Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Jedno pitanje vezano za iOS i iPhone uopšte, uradio sam reset sistema i nisu mi vraćeni favorites u kontaktima. Da li je i vama tako?
 
Nece favorites i sva podesavanja da se vrate ako ne odradis restore from backup.
 
iP6 24 karat gold, slikao u DutyFree na aerodromu u Amsterdamu.

IMG_0004.jpg
 
Vau ... Huhuhu... Pa i nije skup
 
Cena, prava sitnica. :D
 
Tbh nisam primetio da se u temi prica o Jailbreakovanju iP6 i IP6+
Da li je to jos uvek aktuelno i ofc, da li vredi raditi isti?
 
Tbh nisam primetio da se u temi prica o Jailbreakovanju iP6 i IP6+
Da li je to jos uvek aktuelno i ofc, da li vredi raditi isti?

Sve sem 8.1.3 se može JB. Jednostavno je i prilično pouzdano.

Da li vredi? Šta znam, zavisi koliko bi stvari hteo da petljaš. Meni je 8.x prvi iOS koji nisam JB. Nemam potrebu. Sve mi je već zgodno i radi. Piratske aplikacije mi nisu potrebne, navigaciju sam kupio sa još par ljudi. Nećeš ništa izgubiti ako JB. Ako ti ne odgovara, možeš uvek da vratiš...

995 danas izlazi 8.2. Šuška se da je JB za njega već spreman.
 
Da li je ko imao problem sa "pucketanjem" kada se pritisne na staklu kod iPhone 6? Drugaru mi se pojavio ovaj problem, i to u donjem desnom uglu, telefon je star mjesec dana, bukvalno bez tačkice. S obzirom da volim Appleove uređaje, ovo je bruka za telefon koji košta 650+e.
 
Poslednja izmena:
Ne.
 
Ovo već stvarno postaje zabrinjavajuće -_- Ovde na forumu jedan od 5 ajfonova da mu ništa ne fali xD

Za sad: par savijanja, nekoliko krcketavih home dugmeta, jedno puckanje kada se pritisne Apple logo, par nezapljepljenih ekrana i kod mene je plus volume za maaaalko duže od minus volumea (pogledajte i vi iz blizine :-devil-: )

Mada, svejedno, i dalje je naj telefon po meni...

Anyway, Health sada baš dobro radi, pomenuh u IOS temi, posle update-a na 8.2 i ima poslednje vrijeme kreteanja koje stoji... Da se ja pitam, možda bih i totals dodao.
 
Poslednja izmena:
Ovo već stvarno postaje zabrinjavajuće -_- Ovde na forumu jedan od 5 ajfonova da mu ništa ne fali xD

Za sad: par savijanja, nekoliko krcketavih home dugmeta, jedno puckanje kada se pritisne Apple logo, par nezapljepljenih ekrana i kod mene je plus volume za maaaalko duže od minus volumea (pogledajte i vi iz blizine :-devil-: )

Mada, svejedno, i dalje je naj telefon po meni...

Anyway, Health sada baš dobro radi, pomenuh u IOS temi, posle update-a na 8.2 i ima poslednje vrijeme kreteanja koje stoji... Da se ja pitam, možda bih i totals dodao.

izvini prijatelju ali taj ko je to primetio ili gleda po mom mišljenju nije baš u vinklu. Koristiš telefon pa nešto primetiš OK, ali ja sad da ga uzmem pa ga gledam pod lupom, pa ga stiskam pristima svuda da vidim dal nesto pucka...brate, ne bih sebi to dozvolio zaista.
 
nisam za sad nista od toga primetio na mom komadu.Ovaj poseduje sw bugove.Pre restorea je bilo gomilu,a ostao je jedan najiritantniji koji se dosta redje pojavljuje nego pre-notifikacije se cuju nekako tiho/zaguseno...
 
Da li prilikom padova, ili toplo-hladno, dolazi do pucketanja kada se klika na displeju u desnom donjem uglu, uzrok FLET za punjenje i zvučnik. Juče sam otvorio iPhone od drugara i vidio da je problem do fleta koji se podigao i malim pritiskom na displej, flet se zalijepi i jedno vrijeme ne pucketa dok je zalijepljen, i ponovo isto, iritiranje. Riješenje je da se isti zalijepi između jer je dosta krut, i time proizvodi iritirajuće zvuke kao da displej pucketa.
cod3r.jpg
 
najbolje da se nov aparat od 1000eura posle mesec dana nosi kod majstora na prvi "mali servis", dotezanje glave, provera ventila......
Mislim odvajanje displeja,savijanje, krckanje dugmića, flat kablovi......svaka čast za apple ali ovo je sramota, ajd da je aparat 200 evrića (mada ni tad ne bi trebao da ima ovakve mane).
Sva sreća pa sam se davno ohladio od bacanja para na ovakve aparate, ali ovaj iphone 6 je prevara samo tako.Barem ja bih se osećao prevareno a ne verujem da se bilo kome od kupaca ovog aparata pojavio osmeh na licu kad su uočili anomalije na svojim ljubimcima!
 
Meni ne radi ni app ni itunes...mislim radi,ali nece nista da skine...
 
Poslednja izmena:
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Пробао сам и да скинем апликацију, не бих писао у празно да нисам пробао.
Конкретно, малопре сам скинуо Блиц апликацију без проблема, а у међувремену је одрадио и апдејт AliExpress апликације.

Не види се тачно време али види се датум:
cda4e8505f928616141dc80fcaada06f.jpg
 
Poslednja izmena:
Ok, mada na sajtu piše "Service is unavailable for all users".
 
Знам, и мени је чудно, видео сам пар примера где су се људи жалили и одмах сам проверио.
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Могуће да је до тога, ја имам САД налог.
 
Poslednja izmena:
Можда је до земље односно адресе у САД-у. :D
 
Nazad
Vrh Dno