Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Добро је, то је најбитније. :)
 
Stigao uodejt i dobili smo još jednu aplikaciju za satic : (

Dakle stigla je podrška za satic
 
Kako to mislis "jos jednu"? Pa samo jedna je i dosla sa apdejtom od ponedeljka vece tj sa 8.2.
 
On je sad updateovao i stigla mu je podrska za satic :)
 
Aha, pa onda nije "jos jedna" nego jedna ;) bitno da smo se nekako sporazumeli :d
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

U smislu, još jedna beskorisna aplikacija :)
 
Poslednja izmena:
Da li se jos kome desava da posle reseta uredjaja isti trazi unos pina? Unlock sim? Da li sam nesto propustio da stikliram prilikom prvog unosa ili je nesto drugo?
Inace sam zadovoljan samim telefonom, koristim ga malo jace od mesec dana, baterija mi u proseku izgura 2 dana bez iskljucivanja wifi-a/cellular-a, neko normalno koriscenje. Ono sto mi se nije svidelo je osecaj home dugmeta koji bas odaje neki jeftin utisak propracen jeftinim klik zvukom. Ne znam kako da opisem, ali bas mi deluje "nekvalitetno". I takodje sam primetio neki zveckavi zvuk u predelu kamere kada ga spustam na neku povrsinu bilo radni sto, svesku, sta god. Ne odrazava se ni u kom smislu na kvalitet fotografija/video zapisa, tako da mi i nije bio neki razlog da trazim zamenski uredjaj. Da li je tako kod drugih?
 
Settings / Phone / SIM PIN (iskljuci)

Kod svih iP zbog mehanizma same kamere cuje se "cuveno" zveckanje, nekima manje nekima vise, neki su kazu otvaranjem i "zatezanjem" kamere sredili problem "zveckanja", svakako kvar nije.
 
Settings / Phone / SIM PIN (iskljuci)

Kod svih iP zbog mehanizma same kamere cuje se "cuveno" zveckanje, nekima manje nekima vise, neki su kazu otvaranjem i "zatezanjem" kamere sredili problem "zveckanja", svakako kvar nije.

Koliko sam samo slep... Hvala ti.
Pre ovog sam koristio ip4 ni jednog momenta nisam cuo to zveckanje, ali sam kontao da je to nesto normalno na sestici. A i ne smeta mi samo mi je proslo kroz glavu "da li ovako treba?" :) Hvala jos jednom
 
Mislim da je sa "zveckanjem" krenulo od 4s modela, zbog samog hw kamere..
 
Ok, devojka je dobila iP6+ ali je na 8.1.3

Nalaženje Jailbreak-a za isti je ravno nemogućem jer svaki sajt samo priča da je Jailbreak lepa stvar i ne daju ništa konkretno.

Svi pričaju o Beta 8.2 Jailbreak ali je i beta prestala da izlazi.

Postoji li neki način da se uradi Jailbreak (i link bi značio jer je prvih 5 strana Googlea mlaćenje prazne slame i clickbait)
 
Jailbreak na 8.1.3 nije moguć trenutno. Obzirom da je izašao 8.2, svi pokušaji JB-ovanja će biti usmereni na njega, tako da se JB za 8.1.3 najverovatnije neće pojaviti pre JB za 8.2 ako se uopšte bude pojavio.
Instalirajte 8.2 na telefon i uživajte, dosta je manje razloga za JB od kako je izašao iOS8.
 
Само да чекаш да изађе за 8.2.
 
Meni se na 6 ne cuje ni zveckanje ni pucketanje ni odlepljeni ekrani i gluposti. Kupljen u Telenoru cim se pojavio, ima skoro pola godine, kao parce stakla je utegnut.
 
I moj 6 plus je sa telenora,do duse uzet pre 10-ak dana...nema zveckanja ni ostalih abnormalija,utegnut je k'o pracka... :) mada vidjao sam na youtube-u to za ekrane...
 
Ja sam imao po nekoliko telefona istog modela pocevsi od 4s pa sve do 6plus
Svi do jednog su imali "zveckanje" kamere neki vise neki manje
"Odlepljen" ekran dva kom, jedan 5c i jedan 5s
Opet ponavljam, to zveckanje nije defekt vec je do samog mehanizma
 
Zveckanje u dijelu iPhonea kod kamere se cuje kad ga tu malo cvrknete da tako kazem i sasvim je normalna pojava dok lose zalijepljen ekran nije normalna pojava vec greska u sastavljanju uredjaja.
 
I moja šestica je skroz zategnuta. Pa nije to android šamsung plastikaner :p
 
Испаде да ми што де жалимо на звецкање или пуцкетање нечега лажемо, судећи по тому ваших постова :Д

Занима ме, има ли још која "жива" иконица неке апликације, као што су сада календар и сат? Мноого кул ствар
 
Ih kalendar je ziv ko zna od kad, moguce od samog pocetka. A sat je ziv od iOS 7.0 I mislim da je to ekskluzivno samo za fabricke Apple aplikacije.
 
Ima ikonica Settings kad se skida novi update :) Licno, najbolje izgleda. Volio bih kad bi bila opcija da se ukljuci ta animacija i na Springboardu.
 
moj ajfon vec podosta star, nista ne skrpipi ne pucketa, futrola bese pljuvase mi ovde leather case posle 5 mes ne guli se ne izlizuje se a ruke mi se znoje... Znaci futrola je takodje za sve pohvale, telefon je po meni vrhunski :)
 
Испаде да ми што де жалимо на звецкање или пуцкетање нечега лажемо, судећи по тому ваших постова :Д

Zvecka kamera. Zvecka na svakom modelu od 4s.
 
Ne zvecka na iPhone 5.
 
Meni zvecka i na ip5 i na ip5c i zveckala je na dve sestice koje su kratko bile kod mene, dosuse na jednoj manje a na jednoj daleko vise.
 
Posle dugo godina korišćenja apple proizvoda prvo negativno iskustvo. Telefon posle odlaska u sleep, ne može da se otključa, crn ekran i samo hard restart pomaže. WiFi povremeno prestao da radi (grayed out). Nekoliko puta i plavi ekran pri otključavanju. Uzet je u inostranstvu i nemam račun, tako da sam imao sreće da je skoro otvoren autorizovan servis, koji priznaje internacionalnu garanciju, pa sad čekam nov uređaj. 6 plus je u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno