga dosta platio negde oko 280 evra, pre jedno osam godina, ima vec :) I dan danas radi kao prvog dana. Samo neka potraje :)
 
Eo i novog stola 2014-15 .....
 

Prilozi

  • 20150202_201022.jpg
    20150202_201022.jpg
    983.8 KB · Pregleda: 657
  • 20150202_200920.jpg
    20150202_200920.jpg
    869.2 KB · Pregleda: 665
  • 20150202_200943.jpg
    20150202_200943.jpg
    888.2 KB · Pregleda: 589
Zasto nisi i onaj deo na izvlacenje napravio da bude siv?
 
Taj deo je montiran 10min pre slikanja.
Ali verovatno ce biti beo ili siv u skorije vreme.
Ovo je test faza da vidim oce li se ukocenost vrata otkociti.
 
To puno zavisi i od stolice...
 
Taj deo je montiran 10min pre slikanja.
Ali verovatno ce biti beo ili siv u skorije vreme.
Ovo je test faza da vidim oce li se ukocenost vrata otkociti.

Čini mi se da ti je stolica niska u odnosu na sto.
 
Pozdrav svima, evo mog work station-a.
GEDC1412.JPGPC_20150203_000430.jpg

Planiram samo da u skorije vreme zamenim kuciste, uzmem neko mini, i da sto prefarbam il odradim neku dekupaz foru da podloga bude kao strip, nesto u fazonu sa slike.

FF77WYBGP7IGQLZ.LARGE.jpg

I da kupim neki normalan fotoaparat naravno :cigar:
 

Prilozi

  • Slika800.jpg
    Slika800.jpg
    642.6 KB · Pregleda: 516
Pozdrav svima, evo mog work station-a.
Planiram samo da u skorije vreme zamenim kuciste, uzmem neko mini, i da sto prefarbam il odradim neku dekupaz foru da podloga bude kao strip, nesto u fazonu sa slike.

I da kupim neki normalan fotoaparat naravno :cigar:

Bolji ti je trenutni fazon (izuzimajuci fioke). Strip ce da ti dosadi posle mesec dana, pa ce da te nervira, a ovo ostaje neupadljivo.
 
Je.es ga, fioke su bile test za to preslikavanje sa papira na drvo, tako da cu njih da zamenim novim komadima a kuciste me nesto opasno nervira :)
 
Ovo je test faza da vidim oce li se ukocenost vrata otkociti.

Kamo srece, bojim se da to ne mozes resiti stavljanjem naslona za ruke...
To i nije stolica, kolko vidim to je fotelja, i super je za gledanje filmova ali za duzi rad ili gaming je katastrofa.
Nikad nisam razumeo zasto ljudi stavljaju monitor podignut na platformu, tako celo vreme gledate navise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno