Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

nisam lupio iz iskustva kazem ;-) inace brzo punjenje baterije skracuje radni vek istoj ;-)
 
To je zbog toplote, a na brzom punjenju telefoni se zaista veoma malo greju, tako da efekat toga možeš eventualno da primetiš za 5-10 godina..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mnogo je to za tako malu bateriju, G2 koji ima duplo vecu bateriju mi napuni od 5-100% za manje od 2h

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Ako ti nesto znaci od 20-80% puni za sat vremena.
 
meni se punio za manje od 2 sata ali se za toliko i praznio...
 
Iiii, nemoj sad toliko da me plasis, znam da je losa baterija, ali bas da se isprazni za 2h..
Igore, moram da se slozim sa nightshadow-im, ja, drug, drugarica i kum imamo G2. Drug je ima skoro 3 god, mi nesto manje od 2, niko problem sa baterijom niti je menjao jednu..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Preteruju za praznjenje baterije, nije batarije medju najboljima ali nije ni najgora da se prazni za 2h, pogotovu dok je nova.
 
nemoj samo da palis 3g/4g i mozda ti izdrzi do kraja dana...
 
Imam jedno pitanje, kada se u ovom trenutku kupi 5s, sa kojom verzijom ios-a dolazi i kakva je ta verzija po pitanju stabilnosti? Stvarno ne pratim tu tematiku oko IOS-a i ne razumem se pa ne zamerite ako je pomalo "glupo" pitanje. Hvala unapred!

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Ako kupujes nov male sanse da je preko 9.3.2

dobio sam 5s pre neki dan, nov u foliji, 9.3.2 je bio na njemu, odmah sam updateovao na 9.3.5 :)
 
nemoj samo da palis 3g/4g i mozda ti izdrzi do kraja dana...

Ajde ne plasi ljude. To sto si ti imao losa iskustva sa baterijom ne znaci da ce svima da bude losa. Svaki telefon moze da se isprazni za 5-6h ako se aka na 3g/4g konstantno. Nemoj da poredis bateriju koja je stara i ima ko zna koliko ciklusa sa novom baterijom!
 
ne moze svaki bas tako lako da se isprazni i nikoga ja ne plasim. pricam iz licnog loseg iskustva i nisam jedini. 5s i dalje ok radi ali je imao je daleko bolju autonomiju dok ga nisam podigao na iOS 9. isti slucaj je bio i sa obicnom 5-icom.
od tada nije bilo sanse sa konstantno ukljucenim 3g-om uz normalno koriscenje da prezivi dan.
 
meni iphone 6-6Sne mogu ceo dan sa 3G ;-) zato i imam ipad...
 
keva ima obicnu 5-icu i jedva joj izgura do uvece sa ukljucenim 3g-om a nije nikako zahtevan korisnik. burazer sa 6-icom isto jedva izgura uz normalno koriscenje. ja sa bivsim 5s-om nisam smeo ni da upalim 3/4g...
ali dobro, ima fenomena kojima baterija na 5s-u traje i po nekoliko dana :)
 
Zato SE kida sa baterijom. Meni je trajala dva dana lagano.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
verujem, znam jos par ljudi kojima na se modelu odlicno drzi baterija sa konstantnim 3g-om i on je druga prica u odnosu na 5/5s.
 
Stalno se provlaci prica kako je to telefon koji je star 3 godine ali se zaboravlja cinjenica da je 5s u trenutku pojavljivanja bio hardverski daleko jaci od svih.Ako pogledamo singl core score(sto je i najvaznije za rad telefona) videcemo da su ga tek pojedini modeli iz 2015 godine dostigli.
 
Sta reci o a9x prpcesoru onda :-D svetlosna godina ce im trebati :-D
 
mozda je cpu bio ispred ostalih ali mnogo toga nije. Kupio sam skoro 5s, pre njega koristio note 3. 4k video, 60fps na 1080p, full hd amoled ekran, 1080p prednja kamera, baterija koja je posle 2 godine drzala 2 dana, pa zatim sitnice kao sto je led notifikacija, slot za micro sd. Ok, fluidniji ios dosta, al cena toga je nedostatak bilo kakve kustomizacije i podesavanje preko precica. Note 3 sa cm radi neverovatno brzo. Ne raspravljam o tome da li je bolji ios ili android, ali cinjenica je da je note 3 2013 godine bio po mnogim stvarima barem godinu dana ispred 5s, to je neosporivo. Kao sto je neosporivo da je dizajn 5s modela izuzetan, prelepo izradjen telefon, jednostavno mi prija u ruci i drzim ga stalno, bez obzira da li ga koristim. Razmisljam da uzmem ip se za duze staze, ali pre neki dan devojka kupila huawei p9 lite i nisam mogo da verujem koliko je dobar telefon za 180e uz to 2 godine garancija.
 
Stigao mi juce 5s, za sad sam zadovoljan, ekran da je malo veci i nista ne bi falilo bukvalno. Strasno lep telefon, radi kao casa, cega sam se sve nacitao oko baterije ja sam ocekivao katastrofu na tom polju iskreno ali sam se pozitivno iznenadio, skroz korektno drzi za sad, jedino sto se ovaj kes brzo nakupio.. I da, i ja sinoc trazim led lampicu, jer sam racunao da ima 100%, kad ono cvrc.. Iskreno iznenadih se neprijatno od strane apple-a..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
moze da se podesi blic da treperi kad imas poziv, ali nije to to, previse je jak.
 
Drugari, da li je moguce izvuci slike iz IP 5 koju ne mogu da ukljucim. Kad je povezem sa kompom, nista se ne desava. Moguce da je ploca otisla..
 
Sednes za komp, ukucas icloud, prijavis se i eto slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 5S | 5C - zvanicna tema

Icloud drive treba da bude ukljucen i vrv da stoji da se slike bekapuju tamo da bi mogao da pristupi preko sajta.
 
Mora biti ukljucn, ja ga prvi iskljucujem jer mi spali sav net... samo za osnovno koristim icloud... sve fotke nakon fotkanja cutujem u racunar i cao u telefonu ne kolekcionisem fotografije to je meni cudno...
 
Kako ti spali sav net? Valjda je podešen da bekapuje samo kada je na wifi
 
krastavac, ko koristi i whats up i viber i face i mail, neka se spremi odmah na dva punjenja dnevno... Ko koristi samo viber moze i dva dana izgurati
 
Kakvu si ti sad glupost izjavio...
 
iPhone 5S | 5C - zvanicna tema

Realno je čovek rekao.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno