Šta je novo?

iPhone u Srbiji - diskusija o ponudi

Evo i ja da dodam da će biti srpski AppStore. To je sigurna stvar :)
 
a nije nam se javljao teoreticar na ovoj temi posle objave ili sam ja propustio nesto...
 
varagic na twitteru
 

Od istih ljudi na osnovu čijih informacija sam napravio ovo(još pre zvanične najave dolaska Jabuke):

10eefd4.png
 

Da i ja sam dobio tu informaciju. Inače, to mi je rekla devojka
iz Vipa, zanimljivo je da krivi Telenor i Mts za to
što oni u ponudi neće imati iphone. Mada je i sama priznala da
je glavna krivica na njima jer nisu hteli da pristanu na kako
ona kaže ''huliganske'' uslove koje postavlja Apple, a povodom
plasmana iphona.

P.S.

Devojku sam upoznao u baru, tako da ipak ne mogu da garantujem
za tačnost svega ovoga.
 
Da i ja sam dobio tu informaciju. Inače, to mi je rekla devojka
iz Vipa, zanimljivo je da krivi Telenor i Mts za to
što oni u ponudi neće imati iphone. Mada je i sama priznala da
je glavna krivica na njima jer nisu hteli da pristanu na kako
ona kaže ''huliganske'' uslove koje postavlja Apple, a povodom
plasmana iphona.

P.S.

Devojku sam upoznao u baru, tako da ipak ne mogu da garantujem
za tačnost svega ovoga.
Haha
Poklapa se sa informacijama koje ja imam i koje sam pre par strana napomenuo, vip neće krenuti sa iphonom izgleda, dobili su no no od Apple -a...
 
ne znam sad tacno ali kod recimo Telenora ako ne uzmes telefon koji ti nude imas 50% manju pretplatu ....i tako to ....iPhone6 ce za mesec dva biti 500-550eura ... Lepo kupim telefonce gde treba i paketic sa 50% umanjenjem ....i cao ... Suludo je za ove novce se vezati dve godine , zar ne ....
 
Mislim da ovo sa nizim cenama u MTSu ima veze sa tom exkluzivnoscu potpisivanja ugovora sa apple.
Secam se da u Francuskoj, kad se pojavio iPhone4, Orange ga je prvi predstavio, i on je imao tu prednost da prvi prodaje iPhone, ostali operateri su mogli tek nakon nekih mesec dana.
 
heheheh ovo sam morao da postavim!!! :D
 

Prilozi

  • 10713000_10204729844903114_8289461766224214531_n.jpg
    10713000_10204729844903114_8289461766224214531_n.jpg
    47.9 KB · Pregleda: 434
Poslednja izmena:
Jeli neko računao koliko bi koštalo kupiti povratnu avio kartu Bg-New York, dva noćenja tamo i iPhone 6 ? Nekako mislim da bi se mogla naći kombinacija da ispdne jeftinije nego ovde :)
 
Touché
 
Mi smo siromasna sredina gde se obrok u Meku smatra luksuzom, a kamoli telefoniranje Mekom :) hehe Get it ? See what I did there :D

EDIT: Sada sam video cene telefona sa i bez paketa. To rich for my blood :( Oh well.. Vidim da ce sledeci telefon opet biti Lumia :D
Potpuno si u pravu McDonald's koji je fast-food za sirotinju i one koji nemaju baš ukusa. Kod nas je pojam da odeš tamo. Kao neki luksuz i ekskluziva.
 
A jel se zna razlog, zašto telenor nije objavio cene za 5s ? Možda su čekali da objavi mts, pa će sad oni da razvale sa 5....
 
Od prijatelja sto radi u telenoru, imaju i 5s i 5c, formiraju cene jos uvek..
 
Sada će biti fazon da Telenor ima jeftinije 5C i 5S da bi imali neki balans protiv MTSa.

Mada generalno i zabole ih za to sudeći po novim tarifnim paketima...
 
Jeli neko računao koliko bi koštalo kupiti povratnu avio kartu Bg-New York, dva noćenja tamo i iPhone 6 ? Nekako mislim da bi se mogla naći kombinacija da ispdne jeftinije nego ovde :)
400€ povratna karta preko Zeneve i 480€ za ip6
 
Poslednja izmena:
Šta reći ako je ova računica tačna.Sramota :shock:
 
Mislim da je iPhone u NY oko 550€ sa porezom. U Cirihu je najjeftiniji u Evropi i kosta oko 630€.
 
drug mi je bio u NY, vratio se juce, mogu ga pitati gde je uzeo kartu
620$ je platio ip6
 
Realno ti nisi shvatio sta je on napisao ;)
 
Куцајте на јутјубу "Стижу ајфонке", вип је тако најавио ајфон, а нмгу да пренес овде преко телефона.. трансфер блама, што је најгоре то им је директор..
 
[YOUTUBE]RmQ_DNm2BXQ[/YOUTUBE]
lol kakva njuska...
 
Poslednja izmena:
Gde se na Apple store mogu videti sim free cene?
 
Nazad
Vrh Dno