Šta je novo?

Huawei P10 lite

Meni je juče izvukao 5.30 h SOT ali skoro sve vreme na WiFi, odgledao sam 5-6 yt videa i 5 epizoda Vikinga (480p) i još malo fb i portala. Videću od ponedeljka, kada budem po 12-13 sati na mobilnom netu, koliko će izvući SOT-a.
Što se tiče ikonica, njih nije problem promeniti preko tema. Ja lično više volim Nova launcher i koristim ga od početka. Dobri su i Evie i Lawnchair.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pitam se dal ćemo ikad dobiti nadgradnju na P, i da li će Treble uticati da to ne traje ovoliko.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Verovatno ne.
 
ima li ikakva sansa da se na ovom mobu moze imati nesto kao sto je acdisplay,uzasno mi fali to da kad dvaput kucnem po ekranu pokaze mi sat i notifikacije
 
A i iskreno nije da je potrebno tako nešto. Šta to donosi P? Pa ništa. Meni samo da ima redovna mesečna ažuriranja koja poboljšavaju performanse i sigurnost (mada je security patch uveliko precenjen) ja sam zadovoljan.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Kolko sam video ljudi su ga brikovali ako idu sa Elementala v1 ili v2 direktno na oreo sa servisnim. E sad sa Hwota7 prolazi svasta, ali bolje se ti vrati na servisni b182 DS/b183 SS pa onda regularno.

Poslato sa VKY-L29C432B371
Ako ti nije tesko da kazes kako to da uradim, tj vracanje na servisni rom.
Ne bih da ga brikujem jer nemam bekap trenutno..

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Hvala puno!!

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Prođe i famozni 26. Ostadoh ja bez orea. Valjda ga zbunilo 76 instaliranih aplikacija. :D Nek se nosi Oreo. Trajaće valjda podrška za Nugat još 2-3g.
 
Ja bih puko tu fabricki pa probao update. Mozes huaweiu poslati imei broj na fb da izvrse proveru ako nisi dobio update, ocigledno da su imali slucajeva gde ljudi nisu dobili azuriranje.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@Packy, koji ti je model?
Meni odobren sad za sve sem bas za DS b362. Svi ostsli cak i b361 odobreni.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Poslednja izmena:
Pa još od pre dva meseca. B210. Google Security Patches za maj. I to zanimljivo dok sam bio u NS mi se pojavilo. Sad 6. avgusta opet putujem u NS, možda je do specifične bazne stanice. He-he. :D
 
Pa još od pre dva meseca. B210. Google Security Patches za maj. I to zanimljivo dok sam bio u NS mi se pojavilo. Sad 6. avgusta opet putujem u NS, možda je do specifične bazne stanice. He-he. :D
Isto i kod mene. Da ironija bude veca, jedan od prvih sam probao emui 8, a Ota dobijam poslednji [emoji4] Izgleda da dual sim ovde na c432 malo vise kasne. Al ko ih sisa. Ako posalju, posalju.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Danas konacno stigao Oreo. Kao da sam cekao 1000000 evra [emoji23]. Sve radi savrseno, kao i pre, mada ima nekih poboljanja. Trajanje baterije, prednja kamera i td. Vremenom cemo videti sta ce biti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Danas konacno stigao Oreo. Kao da sam cekao 1000000 evra [emoji23]. Sve radi savrseno, kao i pre, mada ima nekih poboljanja. Trajanje baterije, prednja kamera i td. Vremenom cemo videti sta ce biti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Mi A1 dobija P android, vec ima uputstvo za rucno azuriranje. A ota axuriranja svakih 10ak dana. A kosta 160eur nov.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Zato ce ovo i biti prvi i poslednji telefon kompanije Huawei, koji sam ja kupio. Nemam ja toliko vremena, da cekam dok oni sredjuju svoje nebuloze [emoji3] Gledao pre neki dan Xiaomi modele i najverovatnije cu menjati ovaj za neki od njih.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Totalni *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam. Da kolega koji kupuje telefon 5 meseci posle mene, dobija Oreo 28.6.,a ja 26.7., to nije normalno. Kupio, video, nervirao. Hvala, ali ipak, ne vise.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sad kad sam instalirao Oreo, imam slobodno 7GB na telefonu. Pre Oreo-a sam imao 2GB...
 
Moja sestra pre neki dan dobila ona ima C432 a ja C185 da nije zbog modela?njen je was-lx1 a moj was-lx1a njen srpski moj iz ujedinjeno arapskih emirata

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
I ja imam c185 i mnogo neredovnije sam dobijao ažuriranja od mog druga sa c432, i onda sam flešovao servisni Oreo za c185 sa memorijske kartice i toliko eto meni Oreo još pre 15stak dana.
 
Sad kad sam instalirao Oreo, imam slobodno 7GB na telefonu. Pre Oreo-a sam imao 2GB...
To je zato što se oni security patchevi i oste zezancije koje vremenom dobiješ nagomilaju i napune sistemsku particiju. Ovako imaš čist sistem u izvornoj formi bez patcheva (za sada).

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Meni nema Ota za dual sim c432. Pisao sam im da provere. Ali to izgleda ide u korpu za otpatke, podrska zajblo vek. Ko da sam pitao da li ima zivota na Marsu. Nikad vise Huawei. U krajnjem slucaju zamenicu Imei2 sa pozicije dva na poxiciju 1 sa Hcu klijentom, al to kosta.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Meni nema Ota za dual sim c432. Pisao sam im da provere. Ali to izgleda ide u korpu za otpatke, podrska zajblo vek. Ko da sam pitao da li ima zivota na Marsu. Nikad vise Huawei. U krajnjem slucaju zamenicu Imei2 sa pozicije dva na poxiciju 1 sa Hcu klijentom, al to kosta.

Poslato sa VKY-L29C432B371
Čoveče ti mene ubedio da cepim servisni, ja prezadovoljan, a ti prvi probaš Oreo na hwota pa cepaš servisni pa se vraćaš sto puta i sad hoćeš Ota xD. Da mi je znati odakle ti toliki živci [emoji23].

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Čoveče ti mene ubedio da cepim servisni, ja prezadovoljan, a ti prvi probaš Oreo na hwota pa cepaš servisni pa se vraćaš sto puta i sad hoćeš Ota xD. Da mi je znati odakle ti toliki živci [emoji23].

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
To sto ja probavam razne egzibicije moja stvar. A Huawei ima obavexu da korisnicima salje azuriranja pogotovo za Emui 8. Ja ukaxujem na njihovu poslovnost, hocu reci neposlovnost. A meni kolko sam ih izreklamiro treba poklone P20 pro a ne da cak i ne odgovore na upit. Katastrofa. Napravicu klip o njihovoj axurnisti i da ga sherujem na svim portalima.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
To sto ja probavam razne egzibicije moja stvar. A Huawei ima obavexu da korisnicima salje azuriranja pogotovo za Emui 8. Ja ukaxujem na njihovu poslovnost, hocu reci neposlovnost. A meni kolko sam ih izreklamiro treba poklone P20 pro a ne da cak i ne odgovore na upit. Katastrofa. Napravicu klip o njihovoj axurnisti i da ga sherujem na svim portalima.

Poslato sa VKY-L29C432B371
Ajde sad realno ali totalno realno! Ja sam dao jbne pare i boli mene da ja ubacujem servisni rom na karticu da bekapujem podatke i da se jbavam. Ja hocu da mi oni na vreme pošalju Ota i tačka.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ajde sad realno ali totalno realno! Ja sam dao jbne pare i boli mene da ja ubacujem servisni rom na karticu da bekapujem podatke i da se jbavam. Ja hocu da mi oni na vreme pošalju Ota i tačka.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Tacno tako.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Tacno tako.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
A kolko sam ih vala nafalio do sad sam zaradio bar jedan P20 Pro jaču varijantu. A bogme nećemo od sad, iako sam prezadovoljan telefonom ko telefonom podrška tehnička im za onu stvar nije.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Kada vam je zakljucan telefon, i pritisnete power dugme da samo upalite ekran, i prevucete prstom od vrha ekrana na dole, da li vam se pojavljuje onaj padajuci bar za wifi, gps, mob.data, itd?

Meni je to ne pojavljuje, od kad sam presao na Oreo.
 
Nazad
Vrh Dno