Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Jesi aktivirao neki drugi uredjaj ali ne sa ID i pw?
Ako nisi probaj pa vidi kako to funkcionise, to isto onda radi taj koga hoces da ubacis samo onda da tebi taj link.
To je kao aktivacija na TV.
1701525148090.png


Evo nadjoh ovo za Firestick ali isto je, taj code ti posalje i ti mu aktiviras.
 
Poslednja izmena:
Na Slovenia regionu ima ATV+, EON, HBO Max, SkyShowtime. Za iris nisam siguran.
Na LG C1 prebacio da sam u Sloveniji jel treba jos nesto, i dalje ne pokazuje AppleTV aplikaciju?
 
Ma kapiram nego pitam da li sam dobro uradio?
Stoji mi kao region Slovenija a kad odem u prodavnicu nema AppleTV+.
 
Ma kapiram nego pitam da li sam dobro uradio?
Stoji mi kao region Slovenija a kad odem u prodavnicu nema AppleTV+.
Govorio si da si ranije prebacivao na DE region i da ti je pronalazilo aplikaciju. Ako sad radiš isti proces, samo region SLO, trebalo bi ti je opet prikazati. Nisam siguran zašto neće.
 
Govorio si da si ranije prebacivao na DE region i da ti je pronalazilo aplikaciju. Ako sad radiš isti proces, samo region SLO, trebalo bi ti je opet prikazati. Nisam siguran zašto neće.
nisam reboot uradio, evo radi sve ukljucujuci i Iris.
 
  • Like
Reagovanja: S03
E ispravka, Broadcast region Serbia, LG Service Country Slovenia.
 
Slovenija?
Meni se na LG nista nije izbrisalo sve ostalo kako je bilo.
Jedino ko sto rekoh nije region promenjen ostao Srbija ali servisni region promenjen na Slovenija.
1701620431254.png
Ovo slika sa neta ali isto tako izgleda kod mene sem drzava, prvo Srbija drugo Slovenija.
 
Poslednja izmena:
Slovenija?
Meni se na LG nista nije izbrisalo sve ostalo kako je bilo.
Jedino ko sto rekoh nije region promenjen ostao Srbija ali servisni region promenjen na Slovenija.
Pogledajte prilog 416634
Ovo slika sa neta ali isto tako izgleda kod mene sem drzava, prvo Srbija drugo Slovenija.
Da, Slovenija.
Na Samsungu je to jedini način, potpuno resetovat TV i instalirati sve ponovo.
 
Ne možeš napraviti novi srpski nalog, verifikovati ga pa onda preći na Indiju?
Uspeo sinoc konacno. Hvala na savetima!

Napravio srpski nalog pa ga prebacio na Indiju...doduse...trebalo mi je par dana. Izgleda da zjbva kad pokusavas non-stop sa jedne ip adrese i brauzera.

Giftcard nije hteo da prođe dok nisam instalirao Apple Music na mobilni (Android). Itunes nije hteo da prihvati indijski nalog (kaze - nije podesen payment) i ako mi je prošlo za američki pre nekoliko meseci.
 
To će se dogoditi samo u Americi, i to samo za korisnike koju su pretplaćeni na taj “bundle” Hulu i Disney+. Hulu aplikacije će i dalje postojati za one koju su pretplaćeni samo na Hulu.
Kod nas je to već integrirasano za sve pretplatnike.
Znaci hulu naslova ima na disney plusu? Vec je integrisan
 
SAD/US: Od danas je Hulu integrisan u Disney+ app. Vec duze vreme postoji bundle Disney+ & Hulu za 9.99$ (oba servisa sa reklamama).

 
Ne, jer mora aktivna pretplata na bundle. Nama preko VPN ce da otvori "obican americki" D+.
 
Da li moze da se otvori disney i dalje preko turske ili ne ? vidim da je cena 65 turksil lira, tj oko 2.1e mesecno!
 
A koja se kartica koristi ? Visa standard? VIdim da ima nekih kombinacija na reeditu neki lik uspeo bez apple uredjaj samo napravio novi nalog na disney tr tr, naravno sa vpnom pa uspeo sa karticm da plati godisnju pretplatu!
 
Preko Apple uređaja se ne koristi kartica, plaća se kreditom iz novčanika na tom Apple ID-u preko kojeg uzimaš pretplatu.
 
Kako dodati kredit u novčanik? Gift card kupljen na US storu ne radi a ne vidim da na turskom ima da se kupi?
 
Uspeo. Ispada mnogo prosto kad se zna šta se radi. :) Uplatio uzgred i 100 GB na google one za tipa 500 dinara za godinu dana. Valjda ne može da škodi da napišem postupak iako ga možda ima već u temi:
1. Otvoriti apple id nalog na Tursku na nekom apple uređaju
2. Na turgame kupiti gift code u potrebnom iznosu i aktiviriti ga.
3. U okviru disney+ aplikacije otvoriti nalog i uplatiti pretplatu (ovo sve pod turskim vpn-om)
4. Vratiti se na svoj apple id po želji :)
i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno