Šta je novo?

Igre generalno

...a plagijatori ih čekaju iza ćoška da izdaju to što treba da izdaju ne bi li opet pokupili neku foru i ubacili je u Epizodu 2 :vomit: Dobro dođe videti šta će doneti Crysis pa ubaciti to u Epizodu 2 :smash:


HL2: Episode 2 Release Pushed Back To Summer 07 - briefly
(hx) 10:18 AM EST - Nov,10 2006 - Post a comment / read (3)
Valve's Doug Lombardi told CVG today that Half-Life 2: Episode Two's release has slipped from Q1 2007 back to summer 2007.
Lombardi told us that the super developer is "now targeting summer 2007" for a release. This obviously affects Team Fortress 2 and Portal, which all form part of mouth-watering Episode Two package. The title was originally expected to hit at the end of 2006, with Valve confirming back in August it had changed its mind and was instead gunning for Q1 2007, maybe February. The reason for the further delay to summer 2007 hasn't been given, but we imagine it's simply the case of Episode Two, TF2 and Portal being massive, and requiring extra development time.
 
Leto 2007me...pa ovi su prsli skroz.Ko ce jos da se seca epizode 1....
it's simply the case of Episode Two, TF2 and Portal being massive, and requiring extra development time - Ako im za OVO treba godinu dana, onda stvarno...:smash: :smash:
 
Je li neko gledao teaser za Fable 2? Kakvi su utisci?

Inace, evo sta, izmedju ostalog, najavljuju:

* The Hero starts as a street urchin.
* The player will be able to choose his or her character's gender. Their bodies will mature accordingly as they age or level up in experience.
* Property can now be properly invested in, and you will also be able to buy things like castles or even catacombs.
* It is now possible to have children, whether you are playing as a female or a male.
* The designer wants to reproduce a theme of unconditional love in your children.
* The player may now choose from protected sex and unprotected sex.
* The player can plant an acorn into the ground and watch it grow into an oak tree.
* The player can affect the future of a camp by choosing to finance it or slay everyone inside.
* The Hero's child is affected by the Hero's actions. This means that if the Hero is evil, his child will be too.
* The game's antagonist, Lucien, will be able to murder the Hero's family.
* Images found online taken from X06 show a new area called Bloodstone which appears to be a coastal dock-style area for ships.
* Other images from X06 also hint heavily at pirates making an appearance and indicate that the "whores" of Albion, as named in the image, will also reappear in Fable 2.
* The improved combat system will mean that the way the hero swings his sword changes according to proximity of walls, allies, and enemies.
* The game will have a multiplayer portion.
* You will now be able to take jobs as such as barman, a farmer, or even a prostitute.
* Aging, as the game takes place over 50 years
* The Hero will be able to have a companion, most likely a dog.


Doduse, prvo izlazi za Xbox 360, a za PC se jos nista ne zna.
 
Leto 2007me...pa ovi su prsli skroz.Ko ce jos da se seca epizode 1....
To je totalno nebitno. Half Life, Valve i Steam su brendovi, za njih je totalno nebitno kada će da izađu, njima je čak bolje da izlaze kasnije jer će moći da vide sve druge konkurente na delu i pokušaju da pokupuju najbolje od njih. Ne kažem da je to loše a priori, ali je delovalo bezveze u HL2, koji je od svega najmanje ličio na HL1 a pokušavao da sa svakim novim nivoom nudi nešto što je nudila svaka uspelija pucačina koja je izašla pre njega.
 
Haha...znaci mislis da to cekaju,a?.. :D Znaci imacemo portal (ripoff od Prey-a) i epizodu HL-a sa necim novim :D ...pa kako su krenuli, nimalo me ne bi zacudilo.Mozda ih na kraju angazuje EA za sledeci nastavak NFS-a...
 
Je li neko gledao teaser za Fable 2? Kakvi su utisci?

Doduse, prvo izlazi za Xbox 360, a za PC se jos nista ne zna.

Fable je bio blagi uzas,igra za decu do 12 godina.Ne znam sta treba da urade da bi dvojka bila igriv RPG.
 
Jao čoveče, a ja već počeo da spremam za episode 2 (moralno :wall: ). Nije ni čudo što ova vest nije bila na steamu (ja je nisam video) - svi bi poludeli.
Biće baš smešno ako u Episode 2 dođu novi vanzemaljici i naprave novo ledeno doba. :d
Najviše me nervira to što lažu i govore da imaju probleme sa Portalom i TF2.
Ako su tako spori glupo je da nas smaraju jedan put godišnje episodama koje traju 4 sata :mad: , bilo bi bolje da prave Half-Life 3.
 
Poslednja izmena:
Istini za volju, najavili su da će epizoda 2 biti nešto duža od epizode 1. E sad, koliko će biti duža verovatno zavisi od toga koliko zanimljivog sadržaja vrednog konverzije će doneti Crysis :d
 
O Dragon Ageu dugo nista nije bilo, na zalost tek se ocekujem pocetkom 2008, no bar je dobro znati da Bioware nije odustao.
Po slici koju su okacili licace prilicno na oblivion.
 
Za averovati™ koliko boniteta namenjenih ljubiteljima strategiziranja u realnom vremenu :) Izašao Left Behind: Eternal Forces :p
 
A sta je ovaj Eragon? Koliko vidjeh to je nesto po istoimenom filmu, ali nisam nesto detaljnije trazio o igri. Nesto u stilu LOTR?
 
Eragon je krš o gluposti po tupavom filmu u stilu najgorih arkadnih avantura sa ps2. Upozoravam sve da to ne nabavljaju, a kako ko voli neka izvoli...
 
Poslednja izmena:
To sam i pretpostavljao, tnx.
 
Nema na čemu. Ja sam je prelazio jer sam morao da je opisujem, sreća pa je izuzetno kratka :)
Elem, da budem malko konkretniji - igra prati film Eragon koji će se oko 10. pojaviti u bioskopima. Nekada davno zemljom Alagaesia je upravljao dobri kralj sa jahačima zmajeva kao svojom vojskom. Sada je zavladao zli kralj, bla bla truć, a naš heroj je mladi farmer koji se sprijateljio sa zmajem kojeg je pronašao u jajetu. Njegova sudbina je da se, vukući se po nekim selendrama, zabitima i sl. besmislima, ustoliči kao poslednji od jahača zmajeva. Igra se izvodi kao npr. Forgotten Realms Demon stone, što znači da postoji predefinisana staza kojom treba samo ići i tući po neprijateljima kako god dolaze. Igra nema podršku za miša, već se igrač kreće preko w, s, a i d a bije preko i, j, k i l tastera. E sad, ima ljudi koji to vole pa im je super, ali takvih je mali broj čak i na konzolnoj sceni.
 
Poslednja izmena:
Da li bi sa analognim kontrolerom bilo bolje?Jel vredi da skidam?
 
Nije reč o kontroleru, kontrola je savršena i sa tastaturom :) Možda zvuči čudno, ali tako je, sve teče bez problema. Jednostavno je reč o strukturi igre i načinu igranja. Moje mišljenje je da ne vredi. E sad...
 
Race - The WTCC game

Jos jedan naslov iz SimBim-a, igra je zakazana za danas ( 24.11.2006) dok se demo moze naci na zvanicnom sajtu igre.
 
Alan Wake odložen za 2008. godinu :d Putuj igumane, ionako si nikakav :p
 
Jel neko igrao Heroes of Anihalated Empire, igrao sam demo kad se pojavio pre par meseci a onda nista nisam cuo o igri, kad vidim danas na gamespotu ima i review i lepo je napljuvana igra :(
Izasla je sredinom Novembra, neki utisci iz prve ruke? Bas sam se razocarao kad sam video da su je napljuvali....
 
Igra je veoma dobra, imaš sjajan opis u prošlom broju PC Pressa :d Ne osvrći se na te likove koji bi želeli da svaka igra svakog tima ima produkciju Id-a, infrastrukturu Battle.neta i programere Relica. Postoje igre od kojih se tako nešto zahteva, ali ima i onih koje treba posmatrati iz nešto drugačije perspektive. Igra je veoma dobra i zanimljiva. Ima svojih mana ali je svakako za probati jer je veliko osveženje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno