Šta je novo?

iOS 16

Poznavajući njihovu logiku prosto je neverovatno da može samo jednom da se uključi i ostane uvek uključeno. 😂 dobro da nisu za svaki kontakt posebno stavili opciju da se uključi/isključi. 😂
 
Kod mene stoji ukljuceno stalno.
 
Skinuo sam 16.4 na iPhone 11 PRO, baterija osetno bolja (dosta duze drzi na 100% i sporije pada prema 90) za dalje videcemo :)
 
Azurirani 12PM i 13 Pro na 16.4, za sad sve isto, kao i prethodna 4 apdejta....motrimo pazljivo na situaciju i izvestavamo kroz par dana..
 
E pa ljudi sa ios 16.4 su vratili dane na srpskom na zaključanom ekranu. Jeeeeee 😃
 
Al radi jedino ako stoji samo datum bez vidzeta, kad se stavi npr. u mom slucaju alarm vrati na engleski.
 
Bas sam zadovoljan sa 16.4 i batt ono naravno cega se svi plasimo…. Izuzetno je na 14 pro… otprilike isto ili cak bolje nego na 16.3.1 mozda maaaalcice bolja autonomija ali svakako nije gora 🤣
 
Imas al u donjem delu, ja pricam za vidzete u gornjem(prvom redu) gde pise datum. Tu kad dodas vidzet promeni jezik.
 
Naravno da menja jer si onda uklonio vidžet za kalendar i stavio za sat. Samo je kalendar na srpskom preveden.
 
Posle azuriranja na 16.4 baterija je bolja makar 15%, 12ica je u pitanju.
 
Meni na 12 mini je takodje baterija bolja, ali mi se ne svidja sto se od 16.3.1 baterija spustila na 96% health-a . 4% kroz mesec i malo jace, a punim ga uvek isto.
 
Meni na 12 mini je takodje baterija bolja, ali mi se ne svidja sto se od 16.3.1 baterija spustila na 96% health-a . 4% kroz mesec i malo jace, a punim ga uvek isto.
Hoce tako posle azuriranja, ne brini sve je to u redu. U jednom momentu ce se zadrzati duze na 94% ili slicno. Meni tako stoji dva meseca, a pre toga je padalo ko ludo.
 
Ja je uvece kad mi je na oko 50-55% stavim do 100 da se napuni i tako svaki dan. Prosli iphone mi je 11 meseci drzao 100% bh, punjem sa istim punjacem kao i ovaj… neka caka ima, msm nije bitno moze da bude i 70% ako drzi dobro, nego ne znam zasto je ios 16 trigerovao toliko %
 
Svaki dan punim tel a praznim ga do 50% jer ne zelim da mi je sutradan tel polu pun a mogu otici negde nesto da fotkam i spalim sve to 🙃
 
Kako se svaka tema pretvori u punjenje telefona i trajanje baterije.
unbelievable
 
^ Ja danas ripao sa WC solje kad sam skontao, bio na 75% bat kad sam ga ostavio mislio da cu na brzaka, al zaglavio i zaboravio se pa sam ga skinuo sa 95% 🫠😭
 
Sto se baterije tice, na 12PM cu je menjati tek krajem sledece god, a planirao sam sredinom ove, jer su majstori iz epla resili da dignu (vec ionako nabijene) cene zamena svuda, pa i u Srbiji. Do tada ide power bank i punjac u kolima, pa se vidimo na 70%, a sad je 80%.
 
Kod mene je tel max do 90% 🤣🤣🤣 ne stigne taj da se spusti na 80 za god dana 🤣🤣
 
Pucaju mi neke app posle prelaska na 16.4
Mozzart samo ibaci iz aplikacije
Otp izbaci beo ekran sa zelenim okvirima kao da ne moze da prikaze sadrzaj
 
Nazad
Vrh Dno