Šta je novo?

Hitman 6

Upravo skinuh Nvidia Drivere za Hitmana, The Division itd. Mozda ce za nijansu bolje raditi..

Probajte..
 
Ako su imali love za sav taj marketing i real life Hitman, nije mi jasno što im je igra u epizodama... [emoji19]
 
Jel izaslo ovo, jel kupio neko?
 
Izgleda da nema kod brace kao Tomb Raider?
 
Još uvek nisu izbacili ključeve, samo giftovi. Master race izdanje ponovo sija.
 
Sta je tu cudno, svako ko je koristio Mantle u BF4 zna koliko je znacio AMD procesorima.
 
Mene vise ovih 100% u DX11...neverovatna kilavost.
 
Kombinacija AMD grafike i procesora je u dosta slucajeva veoma losa zbog cpu overheada koji AMD procesori ne mogu da isprate u cpu zahtevnim situacijama pod DX11, zato se i vidi poveci skok na drugom API-ju, kao sto je bio i slucaj sa Mantle-om.
 
E a 13e kosta na steamu ako hoces samo prvu epizodu...
 
Ja cu uzeti za PS4, 55e je ceo paket, tako da cu to uzeti.
 
Ma ima ceo paket I za PC za 38e koliko sam video, ali brate mnogo da dam sad 38e pa da cekam 7 meseci da odigram celu igru!
 
To je najveći problem ove igre. Jednostavno, pitanje je može li držati pažnju i interesovanje svo to vreme. Npr. čak i da želiš da igraš Hitmena, izađe epizoda X u isto vreme kad i Doom ili neka slična igra, ti je ne igraš, plus imaš osećaj jer si odigrao prvu epizodu da si u principu video šta igra ima da ponudi...Najveći problem epizodnih igara današnjice. A realno je glup pristup, osim ukoliko nije neophodan iz nekog specifičnog razloga (tim nema resursa, postoje problemi sa lansiranjem kompletne igre i slično).
 
Ja se i dalje nadam da su sa nekim dobrim razlogom odlucili da izbacuju jednu po jednu epizodu. U suprotnom ce me razocarati vise nego prethodni Hitman
 
Petica me opasno smorila jedini deo koji nisam završio.

A kad se setim negde oko 2000 sam bio u Budimpešti i reko ajde da svratim da vidim da li je Hotel Gelert verodostaojan kao iz misije u Hitmanu gde ubija tipa u turskom kupatilu. Nije baš bio verodostaojan, išao sam čak i do te sobe valjda 202, više se ni ne sećam.

Jeste sunce mu poljubim sad sam našao 202 :)

202.png
 
Poslednja izmena:
Kupio sam ovaj intro pack, dobija se 2 uvodne test misije i ona jedna glavna u Parizu. Sta znam, nisam bas puno igrao da bih dao neku ocenu, jos nisam presao Pariz. Za sad deluje da je sasvim korektna igra. Fino je optimizovana, na mojoj masini radi na high, cak sam senke stavio na ultra, AA i AF ukljuceni. Jedino nervira sto su zakljucali neke opcije, pa tako ko ima graficku sa 2gb VRama, texture moze jedino na low, ja sa 3gb mogu texture na normal, dok za High teksture trazi 4gb Vrama... Inace sa mojim postavkama vuce oko 2100mb VRama sto znaci da je tu imalo prostora za High teksture al ajd sad. Iz nekog razloga ne radi mi MSI Afterburner sa igrom, tj ako je ukljucen igra se zakuca odmah na startu, tako da nemam pojma koliki je FPS. Onaj interni benchmark test izbacuje oko 47-48 average.
 
Kupio sam ovaj intro pack, dobija se 2 uvodne test misije i ona jedna glavna u Parizu. Sta znam, nisam bas puno igrao da bih dao neku ocenu, jos nisam presao Pariz. Za sad deluje da je sasvim korektna igra. Fino je optimizovana, na mojoj masini radi na high, cak sam senke stavio na ultra, AA i AF ukljuceni. Jedino nervira sto su zakljucali neke opcije, pa tako ko ima graficku sa 2gb VRama, texture moze jedino na low, ja sa 3gb mogu texture na normal, dok za High teksture trazi 4gb Vrama... Inace sa mojim postavkama vuce oko 2100mb VRama sto znaci da je tu imalo prostora za High teksture al ajd sad. Iz nekog razloga ne radi mi MSI Afterburner sa igrom, tj ako je ukljucen igra se zakuca odmah na startu, tako da nemam pojma koliki je FPS. Onaj interni benchmark test izbacuje oko 47-48 average.

Ahahahahha sta? Pa ovi nisu normalni.
 
Da, da, i to nije jedino sto su zakljucali, tako da ako nemas 4gb na grafickoj karti, mozes da se pozdravis od rezolucija vecih od FHD..
 
Kupio sam ovaj intro pack, dobija se 2 uvodne test misije i ona jedna glavna u Parizu. Sta znam, nisam bas puno igrao da bih dao neku ocenu, jos nisam presao Pariz. Za sad deluje da je sasvim korektna igra. Fino je optimizovana, na mojoj masini radi na high, cak sam senke stavio na ultra, AA i AF ukljuceni. Jedino nervira sto su zakljucali neke opcije, pa tako ko ima graficku sa 2gb VRama, texture moze jedino na low, ja sa 3gb mogu texture na normal, dok za High teksture trazi 4gb Vrama... Inace sa mojim postavkama vuce oko 2100mb VRama sto znaci da je tu imalo prostora za High teksture al ajd sad. Iz nekog razloga ne radi mi MSI Afterburner sa igrom, tj ako je ukljucen igra se zakuca odmah na startu, tako da nemam pojma koliki je FPS. Onaj interni benchmark test izbacuje oko 47-48 average.

Vidis to nisam znao, ali nisu ni da je optimizovali ni priblizno dobro. Kad 980ti g1 sa 1500/8000 overclockom ne moze da odrzi 60fps-a u 1080p i to sa shadows na medium onda.. A sto se tice locka i bolje sto su ga tako uradili, tj verovatno nisu ni smeli da puste drugacije. Isto, dx12 jos vise bugova ima i nekih 2fps-a vise :trust:
 
Jel uzimao neko hitmana direktno na ruskom Steam Storu? Da li bi tad igra radila kod nas? Ili jel ima negde da se uzme ruski kljuc sada?
 
Ne mozes tako da uzmes igru.
Moras da uzmes RU kljuc, nikako gift. To je jedini nacin.
 
Ja sam uzeo preko plati.ru intro pack samo, ruski, i to kao steam gift. Bio je oko 6$ cini mi se, pa rekoh, ajde ako radi radi. :) I radio je, jedino moras VPN da koristis posto nije za nase podrucje. RU kljuc nigde nisam nasao.
 
Ne mozes tako da uzmes igru.
Moras da uzmes RU kljuc, nikako gift. To je jedini nacin.
Znam ali na steamdb kad nadjem pise mi kod tog ruskog pod type Store or CDKey pa sam zbog toga mislio
 
Mislim da sada može i Gift. Ja sam imao gift u inventory, full game i nisam da ga aktiviram, pa sam ga trejdovao. Pre trejda sam bezveze pokušao aktivaciju i pisalo je da može, bez VPN.
 
Nazad
Vrh Dno