Šta je novo?

HELLDIVERS 2

^^
Nisu, nisu. Oni zaista misle da je railgun sada kako treba da bude.
Ponoviću, nije problem unsafe mode, samo da je tradeoff smislen. Ovako, unsafe mod je slabiji od safe mode pre patcha.
Napravili su haos sa ovim updateom, ne znam na kojim su drogama. Sve preko težine 7 je bolesno, na Redditu sam gledao klip nekog lika, Helldive težina, ako nije bilo 10 Bile Titana oko njega, a možda i više, kome je to fun, ja ne znam.
Ali dobro, pratim situaciju.
 
Taj sa redita bio je na onom Exterminate a to su buffovali, tj. spawn rate su tamo buffali. Dandy je primetio da nema vise kolona onih debelih pljuvackih buba, sem na jednom defu koji smo igrali, nema ih ni od korova. Ja se sve nadam da ce oni nesto jos uraditi sa Railgunom jer me nervira sto ne mogu da probijem stit od Devistatora cak i kada ga overchargujem. Ne znam koliko sam ga overchardzovo ali je bilo sigurno oko 80% i nista. A da budemo realni na +90% bi trebalo da one shota armor na Chargerovoj nozi. Jedino gde mi je Railgun i dalje bolji je gadjanje Hulka u glavu, Tu redovno failam sa autocannonom dok je u svim drugim situacijama autocannon superiorniji izbor.
 
Jeste, ali moras da nosis i ranac za municiju pa od shielda ili guard doga nema nista
 
Gledao ovaj video gde strimer igra sa CEO Arrowhead i jos nekim iz kompanije:

Rekose da vas neprijatelj moze detektovati sa 100m ako trcite, kao i da neprijatelji koriste culo sluha, vida i mirisa da vas detektuju. Neke bube, kao na primer Stalkeri, mogu da vas namirisu sa odredjene udaljenosti cak i kada vas ne vide i ne cuju. Neprijatelja privlaci zvuk, pa ako bacite granatu, nesto sto ne pravi zvuk kada ga upotrebite, vec pravi zvuk na mestu udara (kao i granade launcher) onda ce neprijatelj otici ka mestu eksplozije. Prizivanje opreme alarmira patrole u velikom radijusu, inicijalno spustanje Helldivera ne alarmira nikoga, to su rekli da su namerno tak ostavili. Bolje je osmotriti minimapu skloniti se ako treba pa onda pozvati opremu. Sama borba tj. njeni zvukovi privlace druge neprijatelje.

Ako ostanete u zaklonu ili izgubite LoS na 4s (ako sam dobro zapamtio) neprijatelj nece znati gde ste al ice doci do zadnje poznate lokacije i tu ce onda krenuti da vas trazi sledecih 30 sekundi.

Mada rekose i neke stvari koje nisu bile tacne, odnosno nije tako u igri, samo sto se trenuno ne mogu setiti koje su to bile.

edit: A da, iako je video svez ocigledno je igran pre ovog poslednjeg patch zato sto baja sa railgunom iz dva pogotka skida armor sa noge Chargera. Interesantno je kako je CEO ili onaj drugi prokomentarisao da: Railgun x2>armor na nozi>pola klipa Brakera u ogoljenu nogu=Mrtav Charger je playstile koji njima nikada nije pao na pamet i otkrili su ga po prvi put igraci.
 
Malo nam je zamrla tema, kako ocenjujete ove nove izmene u igri? :D

Meni su na primer ove nove defence misije totalno ludilo, a povrh toga uopste se ne isplate zbog minimalnog xp-a i nepostojanja sample-ova
 
Pa ono sta znam ja sam se oladio par dana, posto sam max-ovao sve osim levela.Krece mini depra, treba novog contenta tj neprijatelja, valjda ce Illuminate uskoro.Ima ljudi ovde i sa vise sati od mojih 200h pa nek se izjasne :cry: Vidim i da broj igraca polako opada ispod 100k na dnevnom nivou al dobro za ocekivati je posle 2meseca.
 
Nazad
Vrh Dno