Šta je novo?

GTA V

Ko želi da kupi sa sigurnog mesta, a ne želi da čeka na Nuuvem, mislim da vam je trenutno najpovoljnije na GMG-u. Izađe $45,60 uz kupon: 24OFFA-TDEALZ-ONTAXM
To su neka 43 evra.
Non-Steam ključ ako neko ne zna tu informaciju.
 
50e na G2A, ali mi se ne daje toliki novac na igre... Još mi sa PS3-PS4 nemamo nikakav popust.
 
Samo na Steamu su prodali preko milion kopija za prvih 24 casa. Ko zna koliko je otislo preko GMG-a, Nuuvema i ostalih prodavaca kljuceva. Opasan posao su uradili sa zastitom, ljudi su toliko zeljni igranja da kupuju igru iako nisu planirali uopste da daju pare vec da cekaju narodnu verziju. Jos kada se uzme u obzir da ti Kinezi sto se cekaju da razbiju igru su tek uspeli da je pokrenu na dva razlicita PC-ja a nisu ni probali kako radi i kakvih sve veselih bagova ima, mislim da od narodnog bilja nece skoro biti neke vajde.
 
Ima jedan, za mene poveci, problem sa tom njihovom zastitom:

I was wrong. Rockstar did everything to prevent modding of GTA5, so at this moment impossible to do anything via editing game files. All my buddies modders share the same opinion, that GTA is short living like any other game whithout mods, so i do not care about modding it unless:
1) modding will be possible by changes in future patches or when drm and encryption will be hacked.
2) when game will have stable patch which works for every player.
3) i don't see much potency to modify the game, just a few minor changes without "wow" effects, just make it possible to tweak everything is definetly not for first day players, so better give it some time and see, perhaps game will be dead very soon (see p1).
4) at this moment i have so many problems, that first question is for me how not finish in suicide.

Onemogucili su modovanje.
 
ma baci 60€, bit će ti to jako drago bačenih 60€... pretpostavljam da će online zabava trajati godinama
 
31 funta na Gamesplanet, to je oko 5100 dindzi, a na Steam-u 60 evra, krastavac to je oko 7000
 
Poslednja izmena:
Prema podacima sa SteamSpy, posle USA najvise kupaca Steam verzije GTA V dolazi iz:

CCnJx2jW4AAeRt4.jpg:large


Zaista neverovatno, mislio sam da oni uopste ne kupuju igre a kamoli koriste Steam.
 
Haha, pa nije to tako kao što ti misliš.

Dok nije zabranjeno da se kupi GTA Gift, oni su bili glavni dobavljači, jer je kod njih igra 30$.
Sve što je se prodavalo po sajtovima tipa G2A Kinguine, su kineski giftovi....
 
Haha, pa nije to tako kao što ti misliš.

Dok nije zabranjeno da se kupi GTA Gift, oni su bili glavni dobavljači, jer je kod njih igra 30$.
Sve što je se prodavalo po sajtovima tipa G2A Kinguine, su kineski giftovi....

A jel ima sad neki nacin da se kupi do 35 eura?
 
Gledao sam da neki prodaju kao Steam Gift za nekih 30ak €. Da li postoje ikakvi problemi sa tim Steam Giftovima vezano za ovu igru?
 
Imate na kupujem prodajem, za 41-42 e. samo social club, bez stema.
 
Gledao sam da neki prodaju kao Steam Gift za nekih 30ak €. Da li postoje ikakvi problemi sa tim Steam Giftovima vezano za ovu igru?

Daj neki info gde, sta po toj ceni.
To je prihvatljivo, bolje da uzmem PC verziju kad vec mogu da teram igru kako treba. PS4 verzija radi poprilicno lose.
 
@kexi
Ako nije problem u njihovim serverima što je moguće, moguće je takođe da je problem i na tvojoj strani. Loša/opterećena konekcija ili možda Firewall podešavanja?
 
veza mi je dobra... battlefield normalno igram, sve radi, normalno :D Firewall, pogledao sam tamo, stikliran je GTA, sa jos trebam tamo da radim? kapiram da je negde kod mene problem... samo kako da saznam sta i gde?
 
Daj neki info gde, sta po toj ceni.
To je prihvatljivo, bolje da uzmem PC verziju kad vec mogu da teram igru kako treba. PS4 verzija radi poprilicno lose.
Ljudi nema NIGDE za 30e sem na Nuuvemu, shvatite to. Najjeftinije na kp je 5200 din, na g2a i sl. Retailerima je 45e. Sačekajte da stigne nova tura ključeva na nuuvem i kupujte. Tako ću i ja. Večeras sutra bi trebalo da stigne.
 
Čekaj sa nuuvem je Steam normalna verzija ili mora nešto preko VPN?
Pratim temu ali to nisam video.
 
Čekaj sa nuuvem je Steam normalna verzija ili mora nešto preko VPN?
Pratim temu ali to nisam video.

Nuuvem je Social Club verzija. Nema veze sa Steam. Inače trenutno nema ključeva kod njih. Kažu da će stizati ali pitanje je kada.
 
V1 lekic je izaso :D 3DM
 
Trebalo bi trenutno samo WIN7, Win8 i 8.1 u sl. update-u...
 
Radi v1 na WIN 7 x64. Probao lično. Nema virusa.
 
Ne, 3DM nikad više. On uvek prvi provali igru, ali njegov krek nabije 100% CPU Load u većini njegovih igara.
 
Nazad
Vrh Dno