Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

glupost je ovo da samo sa viber moze dva dana. moze dva dana ako stoji na stolu da ga ne diras
 
I za viber i za punjenje 2x dnevno je glupost. Sa ovim zadnjim update-om, upaljena mi i lokacija i 3G i Wi-Fi, igram konstatno jednu igricu, cackam po fejsu, instagramu i ostalim glupostima i lagano ostane na ~10% kad legnem da spavam
 
Živa istina, doduše bez igrica, telefon skoro 2 godine. Bez problema. Non stop su uključeni mobilni podaci ili wifi.
 
Sa pretezno wifijem mozda i moze, samo na 3g tesko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne koristim konstatno 3g jer nemam mnogo neta, ali svakako je stalno upaljen pa kad se skine sa wi-fi, prebaci se na 3g i drzi opusteno do kraja dana
 
Ja kupio nov 5s pre par meseci, sve mi je ukljuceno, imam dva email naloga, viber, fb i nema teorije da ne izdrzi baterija ceo dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj ga meni da vidis da nece ni 5h da sastavi ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
+1, ili menu. Ja ga przim na data jer imam neogranicen net :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma moze, se potrositi i za nesto jace od sat vremena. Znam. Ali realno izgura dan. Sa ukljucenim netom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 5S | 5C - zvanicna tema

Moze ako ga milujes, koristi z3 pored njega videces razliku...Evo meni na 13 posto. Od 7 jutros, a nisam ga nesto akao....uglavnom je na wifi bio..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako da izgasim da mi instagram npr. ne budi ekran za svaku notifikaciju?
Tj ne zelim da mi instagram budi nista..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 5S | 5C - zvanicna tema

Pa valjda u notifikacijama

31aa74d22ed0a1a950c52082a032f68b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali ja hocu da stigne notifikacija regularno ali da mi se ekran ne pali.. Sta od ovoga da otcekiram da se ne bi palio ekran? Zvuk sam iskljucio


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali ja hocu da stigne notifikacija regularno ali da mi se ekran ne pali.. Sta od ovoga da otcekiram da se ne bi palio ekran? Zvuk sam iskljucio


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mislim da bi trebalo da stavis na "None" umesto "Banners", probaj to. :)


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Probao sam pa cemo videti, hvala u svakom slucaju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja se izvinjavam, ne znam gde mogu da izmenim post, ako nije problem moderatorima da spoje zadnja 2 posta..

Probao sam Masho kao sto si rekla ali i dalje se budi ekran, zvuk jesam iskljucio i to je ok, ali se i dalje budi ekran kada stigne notifikacija..
 
Ok, nista onda. Hvala u svakom slucaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel skinuo nekon ios10 kako se ponasa telefon?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlicno radi ali jede bateriju
 
Baterija je uvek bila najgora stvar na ovom telefonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali ja hocu da stigne notifikacija regularno ali da mi se ekran ne pali.. Sta od ovoga da otcekiram da se ne bi palio ekran? Zvuk sam iskljucio


Sent from my iPhone using Tapatalk

Iskljuci Show on Lock Screen.
 
iPhone 5S | 5C - zvanicna tema

Tako je - očigledno, ako nećeš da ti se pali ekran isključiš "Show on Lock Screen" u podešavanjima notifikacija.

Što se tiče iOS10, mogu da potvrdim da na 5c radi sasvim korektno. Prvi put u istoriji da najslabiji podržani telefoni rade dobro sa novom verzijom iOS-a.
Poređenja radi 4S je skoro pa neupotrebljiv sa iOS9, a ista je priča bila i sa osmicom.
Elem, ako 5C radi dobro sa iOS10, za 5S ne bi trebalo uopšte ni da se razmišlja da li vršiti apgrejd.
 
Realno 5s je u principu mala 6 tako da mora to da radi dobro makar jos jednu ediciju ios-a...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
u istyle je 5s 41,890.00 RSD što i nije loše, s obzirom da se dobije 2g garancija, i preko mts je sad povoljan, i se preko paketa nije preskup :)

sorry za off.
 
Poslednja izmena:
Za 3 godine star telefon je mnogo...

Sent from Z5
 
I onda se (ne)prijatno iznenadis kad shvatis da je 5s hardverski u rangu tog telefona koi trenutno koristis.
 
Nazad
Vrh Dno