Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

Jel postoji mogućnost da se otvori tema za popuste u 2024. godini, pretpostavljam da je stara automatski zaključana?
 
Možda bi trebalo da se podeli po kategorijama "Koju grafičku, monitor, kućište... da kupim pa da postoje teme po cenovnim kategorijama "do 100 evra, od 100-200 evra" itd. da bi se na taj način uvek bilo u toku šta je u tom momentu najbolja kupovina.
 
moze li onda barem Home gore levo da se izmeni da daje ovaj forum list? jer sada i Home i New posts rade isto...
Pri svakom ulasku na forum, prvi korak mi je klik na New posts, al opet nikada mi se nije javila zelja da New posts stavim u Bookmark jer bez ulaska na naslovnu stranu foruma ovaj forum mi je nekako bez duse. Posebno sad ce biti vizuelno unakazen za svakog koji vise vremena provodi na njemu, jer ce naslova cesto biti u malom procentu popunjena. Ako treba da se da iznese neki licni stav, apsolutno sam za ostanak na starom. Mada sad sam stavio Home page pod Bookmark i to je to. Jedino sto sam do sad uvek isao na New post koji je pored zelene ikone Post Thread... al on sad (vizuelno) ne izbacuje rezultate kao New posts pored Home tastera, tako da cu morati da promenim tu naviku (moracu da klikcem na New posts pored Home) i sve ce biti kao i do sad. Kad se sve sabere i oduzme dzaba iskucah post, al ajd, da ga ne brisem kad vec iskucah
 
Kod mene je bookmark "Naslovna" zato što sve što me interesuje pogledam prvi put kada se ulogujem. Ako ili kada uđem tokom dana onda odmah otvorim "Novi sadržaj" jer sam ostalo već pregledao. Naravno može i 2 bookmarks-a ali mu se isto hvata. "Praćene teme" samo ako očekujem neki odgovor.
 
Je li samo ja jutros vidim ovako forum ili?
Jer ne vidim pod-forume.. samo teme...

edit:
A da, evo ga. nego sam navikao da ulaskom na sajt automatski bude HOME a ne New posts :)

Screenshot - 04.01.2024. - 09:24:41.png
 
@Mitko pogledaj prethodne poruke a tu je i posebna tema
 
Šta bi ovo?

forum.png
 
Da li je moguće da u Manage watched threads dugmetu postoji samo opcija Disable email notifications, a ne postoji opcija Enable email notifications, nego bi trebalo za svaki thread ući i omogućiti email notifikaciju?
 
Imate li info zasto je zaklucana za odgovore i pitanja SBB GENERALNA DISKUSIJA
 
Da li je moguće da u Manage watched threads dugmetu postoji samo opcija Disable email notifications, a ne postoji opcija Enable email notifications, nego bi trebalo za svaki thread ući i omogućiti email notifikaciju?
Da odgovorim sam sebi,a možda i drugima. Na dnu liste tema ima check box Select all, pa pored njega drop down meni u kome ima Enable email notifications i onda samo klik na Go dugme desno od menija.
Pitanje je sada da li se odnosi samo na tu stranu ili na sve teme koje pratim?
 
Imam pitanje u vezi SA FORUMOM. :)

Danas sam posle "100 godina" okačio oglas na ovom forumu i on je odmah izbrisan...
Oglas je bio za Ipad koji sam dobio od prijateljice koja je Engleskinja i živi u Pančevu, ima 60 godina, otac joj je preminuo prošle godine, neposredno pre toga je od operatera u Londonu dobio Ipad na poklon u okviru paketa i taj poklon je razdužen kroz raskid ugovora zbog smrtnog slučaja, te me je ona zamolila da joj učinim uslugu i prodam tablet umesto nje.
Tablet je kod mene, ja ga prodajem, ja ću uzeti pare i sam ću izabrati šta ću sa njima (u ovom slučaju, odneću ih njoj), ali sam iskreno rekao da ga prodajem za prijateljicu, valjda jer sam glup.

Pitanje je sledeće - pošto sam formalno prekršio pravilo za male oglase
  1. Oglas ne može da se postavlja za drugara, sestru, brata, komšiju, drugog člana ili bilo koga drugoga. Oglas je isključivo lične prirode i ne može se postavljati za drugu osobu.
da li bih mogao sad da okačim oglas za Ipad koji je u mom posedu, iako etički i moralno ne polažem pravo na njega, ukoliko ne bih naglasio da ću pare od prodaje proslediti prijateljici, već samo napisao ono što je takođe istina - prodajem tablet? :giggle:
 
znaci onaj ko laze bolje prodje?

retorical question
 
Onaj ko laže a sazna se da laže, najgore prođe. To je sigurno.
 
A saznalo se ne znam ni ja koliko puta. Ko je radoznao, neka proba. Samo nemojte posle da kukate kada vam se ukinu prava ili kad popijete ban. Inače, ovo nije tema za moderatorske metode. Ako imate pitanje u vezi foruma, postavite ga. Sve ostalo će biti pobrisano i biće podeljeni poeni.
 
Da li se još nekome dešava poslednjih dana da mu forum brljavi, u smislu preklapanje teksta, elementi pobrkani ili preslikani jedni preko drugih... Dešava mi se na oba moja telefona, i na Chome i na Firefox browserima

Screenshot_2024-01-11-10-41-02-41_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Screenshot_2024-01-11-10-40-54-13.jpg
 
Zašto nema nove teme za SBB (2024.) u delu o internet provajderima?
 
Znam da postoji tema, postovao sam u njoj, ali kada se uđe u deo "Internet provajderi", nje nema.
 
ima, da li vidis Supernova temu?

Screenshot 2024-01-12 135954.png
 
 
Nazad
Vrh Dno