Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Imam oba kuci. Crna je pobledela solidno, po ivicama je najizrazenije. Baterija oslabila onako, nije strasno. Ali sat je star 2 godine i 8 meseci... Nije bio always on.. Palio sam blic uvece bas dosta.. Sve u svemu mislim da za 200e (koliko sam ga ja platio), mora da bude dosta kvalitetniji. Narukvica i telo su u skroz ok stanju. Sve u svemu ovi satovi su kvalitetno bacanje para.
 
Ja te satove posmatram kao i telefone. Vreme i novi modeli ih neizbežno gaze.
Prosto istekne resurs.

E sad, što se tiče "bacanja para", to je već krajnje subjektivno...
 
Naravno. To je moje misljenje. Mislim da mi je bas ekstra ispalo ovo, naredne dve godine necu menjati sat. Do tad mozda smisle nesto za sta stvarno vredi dati 200-300e...
 
200-300€ po meni vrijedi samo za mehanicki sat, koji ce trajati cijeli zivot, ovo je peri-deri sa smartwatch-ovima, jos jedna u nizu igracaka.
 
Postoji li kakav problem pri povezivanju huawei gt2 pro i samsung telefona?
 
Ne.
 
  • Like
Reagovanja: Pit
Huawei watch GT2 i HONOR 50 ne rade notifikacije .. sve sam pokusao i nece pa nece. Sve ostalo radi.
Da neko ne zna resenje problema ?:confused:
Elem do sada sam koristio Samsung A70 vise od dve godine i nije bilo problema sa satom sve radilo ..
i zanimljivo kad povezem sat sa Huawei P20 lite rade notifikacije i ponovo sa samsungom ga povezem sve radi.
Brat ima isti sat i povezan je sa Samsung A52 sve radi .. probao i na njegov poslovni A13 isto radi sve ..
 
Huawei watch GT2 i HONOR 50 ne rade notifikacije .. sve sam pokusao i nece pa nece. Sve ostalo radi.
Da neko ne zna resenje problema ?:confused:
Elem do sada sam koristio Samsung A70 vise od dve godine i nije bilo problema sa satom sve radilo ..
i zanimljivo kad povezem sat sa Huawei P20 lite rade notifikacije i ponovo sa samsungom ga povezem sve radi.
Brat ima isti sat i povezan je sa Samsung A52 sve radi .. probao i na njegov poslovni A13 isto radi sve ..
Isti slucaj. Imam honor 50 kako sam ga kupio nikad notifikacije nisu radile. Vidi "slucaja" prije 2 dana sat zavibrira sam od sebe kontam sta se desilo pogledam dolaze notifikacije sa mob. Za nepovjerovati al sreca traja do danas. Jednostavno nema not. Niti sam sta dirao. Nekontam. Ista sitacija prijasnji samsung a 70 sve radi. Imal iko da zna caku. Nacin. Bilo sta.??
 
Huawei watch GT2 i HONOR 50 ne rade notifikacije .. sve sam pokusao i nece pa nece. Sve ostalo radi.
Da neko ne zna resenje problema ?:confused:
Elem do sada sam koristio Samsung A70 vise od dve godine i nije bilo problema sa satom sve radilo ..
i zanimljivo kad povezem sat sa Huawei P20 lite rade notifikacije i ponovo sa samsungom ga povezem sve radi.
Brat ima isti sat i povezan je sa Samsung A52 sve radi .. probao i na njegov poslovni A13 isto radi sve ..
Pokusaj da skines neku stariju health aplikaciju, tipa ne sa Play stora nego sa nekog drugog servisa...tako je meni proradilo, jednostavno posle update ili stagod ne rade
 
Ja sam skidao od verzije 10 pa na dalje bezuspjesno. Neka druga solucija jos???
 
Verzija 13.0.0.315 pokusaj sa njiom
 
Hvala na savetu .. pokusao .. skinuo verziju 12 iz maja ne radi i dalje .. kad sam pokusao da instaliram verziju 11 i 10 nece da mi instalira .. ;-) i sad videh da si pisao
hehh odoh da probam i tu verziju
 
Od skoro sam vlasnik GT3 modela i prilično sam zadovoljan (ranije koristio šaomi narukvicu ali fontovi sitni)
Povezan sa samsung a52 i skoro sve radi bez greške.
Jedino me muče odgovori na poruke. U health aplikaciji sam namestio custom odgovore, međutim kad notifikacija stigne, jedina opcija mi je da je obrišem.
Na youtube vidim da se mogu ispod birati odgovori i emotikoni, kod mene toga nema.
Sve ostalo uredno, razgovori, pozivanje ali reply nikako. Verzija harmony OS 2.1.0.405.
Ako neko ima neku ideju...
 
Od skoro sam vlasnik GT3 modela i prilično sam zadovoljan (ranije koristio šaomi narukvicu ali fontovi sitni)
Povezan sa samsung a52 i skoro sve radi bez greške.
Jedino me muče odgovori na poruke. U health aplikaciji sam namestio custom odgovore, međutim kad notifikacija stigne, jedina opcija mi je da je obrišem.
Na youtube vidim da se mogu ispod birati odgovori i emotikoni, kod mene toga nema.
Sve ostalo uredno, razgovori, pozivanje ali reply nikako. Verzija harmony OS 2.1.0.405.
Ako neko ima neku ideju...
Treba proveriti na koji tip poruka mozes da odgovoras. Regularan SMS ili Viber, Whatsapp i sl.
 
Jesi probao i tu verziju. Jel uspjelo???
Umorih se vise probajuci sve sto mi padne na pamet .. nece ni ta verzija ,tako da sam update na ovu zadnju 13.0.0.320 ,sve radi izuzev notifikacija i tako ostavljam do daljnjeg .. cak i notifikacija o propustenim pozivima radi ... ali notifakacije sms, viber, gmail nece da je prebaci na telefon ..
Koliko vidim i stranci imaju istih problema .. mozda srede kroz sledece update health app ili android update ...ja sam honor updatova na android 12 .. nisam probao health app sa android 11 .. cim sam telefon kupio odmah sam ga azurirao jer je android 12 izasao za njega tokom leta.
E da li je vreme da menjam i sat ;-))to je vec druga stvar ... jedino sto me ovaj vec 3 god sluzi kako treba.
Ako saznam nesto javljam ;-)
 
Umorih se vise probajuci sve sto mi padne na pamet .. nece ni ta verzija ,tako da sam update na ovu zadnju 13.0.0.320 ,sve radi izuzev notifikacija i tako ostavljam do daljnjeg .. cak i notifikacija o propustenim pozivima radi ... ali notifakacije sms, viber, gmail nece da je prebaci na telefon ..
Koliko vidim i stranci imaju istih problema .. mozda srede kroz sledece update health app ili android update ...ja sam honor updatova na android 12 .. nisam probao health app sa android 11 .. cim sam telefon kupio odmah sam ga azurirao jer je android 12 izasao za njega tokom leta.
E da li je vreme da menjam i sat ;-))to je vec druga stvar ... jedino sto me ovaj vec 3 god sluzi kako treba.
Probao sam ja sa 11 nije ni tad funkcionisalo. Hah isto propusteni pozivi ima not. A sve sto si nabrojao isto ne dolazi ni kod mene. Aj ako sta uspijes saznas pisi i meni ovo bas vise izludi.,a potrebno mi :((((
 
Vi što imate problem sa notifikacijama, a koristite telefone koji nisu Huawei, da li ste pored Health aplikacije instalirali i HMS Core? Bez njih sat i telefon nisu upareni kako treba.
 
Vi što imate problem sa notifikacijama, a koristite telefone koji nisu Huawei, da li ste pored Health aplikacije instalirali i HMS Core? Bez njih sat i telefon nisu upareni kako treba.
Imam i HMS Core instaliran zadnja verzija al vidjeti nott na honoru 50 MAGIJA :((((((
 
Vi što imate problem sa notifikacijama, a koristite telefone koji nisu Huawei, da li ste pored Health aplikacije instalirali i HMS Core? Bez njih sat i telefon nisu upareni kako treba.
S21U i GT2. Instalirao samo Health i sve radi kako treba, bez greske. Nista app gallery i hms core. To koliko se secam sluzi npr za kupovinu WF-a i ostalih zaebavancija, tj neophodno je da budu instalirani zbog transakcija..
 
S21U i GT2. Instalirao samo Health i sve radi kako treba, bez greske. Nista app gallery i hms core. To koliko se secam sluzi npr za kupovinu WF-a i ostalih zaebavancija, tj neophodno je da budu instalirani zbog transakcija..
Ma to je do Honor telefona. Imao sa samsung isti sat sve fercera. Uzeo Honor 50 mrtvo sa notifikacijama. Jos veca ironija da bude honor(huawei) iste firme treba da sa gt2 watch fercera besprjekorno a realnost druga :((((
 
S21U i GT2. Instalirao samo Health i sve radi kako treba, bez greske. Nista app gallery i hms core. To koliko se secam sluzi npr za kupovinu WF-a i ostalih zaebavancija, tj neophodno je da budu instalirani zbog transakcija..
Nemam pojma. Sećam se da je svojevremeno Manča, predstavljajući neki od Huawei satova napomenuo da ako se koriste telefoni drugih proizvođača, moraju da se instaliraju i HMS Core da bi sat funkcionisao kako treba. Znam da su i neki na forumu imali problema dok ih nisu instalirali. Ovo što ti kažeš mi je sada novost. Ako je tako, onda super!
 
Pa ne znam.. Kad sam sa Huawei-a presao na Samsung, instalirao sam i app gallery i hms, pa Health. Onda razmislim, cemu sluze dve app? Izbrisem obe i sat je nastavio da radi normalno.
 
S21U i GT2. Instalirao samo Health i sve radi kako treba, bez greske. Nista app gallery i hms core. To koliko se secam sluzi npr za kupovinu WF-a i ostalih zaebavancija, tj neophodno je da budu instalirani zbog transakcija..
Instalirana samo Health aplikacija na s21fe i uparen sa Watch 3 pro i uredno kupujem whatchface-ove i notifikacije i pozivi normalno rade.
 
Mozda za te novije serije ne treba. A i nema nikakve logike da se one koriste..
 
GT3 PRO uparen sa S20FE, rade notifikacije bez greške. HMS Core sam obrisao jer sada koristim modifikovanu verziju Healt aplikacije zbog instaliranja custom watchface-ova i koja ima isključeno praćenje koraka sa telefona. Koliko sam primetio bez HMS Core jedino ne radi mogućnost da se proba neki watchface koji se plaća, dok mogućnost kupovine radi.

Da li to sa koracima sa telefona toliko remeti realni broj pređenih koraka? Ja sam instalirao tu verziju jer sam video da se ljudi žale na to.
 
Nazad
Vrh Dno