Šta je novo?

iOS 16

Prilozi

  • IMG_9221.png
    IMG_9221.png
    307.1 KB · Pregleda: 125
Izgleda da je proradilo kod svih. Sada meni i kolegi rade a vidim i par kolega sa foruma kažu da radi.
 
Zbog cega carrot? Ja licno koristim the weather channel i bolji je. Skinuo sam carrot da proverim kakav je i pise da pada kisa a veje sneg :D
Meni je zanimljiva app uz vremensku prognozu. Uz apple proverim da vidim srednju vrednost vremena.
 
Proradilo je nije radilo do juce, meni od juce radi dobro.
 
Omanuo sigurno, meni u odnosu na 16.3.1 bolja bar 15%.

4 dana baterija 14 Pro. 8 ipo sati ekrana.
 

Prilozi

  • IMG_2441.png
    IMG_2441.png
    374.1 KB · Pregleda: 59
  • IMG_2442.png
    IMG_2442.png
    373.6 KB · Pregleda: 27
  • IMG_2443.png
    IMG_2443.png
    372.7 KB · Pregleda: 24
  • IMG_2444.png
    IMG_2444.png
    370.8 KB · Pregleda: 53
^ ja bih rekao da je bolja, ali na neki osecaj. Nisam testirao posto me mrzi 😀
 
Koji tel ? 14 pro 47% 5h sot sinoc isterao… znaci ostalo mi je 53% kad sam ga stavio na punjac
 
^ kod mene 14pm
 
Naravno bez AOD
 
Bolja bar 10% u odnosu na 16.3
IP13p
 
Ja bolju nikad nisam imao(14PM), ni na jednom telefonu. Light tema preko dana, uvece dark, 10ak sati ukljucenog ekrana konstantnog akanja na 24h, i jos ostane 20%. 😇
 

Prilozi

  • IMG_0215.png
    IMG_0215.png
    405.3 KB · Pregleda: 75
Kod mene na 14PM IOS 16.4 je ovako trenutno. Kućna upotreba, ne ispuštam ga iz ruke. Ostaće sigurno 30ak % do odlaska na spavanje.
Nikad bolju bateriju na telefonu nisam imao. Amin.
IMG_0901.png
 
se.png
SE 2020 aktiviran u februaru 2021.Baterija posle 300 i nesto ciklusa pala na 84%.Za ove sto govore o trajanju baterije.
Pozdrav
 
Nije pisalo nista samo shot…

Sto se tice br ciklusa i BH svi znaju da taj BH nije merodavan. S toga dok god ti batt drzi lepo opusti se.
 
Nije pisalo nista samo shot…

Sto se tice br ciklusa i BH svi znaju da taj BH nije merodavan. S toga dok god ti batt drzi lepo opusti se.
cisto okacio kao primer.SE 2016 zadnja serija iz 2019 baterija na 85% a nema ni 200 ciklusa.Eno ga na punjacu posto nije punjen par dana.Oko 3 dana izvuce u cist standby ako se posalje par poruka sa njega ali on je ios 15.8 pa screen nije za njega za ovu temu.
 
Izgleda da nikome ne radi widget za vremensku prognozu. Meni na 14pm i kolegi na 12

Meni proradio widget.

Izgleda da je proradilo kod svih. Sada meni i kolegi rade a vidim i par kolega sa foruma kažu da radi.

Meni weather app ne radi na wifi , na tel mrezi radi, zna li neko razlog?


Uskoro izlazi iOS 16.4.1 upravo zbog bagova vezanih za Weather app i WiFi pošto je kod nekih neophodno da se ponovo upišu poznate šifre za mreže na koje se već konektovao.


 
Iako je solidan off topic, moram da napomenem da je najpreciznija vremenska prognoza bila u RHMZ aplikaciji, ali ujedno i najšturija i najprimitivnijeg izgelda. Niakko da urade ljudski update i ubace sve podatke kojih imaju sigurno na pretek. Sledeća je Weather2Umbrella, isključivo prako pretraživača pošto ne žele, očigledno, iOS aplikaciju 😃
 
Meni je nekad bila vrlo precizna, ali ne pamtim kad se je ganjao, principijelno 😁 Nisam toliki fanatik za prognozu i sigurno uvek mogu da je vidim pouzdano i precizno iz drugih izvora.
 
Vrh Dno