Šta je novo?

Hitman 6

Moze link neki? Na PP bar. Trazim i nigde ne mogu da nadjem to
 
Two important Hitman updates for you today:
Square Enix and IO announced the release date for Hitman Episode 2 (Sapienza) -- Tuesday, April 26.

Patch je za konzole al navodno uskoro i za PC.

The Vampire Magician Challenge Pack includes 10 new challenges that were inspired by how our community have been playing the game.
Each challenge requires you to wear the Vampire Magician disguise while taking down targets using a range of different methods.

Continued improvements to load times
The improvements will be most notable when loading The Showstopper mission in Paris and we're already working on improving all loading times even more.

Improved responsiveness for in-game menus and image loading
We've implemented an image caching system that will improve responsiveness and loading times for all images in the game menu.

Fixed issues with scoring
Primarily, this fixes an issue that resulted in many players earning a “0 second” time bonus and an incorrect score of 210,000. A leaderboard reset will be implemented at a later date.

Continued improvements to connectivity
Server stability improvements.

Missing 'Requiem Pack' items have been restored
For those affected, these items will now be available to choose from the planning screen again.

Fixed numerous issues that were causing crashes
General improvements to game stability.
 
Napisao sam već, gift je zapravo, a piše da je CD KEY. Tj u naslovu je key, a tamo sa strane stoji STEAM GIFT.
 
Nemoguće da Giftovi mogu da se koriste kod nas. Različit Steam Sub je u pitanju skroz, piše na steamdb
 
Ne radi ni u offline modu na steamu?
 
I ja sam video taj AMD kod, ali mi ne deluje sigurno taj prodavac, tj nije mi delovao kad sam gledao. Inače VPN ne bih nikad na steamu aktivirao, čuo sam svašta, pa ne bih rizikovao.
 
Ni ja ne bih uzimao gift i koristio VPN nikako. Najbolje da se saceka jos malo jer ima i giftova po 19-20$ ali opet nema kljuceva vec samo giftovi sto me cudi zaista ,za ROTTR je bila a i dalje je mnogo bolja ponuda.

Ostaje nam da sacekamo, full igra svakako nece pre oktobra. :d:smash:
 
Poslednja izmena:
Ključeva nema zato što fizička verzija nije izašla, niti će izaći do januara...
 
vi zbog ovog proseka od igre se cimate, sacekajte izlecenu krajem godine i kraj :D
 
Nema mnogo igara ovog tipa, a još manje da valjaju, pa nemamo mnogo izbora. Alekhine's Gun je izašao isti dan, ali komentari su još gori od ovih za Hitman-a :) Mada je cela igra, pa ću prvo to kupiti, čim završim Death to spies 2 :D
 
I sta bi sa igrom na kraju? Jel ima ovo da se pazari kod onih rusa od kojih smo pazarivali novog tomb raidera gotovo dzabe?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Sutra oko 5/6 valjda nova epizoda. Btw sad skontao da ni 980ti ne moze da gura ovo na ultra bez dropova negde ispod 60 u 1080p :trust:
 
Sutra oko 5/6 valjda nova epizoda. Btw sad skontao da ni 980ti ne moze da gura ovo na ultra bez dropova negde ispod 60 u 1080p :trust:

pa nije tu kriva 980ti ni amd fury kriva je igra, ja ne znam kako ne kontate da ce igre uvek biti lose odradjene...
 
Na g2a ima za oko 20e full exp. RU/CIS ali steam gift. Da li funkcionise to kod nas ?
 
Znam da su jedino igre od square enix firme prolazile (tipa tomb raider novi).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Na g2a ima za oko 20e full exp. RU/CIS ali steam gift. Da li funkcionise to kod nas ?



ne.


(i sad dodatno objasnjenje moderatoru koji mi je obrisao prethodni post: NE. ne radi gift. kao i kod svih square enix igara rade samo kljucevi RU/CIS a Hitman jos nije izasao u kompletu kao retail kopija, i do tog momenta nece ni postojati RU/CIS kljucevi vec samo GIFT opcije koje NE RADE kod nas bez VPN)
 
Stemgift ne. Steam cdkey da.
 
Hvala. Pitah zato sto ga ima na popustu od 50% na steamu.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo na amazonu koji dan za PS4 60 dolara :(. Ne da ne vredi tih 60 dolara nego ni 6 dolara, najdosadniji hitman do sada, igra je toliko laka da to nema nigde i pored toga imao samo 6 mapa gde se odvija vise razlicitih misija.
Igra ima kao neki story mode koji uopste nema nikakav oseca da je story mode.
Najgore od svega mi je otkljucavanje oruzja koji se samo onda ostvaruje ako igrate kako su developeri zamislili, u slucaju da ubijete neke likove koji nisu mete misije oduzimajuvam se poeni i tako ne dobijate nova oruzja...
Savetujem svakom ko misli ovo da uzme da saceka neki zesci sale.
 
Nikada u Hitmanu nije ni bio cilj da se pobije pola mape, već isključivo meta. U tome se uvek i krila težina igre.

Naravno ako ne računamo Absolution izrod u serijal...
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo na amazonu koji dan za PS4 60 dolara :(. Ne da ne vredi tih 60 dolara nego ni 6 dolara...
Savetujem svakom ko misli ovo da uzme da saceka neki zesci sale.

Požurio si. Od juče je na Black Friday rasprodaji, uz kupon za 10% popusta koji se vidi na PSNu...

Date Purchased 11/22/2016 @ 03:01 PM
HITMAN™ - The Complete First Season (Bundle) Total: $32.39

včrs :smack:
 
Nikada u Hitmanu nije ni bio cilj da se pobije pola mape, već isključivo meta. U tome se uvek i krila težina igre.

Naravno ako ne računamo Absolution izrod u serijal...

Pricam o neprijateljima ne vidim poentu ako ih samo uspavam :D.

Ovaj hitman nema tezinu za mene je nenormalno laka.
 
Nazad
Vrh Dno