Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa kupuje za decu,neće odma da ih razmazi,pa za dva meseca da traže videobim
 
snapdragon 855 je zmaj, to na ler tera sta god oces. uzeti tv od 32" je po meni jako tuzno. zasto ne uzmes neki 50 barem? ja sam navikao na projektor, preko 2m slika, sad kad vidim tv od 50" place mi se. 32 moze da bude ok za monitor za komp, to ja trenutno koristim, ali se patim, jer mi treba minimalno 40". buraz ima 50" i to je idealno. 32 za tv? zasto? zasto?
50" je idealno za monitor???

Sam ja prespavao nešto u zadnjih godinu - dve?
 
moze i 2x42" al aj da ne idemo u offtopic bezveze :D
 
Moze li neke nove liste ? Ove sto sam imao sto mi poslao Sale su sve ubagovane(pukle). Hvala :)
 
Poslednja izmena:
Da li Viet podržava vraćanje programa unazad? Nije mi trebalo puno da se naviknem na to na EON-u. Ako ima da li to radi u Smart IPTV aplikaciji na Samsung tv-u, ili mora neka posebna aplikacija da se instalira. Imam i Mi Box ako Smart IPTV nije rešenje.
 
Подржава враћање до 72 сата у назад, за 33 канала. Број канала биће ускоро повећан.
Иначе, на смарт ТВ тренутно није могуће. Могуће је на андроид апликацији, преко браузера, у коди адону, MINISTRA плејеру

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Imate li problem sa baferovanjem u poslednja 2-3 dana na Tvviet? Meni u večernjim satima bas mnogo baferuje. Na gotovo svim kanalima. Internet radi normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li GOTiT IPTV još uvek radi ? Imao sam pretplatu preko EverFast Store-a, ali više ne mogu da ih nađem na aliexpress-u, kao da nisu aktivni. Da li ova lista može da se uzme od nekog drugog prodavca ?

Rade
 
@salacue Radi li app na Mi Box- u?
 
Jel Gotit najbolji izbor?
Ja sam dobio listu od kolege sa foruma pre neki dan,evo od juce ne radi,bolje da platim nego da se zezam.
 
Imate li problem sa baferovanjem u poslednja 2-3 dana na Tvviet? Meni u večernjim satima bas mnogo baferuje. Na gotovo svim kanalima. Internet radi normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Исти проблем имам и ја , СББ мрежа и до СББ-а је. Тестирао са 4G и са VPN - ради апсолутно нормално.
Обавештене су "више инстанце" и биће отклоњено у најкраћем времену.
@salacue Radi li app na Mi Box- u?
Наравно да може.
Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Исти проблем имам и ја , СББ мрежа и до СББ-а је. Тестирао са 4G и са VPN - ради апсолутно нормално.
Обавештене су "више инстанце" и биће отклоњено у најкраћем времену.

Наравно да може.
Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
Takođe sam na SBB ali sam večeras probao i na Telenor mreži i ista stvar. Negledljivo koliko baferuje.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Пробај са ВПН, видећеш да нормално ради. Ако хоћеш, могу видео да ти пошаљем који сам послао у Немачку да виде у чему је проблем.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Radi sada preko telenora. Možda je bio trenutni prekid

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
@salacue Ima li Viet mogućnost rada na više uređaja istovremeno? Sa istog ip, ili bez nekih ograničenja. Znam da sam dosadan večeras, ali gledam adekvatnu alternativu kinezima.
 
Ниси. Чек да питам газду на ТВ [emoji16]
Измена: као што рекох - боље да проверим, да није било каквих измена. Може на 3 уређаја истовремено, али са исте ИП адресе. И наравно, ако нпр. у Тивимејту пустиш слику у слици са 4 екрана - рачуна се као 4 уређаја.
Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Jel Gotit najbolji izbor?
Ja sam dobio listu od kolege sa foruma pre neki dan,evo od juce ne radi,bolje da platim nego da se zezam.
Добио си три листе са корисничким подацима, мак адресом и м3у листом, управо проверио две раде без проблема. Трећу неко гледа.

Ако хоћеш да купиш, мој савет ти је да погледаш клијент бокс. Они имају одличну базу филмова и нису скупи.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Добио си три листе са корисничким подацима, мак адресом и м3у листом, управо проверио две раде без проблема. Трећу неко гледа.

Ако хоћеш да купиш, мој савет ти је да погледаш клијент бокс. Они имају одличну базу филмова и нису скупи.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Danas rade.Moze li link za taj klijent boks?
 
Ako može predlog za neku listu, gde ima RTS3? Hvala
 
Njega imas za dz na Rts Planeta.
 
Ne treba ako si u Srbiji
 
Njega imas za dz na Rts Planeta.

Da, ima na Rts Planeti. Ali laguje žestoko kada se svi školarci nakače.
Videću, možda je najjednostavnije koristiti antenu i stb box, ne bi valjalo da učenik propušta čas jer ne može da prati onlajn nastavu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno