Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Ja koliko vidim na sajtu mts-a i u ponudama nigde se ne pominje iris smart. U mojmts aplikaciji takođe. Svugde se usluga zove iris go, što je i logično jer ne prave razliku, za razliku od sbb-a, između slotova na tv-u i prenosnim uređajima.
Edit: tek sam vidim da si mislio na naziv aplikacije, a ja sve vreme govorim o usluzi. Nebitno, zna se na šta se misli, to je sve isto
 
Ako su oni nesposobni da razdvoje naziv usluge u skladu sa platformom na kojoj se koristi, valjda ne moramo i mi da budemo, ili se varam? Pogotovo što je ovde bilo dosta frljanja sa pokušajima da se GO aplikacija tera po ATV boxovima.
 
Poenta je da je to ista usluga. Mi smo zbog sbb-a navikli da su to razdvojene usluge što je potpuno veštački. Da li netflix, hbo i ostali striming servisi razdvajaju naziv usluge u zavisnosti od platforme?
Po toj logici onda bi trebalo da se razdvaja na android, android tv, ios, webos, windows itd.
 
Mali off, s vpnify na mts wifi n1, nova s i sport klub rade bez problema. I iris go radi kao sat na sbb. Još da nađem neki vpn za pc kad hoću preko kompa da gledam i misija je završena
 
Mali off, s vpnify na mts wifi n1, nova s i sport klub rade bez problema. I iris go radi kao sat na sbb. Još da nađem neki vpn za pc kad hoću preko kompa da gledam i misija je završena
1704215817982.png
h**ps://pcmacstore.com/en/app/1503251395/vpnify-unlimited-vpn
 
nikako da pokrenem app Iris smart u R Srpskoj ??? ima li resenja ? hvala
unesem username i password i samo ekran potamni i nista...xiaomi box s
 
E da pokrenes tj da se ulogujes moras sa vpn-om ( samo prvi put da se ulogujes na Iris smart apk posle ti nece vise trebati pokretanje i samo koriscene iste ) , mozes sa ovim beplatnim vpn-om pisali su koji mogu na Eon temama , ustvari imas odgovor samo tri posta unazad i na ovoj temi 😉😁
 
Poslednja izmena:
E da pokrenes tj da se ulogujes moras sa vpn-om ( samo prvi put da se ulogujes na Iris smart apk posle ti nece vise trebati pokretanje i samo koriscene iste ) , mozes sa ovim beplatnim vpn-om pisali su koji mogu na Eon temama , ustvari imas odgovor samo tri posta unazad i na ovoj temi 😉😁
pretpostavljam logiram se s VPN na Srbiju ???
 
nikako da pokrenem app Iris smart u R Srpskoj ??? ima li resenja ? hvala
unesem username i password i samo ekran potamni i nista...xiaomi box s
Čudno... Kog internet operatera koristiš?
Meni log in normalno prolazi bez vpn-a, korisnik sam Triontel-a (nedavno kupljen od strane m:tel-a).
Jedini je problem što dosta kanala nije dostupno van teritorije Srbije.
 
Čudno... Kog internet operatera koristiš?
Meni log in normalno prolazi bez vpn-a, korisnik sam Triontel-a (nedavno kupljen od strane m:tel-a).
Jedini je problem što dosta kanala nije dostupno van teritorije Srbije.
mtel optika
a jesi probao s VPN konektovanim na Srb da gledas ? mozda mogu svi kanali ? eon meni sljaka za 10, a nalog je SBB
 
@galebsjuga Jesam, i to sa Surfshark VPN-om i čak je gora situacija sa kanalima.
Problem je što u Srbiji iris radi jedino na mts i pretpostavljam na Supernova mreži pa samim tim i kod nas će raditi samo nešto od kanala ili sa vpn-om ali koji se kači na server mts-a.
 
To je "narodna" verzija za android. Skini s linka što je kolega s foruma ostavio par postova iznad radi kao sat
 
Instalirao memu pc emulator, instalirao windscribe vpn, uloguje se i kad treba da pusti izbaci error i sa vpn i kad ga isključim isto. Očigledno za win mora plaćeni vpn sa serverom iz srbije drugačije ne može. Probao sam i sa vpnify instalira ga ali neće da se konektuje. Zao mi sto nemam chromecast da probam dal bi to radilo
 
Pozdrav ljudi..

Za nekih 2 meseca mi sitice promo period i prelazim sa sbb-a na mts. Zanima me sledece, kod dece u sobu hocu da uzmem neki android box i na njemu da namestim deci neke njihoe aplikacije i iris aplikaciju za tv od mts-a. Koji box bi bio dobra opcija a da ima ethernet port? Gledao sam Xiaomi mi box 2nd gen ali nema ethernet port.
 
Instalirao memu pc emulator, instalirao windscribe vpn, uloguje se i kad treba da pusti izbaci error i sa vpn i kad ga isključim isto. Očigledno za win mora plaćeni vpn sa serverom iz srbije drugačije ne može. Probao sam i sa vpnify instalira ga ali neće da se konektuje. Zao mi sto nemam chromecast da probam dal bi to radilo
Ne može preko emulatora, IRIS zahteva da imaš Widewine sertifikat na uređaju. Iz istog razloga kineski uređaji bez sertifikata ne rade sa IRIS-om, EON-om i itd.
Emulator nema nikakve sertifikate, pa ta varijanta nikad neće raditi, sa ili bez VPN. Sa većinom plaćenih VPN-ova opet ne rade Arena Premium kanali, Vpnify je jedan od retkih koji rade(za sad), a besplatan je. Na PC radi Psiphon vpn, koji je oko 2-3 eur mesečno. Oba ova VPN-a koriste isti server za srpsku lokaciju, što pretpostavljam da je razlog zašto rade.
 
i u windscribeu ima opcija da se odabere srbija, plus jedna zemlja i neograničen saobraćaj za 3$. koliko gledam tv ovo preko tel mi savršeno odgovara
 

Prilozi

  • windscribe.jpg
    windscribe.jpg
    99.1 KB · Pregleda: 26
i u windscribeu ima opcija da se odabere srbija, plus jedna zemlja i neograničen saobraćaj za 3$. koliko gledam tv ovo preko tel mi savršeno odgovara
Imao sam, ne rade Arene Premium. Ali za telefon ti i ne treba VPN, samo upališ bilo koji na bilo kojoj lokaciji dok ne prođe login, isključiš vpn i gledaš. Na ovu foru može da se gleda Iris na Boxu, ako se koristi mobilna verzija IRIS aplikacije, Iris GO, koja radi samo uz korišćenje miša.
Iris Smart (TV verzija aplikacije) mora imati valjan vpn uključen sve vreme, kao i PC.
 
Poslednja izmena:
Imao sam, ne rade Arene Premium. Na ovu foru može da se gleda Iris na Boxu, ako se koristi mobilna verzija IRIS aplikacije, Iris GO, koja radi samo uz korišćenje miša.
E dobro mi rece za windscribe i arene. Znači iris go radi na boxu sa vpn? Tj kao na telefonu?
 
kako rešiti problem što ne rade arene premium na surfsharku ?
 
hvala ekipo, vpnify radi na areni
surfshark je umro, odustajem od njega
 
Nazad
Vrh Dno