Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tu radi ok sigurno + ne zavisis od neta.

Ako imas uslova, sobna antena + STB i resio si problem.
 
Da, ima na Rts Planeti. Ali laguje žestoko kada se svi školarci nakače.
Videću, možda je najjednostavnije koristiti antenu i stb box, ne bi valjalo da učenik propušta čas jer ne može da prati onlajn nastavu. ������
Postoji na RTS planeti odvojena sekcija "Moja škola" na kojoj su svi do sada emitovani časovi sa RTS 3 kanala. Tako da učenik može da pogleda nastavu u bilo kom trenutku.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
"Moja škola" bolje radi od "RTS Planete". Preporučujem je takođe, mada i ona zna ponekada da zablokira video.
 
Od IPTV provajdera, topla preporuka za "Bitku na Neretvi", vise puta ih ostavljao, pokusavao sa jeftinijim provajderima tipa "bosnacafe" itd i uvek se vracao kod njih. Teze se dolazi do njih, slabo se reklamiraju, ali jaki su, pozz
 
Ma gde se slabo reklamiraju, nema gde ih nema po grupama na fejsu u kojima je dijaspora.
 
Pa ja verovatno onda nisam odavde, ja ih ne mogu naci, koji fejs, dajte mi neki link ili tako, a ovaj Scylla sto kaze "ako su oni jaki", nek mi kaze gde ima jaceg, pa da probam i tamo, ali da ima sve lokalne tv stanice, Nis, Leskovac,Vranje, itd
 
gde mogu da kupim iptv sto se prodavalo na aliexpress od satpower.shop:8080
 
Ako moze ponoc,drugar je kupio android box A95x F3 4gb ram. Youtube mu radi dobro i ostale apk,jedino Stbemu se rusi,radi neko vreme i samo se iskljuci skroz izadje iz aplikacije ? Probano sa vise mac koji rade.
Stbemu ver. 1.2.6.0. Ima li neko savet kako resiti problem? Hvala pozdrav

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
gde mogu da kupim iptv sto se prodavalo na aliexpress od satpower.shop:8080

Za lakšu orjentaciju, satpower.shop je isto što i :
cms-sltv.site
grossiptv.club
ip-tv1.club
ip.king-cobra.eu
ip.sltv.be
maxhd.eu
world.marvelhd.eu
1.cms-sx.com
liveline.nu
powerip.be
x.cms-sx.com
yellow-star.info
...
 
Poslednja izmena:
Ako moze ponoc,drugar je kupio android box A95x F3 4gb ram. Youtube mu radi dobro i ostale apk,jedino Stbemu se rusi,radi neko vreme i samo se iskljuci skroz izadje iz aplikacije ? Probano sa vise mac koji rade.
Stbemu ver. 1.2.6.0. Ima li neko savet kako resiti problem? Hvala pozdrav

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Пробај ову верзију
https://www.dropbox.com/s/b0jghjayljyzbl6/StbEmu_Pro_v1.2.3.2_Apk4all.com.apk?dl=1

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Za lakšu orjentaciju, satpower.shop je isto što i :
cms-sltv.site
grossiptv.club
ip-tv1.club
ip.king-cobra.eu
ip.sltv.be
maxhd.eu
world.marvelhd.eu
1.cms-sx.com
liveline.nu
powerip.be
x.cms-sx.com
yellow-star.info
...


da znam al gde da nadjem posto mi ova istice uskoro
 
Ako nekome treba kingOTT IPTV lista, ovde se kupuje za 6 meseci.

US $14.00 | Payment after Communication With The Seller Such as Shipping Cost for DHL / FedEx / EMS / UPS / TNT balance

https://a.aliexpress.com/_msmQRdz

Evo linka ka prodavcu ako hoćete da se dogovarate jer ništa nije istaknuto šta, kako, koliko.

IPTV Smarters Store
https://a.aliexpress.com/_mNH1N5l

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
^ Kako je skupo kad i oni prodaju 13e/6m with xxx, a ja sam platio 14$ na AE? Koliko vidim to je isti prodavac.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupih maxdh i imam problem: lista se baš dugo pokreće, a kad napokon otvori prvi kanal, vlc zapucava kad pokušam da upalim plejlistu. Kontam da je lista ogromna i da to pravi problem.

Ima li ko kakvu ideju ili dobru alternativu za windows umesto vlc-a?
 
Meni vlc isto loše radi sa ogromnim listama. Već duže vreme primenjujem praksu da .m3u listu editujem tako što kopiram sadržaj koji mi treba u novi txt dokument i promenim mu extenziju u .m3u. Tako ga onda koristim i na ssiptv/vlc/iptv android. Jeste malo smarački posao ali vredi jer realno, ko koristi više od 10-20% liste?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Meni vlc isto loše radi sa ogromnim listama. Već duže vreme primenjujem praksu da .m3u listu editujem tako što kopiram sadržaj koji mi treba u novi txt dokument i promenim mu extenziju u .m3u. Tako ga onda koristim i na ssiptv/vlc/iptv android. Jeste malo smarački posao ali vredi jer realno, ko koristi više od 10-20% liste?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Znači otvorim je sa nekim tekst editorom i ostavim samo ono što mi treba?

Super ako to može, probaću sad. Hvala ti!
 
Kupih maxdh i imam problem: lista se baš dugo pokreće, a kad napokon otvori prvi kanal, vlc zapucava kad pokušam da upalim plejlistu. Kontam da je lista ogromna i da to pravi problem.

Ima li ko kakvu ideju ili dobru alternativu za windows umesto vlc-a?

Imaš SF VIP player za windows umesto vlc-a.
 
Znači otvorim je sa nekim tekst editorom i ostavim samo ono što mi treba?

Super ako to može, probaću sad. Hvala ti!
Tako je, pazi samo na početak i kraj, ima neki html kod ili tako nešto, mislim da moraš i to da kopiraš, da bi radilo.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Povadio sport i još par kanala i sačuvao listu, sad otvara očas posla. [emoji41]

Probaću i te softvere što ste preporučili. [emoji869]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno