Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Da, kad se uzima pretplata preko Apple TR, nije potreban VPN prilikom aktivacije. Tako sam aktivirao Disney+, Apple Music i Crunchyroll. Jedino je potreban VPN prilikom aktivacije YouTube Premiuma preko Applea.
 
I koliko izađe godišnja pretplata disney+ na ovakav način?
 
Amazon Prime Video uvodi reklame od 29. januara, svima koji ne doplate jos 3 dolara da gledaju bez reklama.
Kako vam se svidja ova vest? :LOL:
 
Amazon Prime Video uvodi reklame od 29. januara, svima koji ne doplate jos 3 dolara da gledaju bez reklama.
Kako vam se svidja ova vest? :LOL:

Искрено..Ај куднт кер лес. Амазон је увек био први на списку сервиса који ће да литну ако не могу да га узмем за 2 УСД. 🤷🏻
 
Baš sam obnovio amazon posle barem godinu dana, naravno, mesec free, pa ću da gasim.

Imam utisak kao da je sve isto kao i pre godinu dana od ponude...
 
Je l ima neki servis sa sportskim kanalima ali na engleskom i preko koje zemlje najeftinije proci sa pretplatom ?
 
Takodje me interesuje zbog fudbala, posto arena je na 720p!
 
Jedino sam cuo za DAZN, ali on nije dostupan u svim zemljama..ali generalno mislim da nema takvih servisa puno
 
According to MoffettNathanson, live TV services combined now have 18 million subscribers. Here is a breakout of the most popular live TV streaming services based on subscribers:

1. YouTube TV: 6.5 million subscribers*
2. Hulu + Live TV: 4.6 million subscribers
3. Sling TV: 2.12 million subscribers
4. Fubo: 1.477 million subscribers

 
Moze li se to uplatituli preko neke druge zemlje jeftinije?
 
Ne može
 
Ako ima neko mesto za Amazon Prime, tu sam na duze vreme
istekla mi grupa pre neki dan a drug osnivac se ne javlja :(
 
Ima li nekog da je isprobao Amazon Kids + Books and VIdeos, ima i aplikacija na google playu! Da li to spada uopste pod Prime Subscrition ili se posebno placa i ako neko ima da mi kaze malo vise reci kako je zadovoljan! Hvala
 
Da pokusam jos jednom :)
Ako je nekom potreban jedan clan za Prime na duze neka salje PM
Aktivirao sam sebi preko poljske….
Nego, kako ste aktivirali prime gaming? Citao sam prethodne postove da vam radi. Da li možda ima veze sto sam sad u trial periodu od 1 mesec ? Pa tek kad skinu za 1yr da će se omoguciti?
Ovako mi izbaci poruku da “ubacim mobilni broj radi sigurnosti” a već stoji moj mob
 
Amazon Prime Video/Gaming Turska izgleda ponovo prolazi sa našim karticama. Upravo aktivirah pretplatu, dobio opet 30 dana free, iako sam već koristio tursku pretplatu preko oko godinu dana.
 
Probao neko da uzme Disney+(Hotstar) preko Indije 16.99$ godisnja pretplata?
 
Tako je ali sadrzi Disney+ i sav sadrzaj i kosta 16.99$ godisnje, zove se Hotstar.
Mana je sto na glavnoj strani ima 99% indijske serije i filmove ali moze da se izabere engleski i onda prikaze isto ko Disney+ naslove.

1707917297578.png
Da ali za Tursku mora Apple uredjaj koji nemaju svi.
 
Sve to stoji i slažem se, ali za Hotstar treba biti VPN upaljen celo vreme (i tokom gledanja).

Jel ne radi više plaćanje Disney+ TR preko Google Play? Znam da su pre neki plaćali i tako.
 
Sve to stoji i slažem se, ali za Hotstar treba biti VPN upaljen celo vreme (i tokom gledanja).

Jel ne radi više plaćanje Disney+ TR preko Google Play? Znam da su pre neki plaćali i tako.
Ne radi vise..samo apple pay xD
 
Na zalost vec duze vreme ne radi.
Zato sam i pitao jel ko probao, to je bezveze ako mora VPN sve vreme.
Mada meni svejedno radi sve vreme VPN ali ne na Indiju lol.
 
Nazad
Vrh Dno