Šta je novo?

HTC One M8

The company says the Eye will be priced somewhere between the Desire 820 -- the 64-bit smartphone unveiled last month -- and the E8, which is a plastic version of the M8.

http://www.engadget.com/2014/10/08/htc-desire-eye/

Sta znam,ne izgleda lose samo nema nikakve logike njegovo izbacivanje


[YOUTUBE]q9YO-C0k-nE[/YOUTUBE]

mozda bolje da se otvori posebna tema za ovaj mob
 
Poslednja izmena:
Ima istine u tekstu. Malo su se pogubili.

Mada od m9 ocekujem cuda sledece god
 
Privuci ce svakog kome je slikanje prednjom kamerom jako bitno a u stvarnosti to svi radimo. Nekome je presudan faktor dobar selfie. Bice to zanimljiva kupovina svakako. Ni najmanje nije glup potez za vec sklopljen hw,samo kuciste,prednja kamerica i eto osvezene ponude. Zanimljiv telefon skroz
 
Selfie, rec od koje se odma najezim. Inace koja je uopste poenta "'selfija''. I naravno da nisam nijedan uslikao.
 
Poslednja izmena:
Da nema video call-a preko vibera ne bi ni znao da ima prednja kamera.
 
Selfie, rec od koje se odma najezim. Inace koja je uopste poenta "'selfija''. I naravno da nisam nijedan uslikao.

+ ∞

Ali mnogo se hejtuje ovaj htc. Telefon uopste nije los, sad sto je kiklop :d i namenjem pozerima to je posebna prica ali sam uredjaj deluje odlicno. Samo izgleda da nema b'sound stereo zvucnike ili sam corav.
 
krastavac. Nikako da im krene, m8 je stvarno odličan telefon. Ali im u mid segmentu ne ide nikako.
 
Kod Kineza se pojavio M8 Eye (prednja kamera 5mp,pozadi Sony 13mp) ostalo sve kao M8 originalna verzija
 
Sta mislite, hoce li se sto mijenjat Sense UI na 5.0 Lollipop?
 
Meni je i ovaj sense dovoljno "material", ne bih ja ništa tu spektakularno menjao.
 
UI osveženja su uvek dobrodošla, kakav god bio UI smori posle nekog vremena pa dobro dođe neka promena. Valjda mi sa M7 nećemo ostati uskraćeni nečega.
 
Slazem se sa stejerom. Bilo kakva promena je dobro dosla.
 
Ne bilo kakva, samo promene na bolje prihvatamo :p
 
sense 6.5 dolazi... Mene najvise lockscreen iritira, npr kad pristigne novi SMS, pa ono svajpovanje da se procita dio, pa klik na poruku, paaa... Cak mi se i rjesenje na sense 3 vise svidjalo, sa prevlacenjem poruke u prsten. To ce sigurno promijeniti... Pride, kad ima vise poruka i propustenih poziva, lockscreen je skroz neiskoristen, prazan prostor...
 
Stigao mi jutros update na 4.4.4. Bavi se uglavnom kamerom i selfijima. Nebitno.
 
Sense mi deluje kao apgrejdovan gugl interfejs. Bolesno dobro izgleda.
 
Nazad
Vrh Dno