Šta je novo?

Hitman 6

Ma realno, ja cu sa mojom Radeon HD4850 da je poteram.
 
Poslednja izmena:
Glupost ili ne, i5-ice opet nisu izlistane kao dovoljne za recommended, ovo vec postaje simptomaticno za skoro pa svaki AAA naslov u poslednje vreme....
 
ne pamtim kad sam zadnji put video AAA naslov, a da za recommended nije pisalo i7.
 
Glupost ili ne, i5-ice opet nisu izlistane kao dovoljne za recommended, ovo vec postaje simptomaticno za skoro pa svaki AAA naslov u poslednje vreme....

Kada u istu recenicu stave i5 2xxx i Phenom II X4 9xx, ceo System requirements je teska budalаstina.
Cisto da znas za sledeci put... ;)
 
Logika samo za neduzno neinformisane, potrosacko drustvo i klince koji su juce poceli da gaminguju. :D

Da, ponovicu ovo jos xxx puta.
BbzAMsc.gif
 
Poslednja izmena:
Beta pocinje sutra. U betu mozete uci samo ako preorderujete igru. Medjutim, mozete preorderovati na amazonu, dobicete odmah kod i onda otkazati preorder. Kada nam izdavaci vise ne daju demo igara da probamo pre kupovine, onda moramo da se snalazimo na razne nacine.
 
Čemu to? Ionako će sama igra biti beta za naredne epizode, pošto će se izbacivati po sat-dva kontenta epizodno narednih ko zna koliko.
 
Bas gledam sad taj kao full experience za PS4 i ispao bih ****** da uzmem to sad,platim punu cenu i onda cekam kao konj svaka 2 meseca za tako nesto sto kazes sat -dva epizode.. bolje onda sacekati i verujem da ce se full content kad sve izadje prodavati po nekoj smesnoj ceni
 
Naravno da je bolje. No, ako neko zaista toliko pati za Hitmanom da je voljan da igra betu takve igre...ko zna. Taj verovatno ne može da čeka :)
 
Takvo igranje po epizodama je pravo mucenje. Jednom nedeljno pa i da prodje...
 
Kako stoje stvari, gtx970 moze da izgura 60fps-a na ultra, 16x, sve ostalo max ALI mora shadows na medium (obe opcije), i supersampling na default 1.00. Ima dropova do 50-ak. Iako je gpu vram usage oko 2.4gb ne idee. Shadows ubija na mesto.
P.S Vidim da lik sa gtx960 ima slican fps, tako da je stvar lose optimizacije ali eto to nam je :(

Eto kratkog benchmark gameplay-a
 
super, samo sto ovo necu igrati ali drago mi je da nije prezahtevno :D
 


Коlko je dobro:shock::shock::shock:
 
Kako stoje stvari, gtx970 moze da izgura 60fps-a na ultra, 16x, sve ostalo max ALI mora shadows na medium (obe opcije), i supersampling na default 1.00. Ima dropova do 50-ak. Iako je gpu vram usage oko 2.4gb ne idee. Shadows ubija na mesto.
P.S Vidim da lik sa gtx960 ima slican fps, tako da je stvar lose optimizacije ali eto to nam je :(
Kako mislis lose optimizacije? pa kad moja karta daje kao tvoja to se zove odlicna optimizacija.:d
Sta je u pitanju tvoja podbacila ili se moja istakala?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno