Šta je novo?

Huawei P10 lite

Da se ja nesto pitam, najurio bih ja ove Kineze iz Srbije, kao Amerikanci[emoji16] Ali kakva drzava, tako i sve ostalo. Evo me u inostranstvu i ovde kosta P10 Lite, 149 evra nov. DS. Prosek plate veci nekoliko puta nego kod nas. Dalje je suvisna svaka rec. I treba da nas zezaju svi, kad smo kao ovce.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koliko vas je ostalo bez Oreo nadogradnje? I gde je zapelo? Meni na B210.
 
Kada vam je zakljucan telefon, i pritisnete power dugme da samo upalite ekran, i prevucete prstom od vrha ekrana na dole, da li vam se pojavljuje onaj padajuci bar za wifi, gps, mob.data, itd?

Meni je to ne pojavljuje, od kad sam presao na Oreo.
Ne pojvaljuje se vise, sto je I dobro. Nije imalo smisla da na zakljucanom telefonu bilo ko moze da vam spusti padajuce precice

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Taj padjuci bar kod mene na zakljucanom ekranu radi sasvim normalno na Oreu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kod mene na lite nece to na emui 8 a recimo radi bez problema na plus verziji. Ne vidim poentu.... Ili mozds neka tema poremeti tu opciju pa radi na zakljucanom ekranu.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Nakon par dana na android 8 najveći utisak je baterija. Imam utisak kao da je 50% bolja. I sam telefon radi fluidnije. Isplatilo se čekati
 
Primetio sam da kad uđem u kontakte treba mu sekund, dva da prikaže kontakte tako isto i na slušalicu. To se dešava prvi put kad ulazim posle toga je instant.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Zasto se kod mene baterija puni quick charge skoro 1h i 45 min, nekada i vise od 2% do 100 %. Kada stigne do 96% pa na gore treba mu mnogo do 100%.Napomena, da original kabl nije dobar jer se malo konektor sto ulazi u telefon ostetio i olabavio se. Ne znam da je do toga. Mislim da treba brze da se napuni.
 
Piše li ti na zaključanom ekranu "fast charging" dok se puni?

Sent from my 3310
 
I meni deluje da se dosta sporije puni.Nisam primetio bas neku razliku u praznjenju.Meni pise fast charging dok se puni
 
Zasto se kod mene baterija puni quick charge skoro 1h i 45 min, nekada i vise od 2% do 100 %. Kada stigne do 96% pa na gore treba mu mnogo do 100%.Napomena, da original kabl nije dobar jer se malo konektor sto ulazi u telefon ostetio i olabavio se. Ne znam da je do toga. Mislim da treba brze da se napuni.
Od 20% do 80% bi trebalo da puni oko 40 min sa oko 1300mAh i to je brzo punjenje i dodatnih pola sata jos od 80 do 100% sa oko 600mAh to je sporo i tako treba. Instaliraj accubattery sa playstora pa prati.
Ako ti puni preko 2h znaci ili kabl trebas da bacis u 90% slucajeva ili eventualno da je punjac ili konektori. Ali verovatno kabl.
Pozzzx

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Dajte ljudi da se svi skupimo i kupimo Mugy-u novi telefon da ne kuka ovde vise.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nije mi jasno ako ti nešto ne odgovara prodaj i uzmi sebi nešto drugo, zašto se mučiti?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
A gde da kukam. Na TV Dnevniku. Valjda ovi forumi i sluze za ovo. Zato Huawei i ostali kvazi brendovi i opstaju zahvaljujuci zemljama poput nase, jer vecina i ne zna sta kupuje i da ovo danas nisu obicni telefoni, tipa Nokia 3310.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Tipa HTC, iPhone, Samsung... Keš kredit... Uzmeš 100, vratiš 110... [emoji123][emoji123][emoji123] Ima da radi ko singerica. Ima da šije sve redom...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
To sto mi nemamo para je nas problem, jer smo... Nije S9 i Note 8 skup, nego nece narod da menja svest i da ide gde je bolje, vec veruje ludacima, pa posle neko drugi kriv. Voleli bi mi da su telefoni iz S i Note serije po 50 evra novi, ali nece moci. Koliko bi kostali da ih mi pravimo i da su nas brend?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
O čemu vi tupite. Tema je P10 Lite.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@Mugy ko ti čoveče brani da kupiš šta god hoćeš, ja se ne slažem sa tim da sam neko ko ne zna šta kupuje i da Huawei zarađuje na mom neznanju. Potpuno suprotno tvojoj tvrdnji ja itekako znam šta sam kupio i poprilično sam zadovoljan telefonom, siguran sam da nakon isteka ugovora i obnavljanja istog ukoliko neki od Huawei telefona mi bude interesantan rado ću ga kupiti, a ako ne uzeću neki drugi naravno u meni prihvatljivom cenovnom rangu. Znam da su za mene ne dostižni neki top Samsung ili Iphone telefoni ali me ni ne privlače pa sve i da imam para niihovi telefoni ne bi bili moj izbor jer ne bih želeo da me deru samo zbog brenda.
 
Btw za sve one koji nisu dobili Emui 8 ukljucujuci i mene i odgovor na Huawei forumu. Znaci sto se tice zvanicne sofyverske podrske za mene je ovo katastrofa. Sve ostalo manje vise.IMG_20180730_093703.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Vala stvarno. Što nisi uzeo Samsung. Da si uzeo J5 ili J7 2017 odavno bi dobio Oreo.
Uh... Čekaj... Pa oni još nisu ni počeli da puštaju Oreo... Ne zna se ni kad će...
Poenta. Ako telefon nije Pixel ili AndroidOne treba vremena. A upgrade se pušta po regionima i podmodelima. A i bilo je najave da se upgrade može razvući od jula do septembra.
Uostalom, nije da telefon ima neku softversku grešku pa da čekaš ispravku jer fon ne radi kako treba.

Sent from my Honor 8 Lite (PRA-LA1) using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vala stvarno. Što nisi uzeo Samsung. Da si uzeo J5 ili J7 2017 odavno bi dobio Oreo.
Uh... Čekaj... Pa oni još nisu ni počeli da puštaju Oreo... Ne zna se ni kad će...
Poenta. Ako telefon nije Pixel ili AndroidOne treba vremena. A upgrade se pušta po regionima i podmodelima. A i bilo je najave da se upgrade može razvući od jula do septembra.
Uostalom, nije da telefon ima neku softversku grešku pa da čekaš ispravku jer fon ne radi kako treba.

Sent from my Honor 8 Lite (PRA-LA1) using Tapatalk
Telefon ne radi dobro na b210 ima gresku u kernelu, Cpu radi na vecoj frskvenci, baterija slabija i jos dosta toga. Na Emui 8 je to ispravljeno i baterija bolja, prednja kamera evidentno bolja. I sta sad, da cekas tri meseca da bi dobio regularno azuriranje. Koji Samsung, to je jos gore, ko pominje ovde Samsung, mene Samsung ne zanima. Da nisam radoznao pa vec sve instaliro na vreme da kazemo alternativnim metodama odavno bih ga prodao jer de facto emui 5 azuriranja su za moj model bila katastrifa. Ovde sam da kritikujem ono sto je za kritiku, a ne da opravdavam Ota sa rasponom od tri meseca.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Da li još nekom nije stigao update na O? @Alexxx1 da li si radio nešto na softveru telefona, možda postoji neki drugi razlog zašto nije stigao update na tvoj telefon ne kažem možda jeste razlog softverska podrška ali eto izgleda da sam ja neki srećnik kao i mnogi drugi kojima je stiglo to ažuriranje pa ne bacam drvlje i kamenje po telefonu i brendu. Nisam primetio da te veće frekvencije bitno utiču na rad telefona baterija jeste bila "slabija" ali sam telefon punio svako veče tako da mi to nije bio problem, ozbiljnih softverskih problema zaista nisam imao niti mi se plastika ljuštila, sve u svemu imam potpuno drugačije iskustvo. Napominjem da ništa drugo nisam instalirao sem redovnog servisnog update-a, telefon nije rutovan... Ti pričaš o p10+ ili o p10lite?
 
Poslednja izmena:
Moj Imei nije jos autorizovan. A u telefonu je bio stock firmware. Tako da nema veze sa mojim drljanjima u telefonu. Uz to regularno radi Ota na emui 5, kad vratim na b182 lepo azurira do b210. Sto se tice izgleda, dizajna, lajsni sve stvar ukusa i da li se vodi racyna o telefonu. Huawei uvek vodi racuna o tim marketinskim stvarima, jer od toga im direkrno zavisi prvi utisak kod kupca. Za p10 plus koga sam platio 450eur i ne ocekujem vece probleme zadovoljan sam u globalu. Mada ima i on neke mane za taj cenovni rang, al nije za ovu temu.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Imam p20 lite i p10 lite i iskreno prezadovoljan sam telefonima,oreo na p10 stigao prekjuce i neku razliku ne primecujem,mozda zato sto nisam sitnicar kao vecina ovde za detalje :)naravno da ce i sledeci biti huawei gotovo sam siguran ali iz neke vise klase...velika nervoza sto update kasni para dana :)meni je i na sedmicu odlicno radio
 
Poslednja izmena:
Imam p20 lite i p10 lite i iskreno prezadovoljan sam telefonima,oreo na p10 stigao prekjuce i neku razliku ne primecujem,mozda zato sto nisam sitnicar kao vecina ovde za detalje :)naravno da ce i sledeci biti huawei gotovo sam siguran ali iz neke vise klase...velika nervoza sto update kasni para dana :)meni je i na sedmicu odlicno radio

Ti ne citas postove? Kojih nekoliko dana pominjes....Ota za prvu emui 8 verxiju je poceo juna a navodno zavesice se krajem avgusta....neki dobijaju vec b364 u EU.... Znaci govorim o Srbiji i modelima dual sim za nase trziste uzeti preko operatera Mts ako iole ima veze sa tim, al ovde konkretno nije do operatera.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
opet ne vidim problem iskreno...opterecujete se bas trivijalnim stvarima..al dobro,svako za sebe,kod mene je singl sim uzet u telenor,osmica stigla pre par dana pre toga bio b 209...iskreno meni je neprimetna razlika osim vizuelno
 
Osmica stigla pre par dana pre toga bio b 209... iskreno meni je neprimetna razlika osim vizuelno
E meni je svaka razlika sem vizuelne primetna. Vizuelno sem broja verzije ništa nije drugačije, ali zato ispod sve mnogo bolje radi.


Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Jel moguce da otkljucam slot za drugu karticu bez rutovanja i gubljenja garancije?
 
Vrh Dno