Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Brate po ovoj slici, ja sam se vise nasekirao od tebe sto ti ne meri stres..
 
Otprilike ovako 🤣
Samo gas, nema ni spavanja :)
Screenshot_20221015_214746.jpg
 
Tamo se posebno uzbudim.
 
Nema veze od kada je. To su prvi simptomi da ti je sat počeo da brikuje. Vidiš kako je kod njega, vidiš koliko crtica ima?
 
Uradio sam reset ali i dalje nista. Iz health aplikacije moram da pokrenem da testira. 60 sekundi traje I prikaze mi brojku na aplikaciji ali na satu i dalje nista. On na satu prikaže kada meri nivo stresa ali ne izbacuje mi podatke
 
Uradio sam reset ali i dalje nista. Iz health aplikacije moram da pokrenem da testira. 60 sekundi traje I prikaze mi brojku na aplikaciji ali na satu i dalje nista. On na satu prikaže kada meri nivo stresa ali ne izbacuje mi podatke
Eto , rešio si problem :)
 
Meri, ako sat staviš na nečiju ruku, umesto tvoje.
 
Pa ne meri sat svake sekunde stress... Ostavi ti lepo sat na ruci jedan dan, pa isprati kako se ponasa.
Rekao bih da je ovde je problem sto si ti nestrpljiv.
 
Nije on nestrpljiv, nego mu se Google pokravio.
 
Šta su ti za sada prednosti GT3Pro u odnosu na 935?

Svojevremeno sam sa GT2 prešao na 945 i osim ekrana i praćenja sna, sve ostalo je na strani 945.
Prednosti su:
-ekran je kvalitetniji (ali nije više uključen non stop)
-touch screen ... sve radi fluidnij
- Dizajn i kvalitet izrade po meni je bolji na gt3 pro titanium.
-Mogućnost da odgovaram na telefonske pozive direktno na sat.
-praćenje sna je puno bolje, odmah registruje čak i ako legnem preko dana.


Baterija je ipak bila malo bolja na Garminu ali ni ova nije loša.

Pošto koristim custom watchfaces, znima me da li je pouzdano da ubacujem odmah svaki update koji stiže?
 
Da, sve isto kao na GT2/FR945. Ekran i praćenje sna.

Touch mi se ispostavilo kao mana, posebno za zimske treninge sa rukavicama ili kada pada kiša. Fizički taster je nezamenljiv.

Mislio sam da će javljanje na pozive da mi nedostaje. Za godinu dana, zafalilo mi je nijednom.

Novi modeli i dalje ista meta, isto odstojanje :)
 
Zanimljiva situacija, ne znam ima li rešenja.
Na bluetooth su mi povezane slusalice i gt2 pro. Dolazni poziv prihvatim na gt2 pro i razgovor se nastavlja preko sata a ja bih hteo preko slušalica?
 
Mislim da nemoze. Ako ti je i sat i slusalice povezane na telefon i kad stigne poziv biras samo jedno odrediste preko cega ide poziv: telefon, slusalice ili sat. Mozda je resenje da slusalice povezes na sat a sat na telefon pa kad stigne poziv, preusmeris na sat a mozda on moze na slusalice.
 
Zanimljiva situacija, ne znam ima li rešenja.
Na bluetooth su mi povezane slusalice i gt2 pro. Dolazni poziv prihvatim na gt2 pro i razgovor se nastavlja preko sata a ja bih hteo preko slušalica?
Treba da uradiš "transfer call" na telefonu, miui 13 to ima, radi sa 3 istovremeno bt targeta - sat gt2pro, bt car radio, jbl sluške
 
Kada počne razgovor, svaki dialer ima opciju da prebaci gde ide zvuk, ali ovde je problematika što @geteks hoće da se javi na satu, a da priča na slušalicu.

Koliko se sećam, kojim uređajem se javiš, on primi poziv. Tako je meni radilo u kolima. Ako se javim na sat, ide na sat, ako se javim na volanu ili ekranu, ide na zvučnike u kolima.
Kada vidiš poziv na satu, kao notifikacija, pokušaj da se javiš na slušalicu.
 
Kada počne razgovor, svaki dialer ima opciju da prebaci gde ide zvuk, ali ovde je problematika što @geteks hoće da se javi na satu, a da priča na slušalicu.

Koliko se sećam, kojim uređajem se javiš, on primi poziv. Tako je meni radilo u kolima. Ako se javim na sat, ide na sat, ako se javim na volanu ili ekranu, ide na zvučnike u kolima.
Kada vidiš poziv na satu, kao notifikacija, pokušaj da se javiš na slušalicu.
Na SD2 ,ako se javim na sluške , aktivira se i zvučnik na satu.
 
Mozda ce nekom znaciti..
Dobih nov gt2. Vec imam jedan star skoro 4 god. Baterija na starom 7 dana, na novom 9 dana. I displej je mnooogo degradiran na starijem. Bled, po ivicama probija svetlo...
 
Kako si ga koristio, da li je ekran bio uključen stalno?
Da li i kod crne boje probija svetlo?
Da li si primetio da je degradiran ekran i pre nego što si imao mogućnost da ga uporediš sa novim satom?
 

Prilozi

  • 20221105_190740.jpg
    20221105_190740.jpg
    250.5 KB · Pregleda: 63
Nazad
Vrh Dno