Šta je novo?

Igre generalno

Fino, Dark Messiah :banana:
 
:d :d Sad mi je jasno zasto je demo tezio 1.4GB .
Bez obzira, igra je must have .
 
Poslednja izmena:
a za f.e.a.r. exp. mora f.e.a.r. 1.08 patch :wall: koji je oko 600mb :wall: okruglo
 
Zar se patch ne isporučuje uz sam expansion? Mislim, koja bi to bila fora da svi moraju ručno da krpe igru...?
 
Cuo sam da je izasao El. Matador, jel to tacno. Da li je ko igrao ovu igru i kakva je?
 
Da. Igra je kao Max Payne. Kako se odmiče sve je bolja. Pao je deinstal relativno brzo, pošto nisam preterani ljubitelj takvog izvođenja.
Nego, jel stvarno treba da se dodatno skida patch za Fear XP?

(lol, Fear XP, slučajno sam otkucao kao skraćenicu za Extraction Point :d )
 
Nadam se da ste videli jutrosnji "release"

Dark Messiah Of Might And Magic
FEAR: Extraction Point
Star Wars Empire At War Forces Of Corruption

Ova prva mu dodje malo poveca,7,6 GB.

U sklopu "release"-a dodao bih i Pro Evolution Soccer 6, ako sam dobro video. :)
 
Da. Igra je kao Max Payne. Kako se odmiče sve je bolja. Pao je deinstal relativno brzo, pošto nisam preterani ljubitelj takvog izvođenja.
Nego, jel stvarno treba da se dodatno skida patch za Fear XP?

(lol, Fear XP, slučajno sam otkucao kao skraćenicu za Extraction Point :d )

pa ovi sa n sile kazu mora i to mora da se nadje odgovarajuci (uk/us) u zavisnosti od "narodne" verzije koju imas a razlika nije naivna uk full patch 1.08 je oko 300 a us oko 600mb!!!???
 
Poslednja izmena:
N sila zavisi od Kloniranja i Ponovopunenja. Klonirani ne kažu ništa, a Ponovonapunjeni traže 1.07 verziju zakrpe. Nigde ne videh da piše 1.08.
 
N sila zavisi od Kloniranja i Ponovopunenja. Klonirani ne kažu ništa, a Ponovonapunjeni traže 1.07 verziju zakrpe. Nigde ne videh da piše 1.08.
tacno sad videh i ja a komentari za klonirane su bili valjda da mora 1.08
 
Extraction Point ima u sebi patch 1.07 ali vazi samo ako imate english(united states) verziju FEAR-a ...u slucaju da imate Euro verziju (kao ja ,na zalost) mora da se skida EU patch 1.07
 
Da li je izasao Test Drive Unlimited? Koliko se sjecam trebao je da izadje u septembru. Kolika mu je hardverska zahtjevnost?
 
Gears of War zabranjen u nemackoj....
 
Mogu da ga zabrane ali ce igra da odvaljuje u svakom pogledu...
 
Ne sumnjam...samo mi je malo cudno_Obicno se na igru pljusne mature rejting ili nesto tako, ovo je retkost...
 
Uh ... opako
 
Jesam odgledao trejlere (bar 3) koji su izbacivani, i tu ima okej napucavanja, ali i onog testerisanja.....bum-tras i ok....al da je zabrane...ne znam sta se desava sa onom devojcicom (u jednom od trejlera se pojavi)....mozda zbog toga....al ne verujem.Mature i tacka.Zabrana Nicht.
 
izasao call of duty 3 za xbox 360 ako nekom nesto znaci ;)
 
The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine

Ima li informacija?Izlazi li 20. novembra?Sta ce se desavati?Dajte ljudi malo...
 
To nije ekspanzija nego malo veći mod. Dodaće se još 1 gild, dodaće se mogućnost kreiranja sopstvene gilde i još par sitnica. U suštini ništa specijalno. Prava ekspanzija će tek kasnije, a u Bethesdi su rekli da žele da pažljivo ispoliraju ekspanziju i nadvise original po kvalitetu, te da ona neće skoro (doduše, to su govorili letos...)
 
Pogledah danas trailer za igru The Witcher sto je bio na Digital!-ovom DVD-u, mocno izgleda. Procitah da ce biti neki akcioni RPG, moze biti dobro, ako ga ne zeznu.
 
Call of Duty je odlican, atmosfera je savrsena, zvuk takodje

Utiske GOWa javljam sutra.
 
Vidi ti EA,posle Crysis-a i Hellgate London ce da izdaju?
 
Vrh Dno