Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi sve kako treba
 
Pozdrav svima, ima li neko da ima viška jednu m3u listu sa exyu sportskim kanalima .
 
Бога ми, SK 4K стиже у понуди ТВВИЕТ. Тестирање се приводи крају. И неће бити једини 4К канал у понуди.

ИЗМЕНА: Док ја овде писах, пуштено.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
e03bcc20fddddbfbb437ecb9304a6912.jpg

c304f68c0c704597874dd054ae9c6453.jpg

Kakav je bitrate/slika u odnosu na coax i SBB ?
 
Dobra mu je slika, u rangu je SK 4K na kablovskoj
 
promena u url adresi king box i clientbox(iste su liste). izbačene su : i broj. http://clientbox.tv/c/ http://king-box.club/c/
Та адреса је већ месецима активна. Ништа ту није промењено. Ја сам увек ишао на Клијент бокс.
Тај број, то је порт адресе. Увек му је био и сада је отворен порт 80. Иначе то је стандардни порт који се сматра да је увек отворен. Значи свеједно је да се пише адреса са портом или без порта кад је у питању 80.


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kako najjefitnije da dodjem do ArenaSport HD kanala, u principu samo me to interesuje zbog fudbala, SK imam preko SBB-a pa mi to pokriva ostatak koji nema na Areni...
Jel ima neka varijanta tog tipa jer zaista mi ne treba da placam jos 10eur i slicno za jos brdo kanala kada ni ovih koliko vec SBB imam ne gledam, prakticno samo live fudbal pratim :D
 
Poslednja izmena:
Sacekaj zvanicnu aplikaciju, trebala bi da bude od 01.09.
 
Koja je dobra lista da se pazari?
Znam znam nista niko ne garantuje , ali koja je barem priblizno dobra.Bitni su USA sport kanali...
 
Imam problem sa nekim kanalima da ne mogu da se učitaju i kada krene buffering sve zakoci i Fox tv (android 9) se restartuje svaki put bez obzira koju iptv aplikaciju koristim. Ima li rešenje za ovo, da li tv ne podržava neki video format? Na telefonu radi bez problema.
 
Вероватно количина радне меморије прави проблем, у комбинацији са кодецима.
Шта можеш учинити? Инсталирај MX плејер и нека ти он буде екстерни плејер за апликацију којом гледаш

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
dobio test sa druge strane

klasična kineska lista, samo što je ova 20 puta skuplja
 
Da li neko ima iskustva sa pustanjem IPTV na Mi Android televizorima? U maloj sobi u stanu zeleo bih da uzmem ovaj najmanji 32". Ali me buni sto ima samo 1.5GB slobodne RAM memorije. I sta mislite o kombinaciji IPTV i Snapdragon 855 procesora?
 
meni radi i na fox-u sa android 4..program je stb emu radi top

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li neko ima iskustva sa pustanjem IPTV na Mi Android televizorima? U maloj sobi u stanu zeleo bih da uzmem ovaj najmanji 32". Ali me buni sto ima samo 1.5GB slobodne RAM memorije. I sta mislite o kombinaciji IPTV i Snapdragon 855 procesora?
Ja sam uzeo TCL 32ES560 android tv 32 inca i radi sasvim dobro, u odnosu na Fox je spejs satl, ima 1.5GB rama i 8GB roma, sve aplikacije rade, kodi elementum bez trzanja, IPTV, sve ok... EON aplikacija zna da baguje ali to nije to TV-a... Android TV je OS...
 
Poslednja izmena:
@Jovan3

Je li strasno to bagovanje eona, posto gledam klincima neki od 32 za sobu, ali eon treba lepo da fercera.

Ako neko ima smartTv od 32 inca i da je zadovoljan sa njim pri koriscenju eon app neka napise, znacilo bi

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Šta se tačno podrazumeva pod "bagovanjem"?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
@Jovan3

Je li strasno to bagovanje eona, posto gledam klincima neki od 32 za sobu, ali eon treba lepo da fercera.

Ako neko ima smartTv od 32 inca i da je zadovoljan sa njim pri koriscenju eon app neka napise, znacilo bi

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Pa kad ukljucis EON recimo slika je zakucana ali prebacis na sledeci kanal i vratis i proradi, samo je bitno da bude starija verzija EONa jer ova najnovija vecini ne radi...
 
Ako se odnosi na ATV verziju eona, ja sa poslednjom verzijom nemam takve probleme.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Dajte neku jeftiniju iptv sa balkanskim kanalima za dva racunara sa monitorima od 24 inca i jednu malo bolju za tv 43 inca.
 
@psaras
Koji tv je u pitanju

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da li neko ima iskustva sa pustanjem IPTV na Mi Android televizorima? U maloj sobi u stanu zeleo bih da uzmem ovaj najmanji 32". Ali me buni sto ima samo 1.5GB slobodne RAM memorije. I sta mislite o kombinaciji IPTV i Snapdragon 855 procesora?

snapdragon 855 je zmaj, to na ler tera sta god oces. uzeti tv od 32" je po meni jako tuzno. zasto ne uzmes neki 50 barem? ja sam navikao na projektor, preko 2m slika, sad kad vidim tv od 50" place mi se. 32 moze da bude ok za monitor za komp, to ja trenutno koristim, ali se patim, jer mi treba minimalno 40". buraz ima 50" i to je idealno. 32 za tv? zasto? zasto?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno