Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Probao sam i to ali.... Onda nastaju drugi problemi. Na primer: kamera mi ne radi kako treba, telefon se restartuje, baterija me zeza i drugi bagovi koji se desavaju. A da ne spominjem vreme i smaranje oko root-ovanja telefona. Uz sve to desavalo mi se da mi telefon ispada iz mreze kada sam imao custom rom. A to mi je vec luksuz posto mi telefon potreban za posao.
Bez ikakve uvrede, to sa root-ovanjem telefona je za klince koji imaju vremena za tu vrstu sporta.
Uzmi iPhone kad je vec takva situacija. A ova opaska za custom rom je teska glupost (ko zna koji si ti rom probao).
 
Drugar slucan prblem ima sa note3 redovno mu radi hard reset, kaze jednom u 2 3 mes jer mu strasno trokira telefon... To je jad i tuga zver od telefona trokira i osakacan andoidom, andoid je sve samo ne dobar os...
 
Koristim Note 3 vec dugo i nikakav problem nemam sa pregrevanjem. Istina, na stock romu se vise greje ali nista alarmantno.
 
Hahaha care jesi jesi hahaha
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    119.5 KB · Pregleda: 193
  • image.jpg
    image.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 179
Da li vi cujete neki sum(static noise) iz zvucnika na iPhone 6? Cuje se samo kad je telefon otkljucan, cim se zakljuca zvuk nestaje. Jako cudna pojava...
 
Nope ako si 82 mnogo ih se zali na 5s meni na 813 nema problema
 
Naucio sam lekciju nikad pre prelazim na prvi veci update posle 712 na ipadu presao sam na 80 poludeo sam... Ipad air ... Od tada cekam .1 bar da zakrpi te neke nebuloze taj zvucnik mora da ti i vuce sad malo vise struje
 
Vuce 100%! Mislim da je to jedan od glavnih uzroka curenja baterije, tj. siguran sam.
 
Da li vi cujete neki sum(static noise) iz zvucnika na iPhone 6? Cuje se samo kad je telefon otkljucan, cim se zakljuca zvuk nestaje. Jako cudna pojava...

Ово сам и ја приметио, прво сам помислио да се трипујем. :D
Али рекао бих да је то било на 8.1.3, сада на 8.2 нисам приметио мада нисам толико ни обраћао пажњу.
 
Cini mi se da je neko pricao da se telefon moze otkljucati pre isteka Ugovora pre par strana...

Rekao bih - tesko.
Uz krajnje ljubazan mail i objasnjenje da cu minimum 6 meseci biti odsutan iz zemlje, odgovor je negativan....

46370980fa0cbee14be7260e6755e980.jpg
 
Koliko se sećam, bilo je pitanje da li će otključati telefon koji nije vezan ugovorom, a pre isteka garancije (hoće).
 
Zvecka kamera. Zvecka na svakom modelu od 4s.

Нисам на то мислио, него на шкрипу хоме дугмета код мене и шкрипу поклопца код колегинице :Д

Примијетио сам статични звук! Као шкољку кад принесете на уво тако и овај звучник :Д What the f??? xD батерија је нормална...

Edit: сад не шушти :О Немамзвука или не чујем. Нигдје везе...
 
Poslednja izmena:
Шушти само када се уђе у неку игру рецимо а телефон је на силент опцији тј вибрацији па се уместо звука из игре, чује то шуштање.
 
jel moguće da je moj telefon neki bug preskočio? :D

Nisam primetio to o čemu pričate.
 
Шушти само када се уђе у неку игру рецимо а телефон је на силент опцији тј вибрацији па се уместо звука из игре, чује то шуштање.

Kod mene se cuje cim se pritisne lock dugme, tj. upali ekran. Cak ne moram ni da ga otkljucan cuje se taj sum iz zvucnika, nije bitno da li je na silent ili ne. Takodje sam juce primjetio da je taj zvuk u nekim momentima jednostavno nestao ali cim zakljucam tel. i pritisnem lock dugme zvuk se cuje, otkljucam, zvuk se cuje itd. :)

Po meni ovo nije normalno, jer apsolutno nema razloga da se bilo kakav zvuk iz zvucnika cuje ako nista ne radi u pozadini ili sl.
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Никаквих других проблема које су овде навођени нисам имао, никакво крцкање home дугмета, камере, екрана... Само то шуштање из звучника сам приметио и то само у наведеним условима, када откључам телефон или притиснем лок дугме тога нема као код тебе, код мене је само у играма, тако сам и приметио али иначе не обраћам толико пажњу на то.
 
Poslednja izmena:
Toliko o tome da iPhone radi savrseno, sjajno, nema problema itd...
 
Kakvo sustanje iz zvucnika cujete,dali ste vi normalni i o cemu pricate.Ako je to zamerka ja onda ne znam...poludeo ovaj svet nacisto.
Ja ne cujem nikakvo sustanje.
A ti karaBatak jedva si cekao da se nesto zameri na ajfonu da bi pljuvao po njemu..ne mogu da verujem kakvi ste to ljudi..pazi susti im iz telefona,da vam mozda ne probija usi to sistanje?
 
Poslednja izmena:
Kakvo sustanje iz zvucnika cujete,dali ste vi normalni i o cemu pricate.Ako je to zamerka ja onda ne znam...poludeo ovaj svet nacisto.
Ja ne cujem nikakvo sustanje.
A ti karaBatak jedva si cekao da se nesto zameri na ajfonu da bi pljuvao po njemu..ne mogu da verujem kakvi ste to ljudi..pazi susti im iz telefona,da vam mozda ne probija usi to sistanje?
U pravu si, sasvim je normalno da susti.
 
Kod mene je baterija dosta kraceg zivota..
 
Kakvo sustanje iz zvucnika cujete,dali ste vi normalni i o cemu pricate.Ako je to zamerka ja onda ne znam...poludeo ovaj svet nacisto.
Ja ne cujem nikakvo sustanje.
A ti karaBatak jedva si cekao da se nesto zameri na ajfonu da bi pljuvao po njemu..ne mogu da verujem kakvi ste to ljudi..pazi susti im iz telefona,da vam mozda ne probija usi to sistanje?
Чује се јбт ако је тишина и прислониш тел на уво, то нису радили ни најјефтинији кинески телефони. Дај бре, сви ми овде имамо ајФ6 и нико нике фанбој
 
Proverio sam kod svog Iphone6 Ios8.2 stvarno se cuje kad se ukljuci tel....meni to ne predstavlja problem i nije mi neka mana ali da ne bi trebalo to da se cuje slazem se ......Trebalo bi posetiti i neke druge forume mozda se ovo moze i resiti nekako....
 
Nigde nisu pronasli resenje. Sreca pa sam na 813 jos uvek :) koji je apple izgleda prestao da potpisuje danas jer sam dobio notif za update :p
 
Meni su izgleda nestali problemi sa prigušenim notifikacijama,nije mi se ponovo pojavio onaj "beli ekran" prilikom poziva...a to šuštanje nisam primetio.

Jedino mi smeta taj zumiran gornji bar na lock screenu,koji se unarmali kad ga otljučam.

Naravno i dalje ne mogu da skeniram prst,al i to napreduje...95% uspe da skenira.Sad će na proleće i to da proradi :D
 
Poslednja izmena:
Zumiran je od iosa 7 to je normalno :) tako i treba biti sve informacije su pregledne i uocljive...
 
Ni kod mene statickog suma, a na 8.2 sam od prvog dana.

+1 za 2gb rama - najvise mi smeta cesti refresh tabova u Safari-ju.
 
Nazad
Vrh Dno