Šta je novo?

Huawei P10 lite

Instalirao sam novi update O primetio sam da su neke ikone kockaste a neke okrugle da li ću sa vraćanjem na fabrička podešavanja ponovo dobiti to da mi sve ikone budu istog oblika da li okrugle iki kockaste.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Okrugle su jer Google od Oreo sistema forsira okrugle i mnogi programeru su to prihvatili, a neki još nisu. Sa resetovanjem nećeš ništa postići po tom pitanju.
 
Potvrđujem. Neke su okrugle a neke kockaste i nakon reseta.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
C432. Ali mi je odobren po imei broju i za region Pakistana i Afrike ;-)
Teoretski, ako bih ga debrandovo u c185 stigao bi Ota.

Poslato sa VKY-L29C432B370

Ja ugrabio bootlader unlock code zadnji dan, razmisljam da otkljucam a evo jos na Vipu kod mene nema OTA...
 
Strpi se malo bolje nego da prčkaš :) stiže svima do 26 jula. Proveren info

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Čemu služi hi folder?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
E ljudi bozji meni nema na C432, a evo odobren mi i za C738. Sta se ovo dogadja. Uradicu mu debrand na kraju :'( Screenshot_20180724-093410.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
Bice do 26. jula svima, tako kazu u HW

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Meni neće sigurno. Kanda su od nekih modela digli ruke. Možda je tako i bolje. Neki se raspadaju,nekima ne radi bbaterija,, nekima ispada plastično ćoše na telefonu, nekima ne radi rukohvat (dodir na prst)... Meni, eto, nema nadogradnje. Ja bih valjda s nadogradnjom dobio sve to u paketu.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice senzora otiska prsta sto mi je zadavalo muke na oreu... pronasao sam uzrok... mora da radi na stock launcheru da bi funkcionisalo.... nova, apex, pixel i jos pokoji sto sam probao svuda isto... Ovo mi je prvi put da me neko uslovljava da moram da koristim bas njihov launcher sa king size ikonama da bi sve funkcionisalo.. [emoji34]

Huawei P10 Lite
 
E da i ja primećujem da su ikone uvećane, mada možda i tripujem ali me više iritira to što su neke okrugle a neke na ćoše :d gledam neki ikon pack da instaliram ali mi ništa ne odgovara ovaj atmosferic mi je baš zapao za oko i navikao sam na taj, sad moram zbog *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a iz googla da tražim nešto priobližno da bi ikone izgledale ćoškasto...
 
Vama kojima je stigao O da li ste nakon što ste apdejtovali uradili factory reset ili ne?

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ja sam recimo isao na Hard Reset posle update-a.
Nekako volim da sve bude cisto, a i primetio sam da je posle update-a i pre hard reset-a kao lagovao tel dok skrolujem gore dole itd.
Sada je sve super. Ako ti ista znaci, a pritom imam samo viber i instagram na telefonu i to je sve.
 
Sto se tice senzora otiska prsta sto mi je zadavalo muke na oreu... pronasao sam uzrok... mora da radi na stock launcheru da bi funkcionisalo.... nova, apex, pixel i jos pokoji sto sam probao svuda isto... Ovo mi je prvi put da me neko uslovljava da moram da koristim bas njihov launcher sa king size ikonama da bi sve funkcionisalo.. [emoji34]

Huawei P10 Lite

Sto se tice toga, ja Novu koristim zadnjih 5 god i evo na p10 lite otkako sam uzeo u oktobru prosle godine. I sad na Oreo nemam taj problem sa otiskom prsta.
 
I kod mene za C738 odobreno, a telefon C432.Ovi ne znaju gde biju [emoji4]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
I kod mene za C738 odobreno, a telefon C432.Ovi ne znaju gde biju [emoji4]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Mnogo se zalimo pa nas ostavili da se jos nerviramo [emoji5][emoji5][emoji5]. Ma ja cisto iz radoznalosti inace sam na b362.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Sto se tice toga, ja Novu koristim zadnjih 5 god i evo na p10 lite otkako sam uzeo u oktobru prosle godine. I sad na Oreo nemam taj problem sa otiskom prsta.
I ja Novu koristim na svakom telefonu i na par Huawei - a unazad je sve bilo odlicno... na ovom je nova radila odlicno pre orea sad dok je drugi launcher na otisak prsta samo prebaci na pin ili sablon a ne otkljuca ekran... Takodje se isto desava i kod supruge (mada ona koristi uvek stock launcher).. tako da nema tih problema.

Huawei P10 Lite
 
Poslednja izmena:
Koji je proces vracanja sa custom roma (elemental v1) na stock rom, oreo po mogućnosti?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koji je proces vracanja sa custom roma (elemental v1) na stock rom, oreo po mogućnosti?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Kolko sam video ljudi su ga brikovali ako idu sa Elementala v1 ili v2 direktno na oreo sa servisnim. E sad sa Hwota7 prolazi svasta, ali bolje se ti vrati na servisni b182 DS/b183 SS pa onda regularno.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Danas dobija i zadnja tura update :)

Cekamo P sad :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nakon što sam uradio update na O mogu reći da je sve Okej, telefon lepo radi i bez HR jedino me te ikone nerviraju ali ne u toj meri da bih sad instalirao neku dodatnu app i sredio da budu iste.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam dal tripujem, ali na O mi duže traje baterija. Za 6 sati, 15 min SOT, par poruka na viberu , dva poziva po par minuta i skinuo je 5% bateriju.
Juče je bio uključen 12 sati, imao je 3.5 SOT plus brdo vibera, pola sata razgovora, TT, blic itd, baterija na 54%.

Danas ću ponovo da ga istestiram.
 
Ne znam dal tripujem, ali na O mi duže traje baterija. Za 6 sati, 15 min SOT, par poruka na viberu , dva poziva po par minuta i skinuo je 5% bateriju.
Juče je bio uključen 12 sati, imao je 3.5 SOT plus brdo vibera, pola sata razgovora, TT, blic itd, baterija na 54%.

Danas ću ponovo da ga istestiram.
Ne tripujes, naravno da je bolja baterija. Pogotovo sto sad mozes i gasiti pozadinske procese u opciji za bateriju.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Nazad
Vrh Dno