Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Je l ima neki servis sa sportskim kanalima ali na engleskom i preko koje zemlje najeftinije proci sa pretplatom ?
Ja mislim da Amazon ima servis i za fudbal,vidim da mi u iptv listi izlazi za celu francusku i spansku ligu kanali Amazom Prime
Hotstar india je drugi servis koji valjda ima dosta fudbala nisam probao jel radi odavde,pretplata nije skupa
Bein Sports arapski, ne znam da li radi odavde,ali ima dosta sporta.

Ako je neko probao nek napise iskustva.
 
Amazon digao cenu u Srbiji za Prime Video na 7€… daj Bože da im je iko bio plaćao i prethodnih 6€.
 
Ja mislim da Amazon ima servis i za fudbal,vidim da mi u iptv listi izlazi za celu francusku i spansku ligu kanali Amazom Prime
Hotstar india je drugi servis koji valjda ima dosta fudbala nisam probao jel radi odavde,pretplata nije skupa
Bein Sports arapski, ne znam da li radi odavde,ali ima dosta sporta.

Ako je neko probao nek napise iskustva.
Ovo itekako i mene interesuje za fudbal. Imam prime video,kako naci te kanale?
 
Ovo itekako i mene interesuje za fudbal. Imam prime video,kako naci te kanale?
Pristupaš Prime Videu kroz regionalne linkove i dobićeš te kanale.
Npr. amazon.de/primevideo, amazon.es/primevideo itd. Svugde se prijavljuješ sa postojećim podacima (uz VPN, naravno).
 
I dalje ne kapiram,znaci moram preko pca,ne moze preko appa preko tva? Na de i es imam fudbal? Ajde probacu danas
 
Ja uopste ne mogu da nadjem taj content ? Nista live i niti znam gde ih naci!

Svuda ima doplata koliko videim! Ja ne znam gde ima uz prime video clanarinu ijedan sportski kanal da je free
 
Poslednja izmena:
Bilo bi ineresantno napraviti familiju za US Disneyplus, kosta paket sa Huluom bez reklama je 19.99$ mesecno nema godisnja.
U Disneyplus aplikaciji je i Hulu, ko sto je nama Stars. A moze i sa Hulu aplikacijom ko zeli.
Moze da se napravi 7 profila od kojih moze 4 istovremeno da se gleda, obavezno sa US VPN.
19.99$ : 7 = 2.86$/m po osobi. Sto je za kombo add free Disney+ i Hulu odlicna cena.
Jedina prepreka je sto mora ili US kartica ili US Paypal.
 
Bilo bi ineresantno napraviti familiju za US Disneyplus, kosta paket sa Huluom bez reklama je 19.99$ mesecno nema godisnja.
U Disneyplus aplikaciji je i Hulu, ko sto je nama Stars. A moze i sa Hulu aplikacijom ko zeli.
Moze da se napravi 7 profila od kojih moze 4 istovremeno da se gleda, obavezno sa US VPN.
19.99$ : 7 = 2.86$/m po osobi. Sto je za kombo add free Disney+ i Hulu odlicna cena.
Jedina prepreka je sto mora ili US kartica ili US Paypal.
Ili Apple ID US jer može plaćanje i preko Applea.
 
Samo što ne bih delio pretplatu na 7 članova, već na onoliko koliko može konkuretno da se gleda.
 
Ja sam platio Hulu preko Amazon gift kartice. Uslov za gledanje je US vpn. Ali...

Amazon gift card je 25 $. Hulu sa reklamama je 8 $. Ovo sa reklamama nije strašno, čak je i korisno, jer se mogu obaviti neke kratke fiziološke radnje. 😂

Ima nekoliko paketa reklama od kojih su najduže 90 sekundi.
 
Ili Apple ID US jer može plaćanje i preko Applea.
Nisam video da nudi Apple pretplatu, to mora neko ko ima Apple uredjaj da proveri kad pokrene aplikaciju pa krene na biranje paketa. Cenim da mora US Apple account.

@baltam0s
Neznam sto ne bi sa 7 delio, sto nas je vise jeftinije je a da ce ikada vise od 4 gledati istovremeno je malo verovatno.

@Vladarko
Neka hvala imao sam Hulu sa reklamama, da odgledas neku epizodu izadje ko igrani film.
 
Poslednja izmena:
Tvoj izbor svakako, ali ja kao kreator nekoliko disney+ porodica (uslužno) neću da razmišljam da li će zvezde da se poklope ili kolike su šanse.
A da ti kažem pravo, kao korisnik koji traži da se udomi - opet ne bih pristao na to.

U svakom slučaju, samo sam iskomentarisao, sve je na tebi.
 
Bilo bi ineresantno napraviti familiju za US Disneyplus, kosta paket sa Huluom bez reklama je 19.99$ mesecno nema godisnja.
U Disneyplus aplikaciji je i Hulu, ko sto je nama Stars. A moze i sa Hulu aplikacijom ko zeli.
Moze da se napravi 7 profila od kojih moze 4 istovremeno da se gleda, obavezno sa US VPN.
19.99$ : 7 = 2.86$/m po osobi. Sto je za kombo add free Disney+ i Hulu odlicna cena.
Jedina prepreka je sto mora ili US kartica ili US Paypal.
Može i preko Payz servisa (slično kao Revolut). Nude Discover kartice koje prolaze...
 
Tvoj izbor svakako, ali ja kao kreator nekoliko disney+ porodica (uslužno) neću da razmišljam da li će zvezde da se poklope ili kolike su šanse.
A da ti kažem pravo, kao korisnik koji traži da se udomi - opet ne bih pristao na to.

U svakom slučaju, samo sam iskomentarisao, sve je na tebi.
Da realno si u pravu, sto razmisljati o tome mogu i 4 po 5$ i to je ok.
 
Disney+ godišnja pretplata skočila na 1.349,90 TRY? Bar tako dobih da će da mi naplate u aprilu. 🤪
 
Disney+ godišnja pretplata skočila na 1.349,90 TRY? Bar tako dobih da će da mi naplate u aprilu. 🤪
Plaćaš preko Applea ili? Ako da, imaš ovde na Disney+ temi objašnjeno kako se vratiti na staru cenu (u tom slučaju imaš mesečnu pretplatu za 65TL, to jest, 12x65TL = 780 TL za godinu).
 
GPay trenutno, još sve radio nekad preko bluestack-a... al' rado ću se prebaciti preko apple-a onda... 😂
 
GPay trenutno, još sve radio nekad preko bluestack-a... al' rado ću se prebaciti preko apple-a onda... 😂
Onda je jedina opcija da i dalje ostaneš na GPay. Mislio sam da si već plaćao preko Applea, ali ovako kao novi korisnik (mislim) da ne bi svakako dobio taj jeftiniji paket.
 
Molim ponovo nekog ko je strucniji da mi objasni kako funckionise gledanje AMAZONOVIH live TV kanala - bilo kojih, najvise me interesuju sportski! Posedujem Amazon Prime VIdeo tj placam ga preko INDIJE! Hvala
 
Molim ponovo nekog ko je strucniji da mi objasni kako funckionise gledanje AMAZONOVIH live TV kanala - bilo kojih, najvise me interesuju sportski! Posedujem Amazon Prime VIdeo tj placam ga preko INDIJE! Hvala
VPN na UK i onda idi na amazon.co.uk i uloguj se normalno, onda izaberes Live TV pa onda pod kategoriju Sports.
Isto tako i USA mozes.
E sad sta ima od sporta neznam ne koristim, samo sam pogledao kako moze.
 
VPN na UK i onda idi na amazon.co.uk i uloguj se normalno, onda izaberes Live TV pa onda pod kategoriju Sports.
Isto tako i USA mozes.
E sad sta ima od sporta neznam ne koristim, samo sam pogledao kako moze.
tako je i pre sam tako pristupao ali nista ne moze da se pusti, kaze da se subscribujes na sportske kanale, a kad idem na obicne kanale trazi isto neku kupovinu, kao narandzastu torbicu :]
 
Je li neko dobio slican mail?
Disney uzet preko turske Apple prodavnice, i 10 dana pred obnovu dobijam ovo:
IMG_0606.jpg
 
E dobro, rekoh opet ce da me teraju preko bosfora.


Meni ne prikazuje taj od 65...
 
Nope, samo mesecni od 134,99 i godisnji...
 
Vidim da se na "Prime Videu" pojavio srpski titl na nekim filmovima (gledam "Hobit" za sada).
Na "Rings of Power" za sada još nema.
 
Nazad
Vrh Dno