Šta je novo?

HTC One M8

Oni imaju M8, E8, butterfly 2 (sa IP57 zastitom) i sad novu verziju M8 bez upix kamere.
4 slicna uredjaja a realno ni jedan nije skroz kompletan. Treba sve to da spoje u jedan sto bolji flagship.
 
Po nazivu bih rekao da ce ovo biti telefon sa jednom od najboljih kamera na androidu. Mada htc je to,sve je moguce
 
biće kao E8 sa onim dual camera glupostima sa M8 :)
 
Naravno da nece. Pa sto bi ga onda izbacivali ako je kao e8 ?

Ocekujem isti izgled kao m8,eventualno manje bezele,s805 i bruka kameru.

Naravno ako uopste ima istine oko ove vesti. Mogao bi dandy da se javi i da kaze koju :)
 
Ne radim više za HTC, tako da saznajem stvari manje više kada i svi vi ostali :p
 
Oni imaju M8, E8, butterfly 2 (sa IP57 zastitom) i sad novu verziju M8 bez upix kamere.
4 slicna uredjaja a realno ni jedan nije skroz kompletan. Treba sve to da spoje u jedan sto bolji flagship.

sta bi bile mane eye-a, ako bi imao mnogo bolju kameru (ne ovih shnj 13mpix iz E8)?
 
Pa o tome i pricam, trebali su odmah da izbace 1 kompletan telefon a ne 4 slicna za samo 10 meseci, zaj..... su i sony sto sam mislio da je nemoguce.
 
Pa ti modeli nisu za globalno trziste. Jedini model je m8 ,a ostali su za kinu , koreju ili tajvan.

Tvojom logikom LG je izbacio brda flagshipova a samsung minimum 3
 
Poslednja izmena:
Pa i to je tacno, to su samsung i LG poceli da rade odavno, jos pre 10-ak godina. Bukvalno i po 5 prakticno istih telefona su imali. A za htc mi nije jasno zasto ne naprave jedan, najbolji M8 nego ima 3-4 verzije.
 
Poslednja izmena:
reče ti čovek da postoje različite verzije u zavisnosti od regiona za koji su pravljeni... u zavisnosti od standarda i provajdera.
 
Rece mi covek nesto sto sam znao. Sto ne menja cinjenicu da bi im bolje bilo da su izbacili M8 bez upix kamere (ili sa kombinacijom 4upix/1.3'' 13mpix) a ne posle nekoliko meseci da predstavljaju novu ''eye'' verziju i to u vreme kada cak i kinezi imaju odlicne kamere. Odlican je M8 ali je u startu trebao da se pojavi u verziji kao taj Eye.
 
Poslednja izmena:
Shvatili su da su se zeznuli na tom polju, sad je glupo prema korisnicima koju su već kupili ionako još uvek svež flagship da za iste pare ponude mnogo bolji uređaj. Tu si u pravu, trebali su odmah da izbace to kako valja, a ne ono na brzinu, bez OIS-a i sa lošom kamerom.
 
Pa to, upix radi dosta dobar posao u low light uslovima (WB npr je bolji od vecine konkurencije) ali je veliki bedak sto su izbacili OIS jer im je trebao prostor u kucistu telefona za dual kameru. Po mom misljenju mogu da zadrze upix ali da idu na veci senzor i rezoluciju od 8mpix + OIS ili jednostavno da batale dual camera sistem i predju na vece senzore i sve ostalo sto ima konkurencija. Kazem da je to steta jer su M7/M8 odlicni na svim ostalim poljima a sense radi najbrze od tih fabrickih UI.
 
OIS su izbacili zbog dual kamere, ne prostora u kucistu, ne moze se sinhronizovati OIS za 2 kamere. Da su ubacili ovu 13 mpix iz E8, svi bi rekli da je 13 mpix, ali da su fotke prosjek ili ispod prosjeka. Apple je povecao modul kamere minimalno, pa sad strci, i digla se ogromna frka i oko toliko malo sto strci. Isto kao za One X, svima je smetalo sto kamera stci. Kad bi HTC bio debeo i strcala kamera kao na Nokijama sad, opet bi svi bili nezadovoljni...
 
Da li neko zna da li su se povecale dimenzije telefona ili ce dobiti prostor na ekranu izbacivanjem logo htc sa prednje strane?
Najavljuju veci ekran zar ne?
 
Ko najavljuje ? I kako neko moze da zna da li su se povecale dimenzije telefona kada potencijalno izlazi tek za mesec dana ?
 
Gsm Arena
"The new handset will apparently launch running Android 4.4.4 KitKat with HTC Sense 6 on top. A previous leak on the matter did however claim that the Eye would have a 5.2-inch touchscreen, bigger than the One (M8)'s 5-inch panel (though keeping the same 1080p resolution)"

Kako moze da zna?
Kao i sve ostalo u it industriji, glasine na internetu ;-)
 
ljudiii....zna li iko kako mogu da iskljucim blinkfeed,trosi mi bateriju dodatnih 10% tokom ciklusa,iako ga ne koristim! probao...ugasio aplikaciju,zatvorio stranicu(levi ekran)...i opet se pali kada proverim na potrosnji baterije... :(
 
Zato sto pod blinkfeed spada ceo taj sense launcher,ne samo stranica blinkfeed koju mozes da disable-ujes.
Nemoj puno da brines oko toga,ili ako brines promeni launcher :)
 
Hoću (tj. moram) da rootujem telefon, malo sam se raspitivao, a onda me neki lik pomalo zaplašio. Elem, kaže on, na m8 ne može da se uradi s-on, pa zato ne može neki backup (ili nešto slično), pa je zbog toga root m8 vrlo rizičan, uspe - ili ne uspe na jednom od tri, pa brickovanje zbog toga...
Koliko je ovo tačno? Kakva su ovde iskustva sa rootovanjem? Video na xda da sam da ima da se radi (za mene i moje znanje nekoliko ozbiljnih koraka) na rootovanju - ima li neko neko uputstvo, savet. Moj dodatni problem je što nemam ni jedan pc u kući, a nisam našao uputstvo za root preko maca.
Btw, kako radi i koliko je pouzdan ovaj htc backup, ili da idem na siguricu sa My backup?
 
Poslednja izmena:
Ja sam rootovao moj m7 i onda sam drugov m8 bez problema. Skoro isto kao m7, znači lako. Sve, recovery s-off, Flash rom-a itd.
 
htc m8.jpg NEK SE ZNA! :)
 
htcc.jpg NEK SE ZNA part.2
 
Nazad
Vrh Dno