Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Moras pisati podrsci da te zovu.Tako je i meni bilo slicno.
 
Kod mene je 1111
Da me Shaman ne zahebava :) Kucaj na daljinskom:
Kod:
*1397*
Skroz dole IPTV settings, pa Opet IPTV setting i show pass...

IMG_0702.jpg
Pogledaj na tom koji radi. Ima još neki pass... ispod u tim podešavanjima ali ne verujem da je bitan.
Ako nije to, onda ga verovatno nisu registrovali. Onda moraš da ih zoveš.
 
Treći put mi se dešava da ne radi Arena Premium 1,na dva televizora...dešava li se još nekom da je crn ekran i da nema slike po par sati na Areni Premium 1?
 
Kod mene da ne ureknem preko webos aplickacije sve arene rade ostalo me ne zanima.
 
Imala je sestra besplatnih 3 mwseca uz svoj paket. Aktivirao sam joj to, pa me zanima kako sada da odjavim iris. Aktivirao sam preko njenog broja telefona?
 
Iz samog programa ima opcija da se deaktivira u opciji paketi i usluge pa aktivni paketi.
 
Znam na koju app misliš, i na Android verziji Iris Go nema deaktivacije usluge među dodatnim TV paketima. Makar za nalog sa Box 3 ugovorom nema. Doduše na tom nalogu je to aktivirano ko zna kako pre sto godina (kad je još bila aktuelna "MTS TV Go").

Screenshot_2023-11-16-15-07-50-413_com.huawei.android.Serbia.jpg

Screenshot_2023-11-16-15-07-54-672_com.huawei.android.Serbia.jpg
 
Nemam to na v3.2.6 (nema sekcije / tab-a "Aktivni paketi").
A i meni taj tvoj interfejs izgleda kao da se "Deaktiviraj" dugme odnosi na usluge iz liste, i da ta polja levo služe da se selektuje usluga? Pa da "Deaktiviraj" radi to za ono što je selektovano...
 
Ja ima ovo start paket i premotaj i ovako se deaktivira. Irisgo mi je najnoviji iz google play radnje.3.2.6. Dakle putanja je meni paketi i usluge aktivni paket gore desno. Kada lliknes aktivne usluge izbaci ti sve sto imas od paketa i onda stikliras sta hoces da deaktiviras i klikles deaktivacija. Nije mi bas jasno sta te buni. Evo dole menija
preko kog se dolazi i do taba aktivne usluge koji je gore desno kada ga kliknes dobijes izbor sta hoces da deaktiviras.
Evo ga
 

Prilozi

  • Screenshot_20231117_061645_iris GO.jpg
    Screenshot_20231117_061645_iris GO.jpg
    95 KB · Pregleda: 28
Poslednja izmena:
Ništa mene ne buni. Tebi nije jasno da ista verzija aplikacije može različitim ljudima da nudi različit interfejs ;)
 
Ništa mene ne buni. Tebi nije jasno da ista verzija aplikacije može različitim ljudima da nudi različit interfejs ;)
Ono u pravu si ali ti si tvrdio ne da ti nemaš nego da verzija nema (pogledaj tvoju poruku gore) što nije isto jer kao što vidiš kod mene ima...pozdrav.
 
Ima li naznaka da ce pustiti iris go appikaciju za tvOS (apple tv)?
 
@djpgiovany Teško, da su hteli to bi već i uradili, jedino ako ih korisnici Apple TV budu stalno gnjavili mejlovima i porukama pa reše da to i urade.
 
@djpgiovany Teško, da su hteli to bi već i uradili, jedino ako ih korisnici Apple TV budu stalno gnjavili mejlovima i porukama pa reše da to i urade.
Ja im poslao mail,pa cekam odgovor.
Ne verujem da je neka velika razlika izmedju aplikacija za iOS i tvOS. Pomislio sam da mozda ne zele da puste za tvOS da bi ljudi koristili,iskljucivo,mts-ove set up box-eve,ali onda ne bi pustili za google tv(android tv),webOS,tizen…u principu iris aplikacija ima za sve osim za tvOS…
 
Nema,tj. za Hisense sa Vidaa OS nema. Za televizore sa Android TV-om naravno ima…
 
Poslednja izmena:
Eto, a Srbija ima daleko više korisnika Hisense TV sa VIDAAAAAAA nego Apple TV korisnika.
 
Eto…ja koristim Hisense Vidaa i Apple TV i zeleo bih da ne moram da koristim mts-ov STB…valjda ce izbaciti u neko vreme aplikacije za ta 2 sistema…
 
Ubo si kao prstom u oko :) Svakako si u debeloj zabludi ako misliš da usluga na Iris STB i usluga preko Iris Smart aplikacije mogu da se porede.
 
Nazad
Vrh Dno