Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

Svesan je da je to ukradena roba. I to je krivično delo za zatvora što radi. I da je meni nestao iPhone 5s, odmah bi otišao kod nekoga da smaram da proveri IP dotičnog gospodina.

Po tvojoj logici, ok dužan sam, odoh da ukradem auto, daću ga kompezaciju, a ovaj može sasvim mirno da ga rastavi u delove i proda.

Kao sto ne mozes da poredis kradju snikers cokoladice i telefona, tako ne mozes telefon i kola. Kola imaju mnogo vecu vrednost od telefona i po zakonu ne bi dobio isto zatvora za kradju telefona i za kradju kola. Po mojoj logici, ako drugacije nije uspeo da naplati, ne treba da ostane bez icega. Procitao si njegovo iskustvo kada je prosli put vratio telefon i uveren sam da bi isto uradio na njegovom mestu da sam imao takvo iskustvo. I dosta vise o ovome, ti zovi koga oces, tuzi, preti, niko zbog jednog telefona nije zavrsio u zatvoru.
 
znaci moze da se ukrade jedan telefon?
 
Sto ne bi moglo? Pa koliko puta je nekome iz drustva ukraden telefon kad smo bili klinci, a i sad pa nikad nista nije bilo
 
pa sto sam ja ****** dosad svaki kupio :)
 
Pa kad ne znas...i to je zanat ko i svaki drugi, ne moze to svako. Ko ne zna lepo kupi. :)
 
Koliko kosta zamena baterije za 5C? Telefon uopste ne reaguje, a u servisu u Monaku su rekli da baterija treba da se zameni.
 
Ako imas malo strpljenja i alat, mozes i sam da zamenis. Kopije su oko 10E, "original" oko 15E...
 
Drugar na Iphone 5s(poslednja verzija Ios 9.3.4. nije jailbrake) ima problem da mu uopste ne reaguje ekran kada ga neko zove. Znaci niti moze da se javi, niti moze da odgovori na poziv, moze samo da odbije poziv pa da on okrene pozivaoca. Da li neko ima ovaj problem i sta je resenje?
 
iPhone 5S | 5C - zvanicna tema

Nek proba za pocetak da upali pa ugasi telefon,ako to ne pomogne onda home + power dok se ne pojavi jabuka.
 
Uradio je to ali ništa.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ako imas malo strpljenja i alat, mozes i sam da zamenis. Kopije su oko 10E, "original" oko 15E...

Telefon je drugaricin i ne bi se ja tu petljao, pogotovo sto nemam alat. Ja sam joj predlozio da ga nosi u istyle pa me zanima okvirno koliko tamo naplacuju.
 
koliko znam ni jedan ovlašteni servis ne menja baterije.
 
Nekad sam davno zvao za 5s i cena sa zamenom je bila 100 evra za bateriju. Koga sam zvao ne mogu da se setim, verovatno istyle

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Onda sam ja nešto pomešao. U svakom slučaju infromacije od mikenziyu su 100% tačne.
 
Pa dajte recite koliko kosta. Ako ne moze ovde, posaljite pm ili da joj kazem da zove istyle da pita
 
12790 RSD + 2000 RSD ugradnja. Cena je ista za sve baterije, za sve modele telefona od 4s pa do 6s+


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis
 
Cena je tolika kolika je i o njoj ne vredi raspravljati. Neće se promeniti. To je cena zamene baterije u Autorizovanom servisu. Svako dalje može da bira da li će da kupi novi, kupi polovni, Ugradi bateriju za 10-20€.


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis
 
Hvala na konkretnim informacijama

I u Monaku je ista/slicna cena
 
Dobra stvar je sto postoji icloud pa ima gomila polovnih delova.
 
uspeo sam da se izmalerisem. Kupio sam iphone 5s preko kp, prodavac delovao ok, 25 pozitivnih, itd, ali fon stigao polu ispravan. Na telefonu ne radi prednja kamera, vibracija, zvucnik i mikrofon za razgovor, proximity sensor. imei na kucistu i u telefonu nisu isti pa kapiram da je nesto menjano. Koliko bi kostalo da se sve to poravi, moze i sa polovnim delovima, bitno mi je samo da sacuvam neki dinar jer sam sad vec u problemu? jel postoji mogucnost da ti delovi nisu lepo povezani kada je menjao kuciste??
 
Bolje ti je da kupis novi telefon, nego sve to da popravis. Jel evo gore vidis koliko kosta samo baterija sa ugradnjom, original.
 
uspeo sam da se izmalerisem. Kupio sam iphone 5s preko kp, prodavac delovao ok, 25 pozitivnih, itd, ali fon stigao polu ispravan. Na telefonu ne radi prednja kamera, vibracija, zvucnik i mikrofon za razgovor, proximity sensor. imei na kucistu i u telefonu nisu isti pa kapiram da je nesto menjano. Koliko bi kostalo da se sve to poravi, moze i sa polovnim delovima, bitno mi je samo da sacuvam neki dinar jer sam sad vec u problemu? jel postoji mogucnost da ti delovi nisu lepo povezani kada je menjao kuciste??
Ja bih ti ipak preporucio lomljenje lobanje doticnom i uzimanje para natrag sa kamatom za izgubljeno vreme i cimanje.
 
Nazad
Vrh Dno