Šta je novo?

GTA V

SKIDROW idite tamo....
 
Meni je FIFA pravila problem taj, skidam GTA opet pa ću da vidim...
 
Vidim da niko nije pisao pa me interesuje sta koristite za igranje, gamepad ili mis i tastaturu?
 
Jle ima kome da radi narodna verzija meni nece,sve sam puko zivce neka se javi kome radi
 
ko hoce da luduje sa siframa :d > http://www.hcl.hr/special-gta-5-sifre-pc-sifre-cheats-1580-32.html

ja vec nabio 20 sati igranja a igra postala igriva pre 40 sati xD cak ni csgo za kojim sam lud ne igram vise od 4h dnevno i to kad je najludja matchmaking druzina ali eto...igra je vrh :) posebno mi se svidja sto nisije kao da imaju checkpointe tipa pogines pred kraj misije, ne moras da radis iz pocetka vec od odredjenog dela misije, npr pljackanje zlatare, i recimo pogines u begu, ne moras iz pocetka da radis pljacku vec krece od trenutka bega kad treba da sednes na motor, stvar koja je, verujem, mnogima spasila zivce :D
 
Poslednja izmena:
Ako je win8 onda sacekaj. Koliko vidim radi samo na sedmici. Skidrow nije jos izbacio za win8.
 
Na sedmic sam nece
 
Ako nekom radi na 7 neka pomogne na timewiwer pali cumu svecu za srecumolicu se za njega a kad ga vidim castim ga
 
Kod mene radi na Win7, sasvim solidno na mojoj konfiguraciji... Samo pokrenite Launcher.exe sa 3dm logom....
 
Dejane imas pp
 
Na win 10 stize do ovoga i ...

Screenshot (145).jpg
 
Ti radis za izdavace,odnosno ti si izdavac,pa ti to smeta?:dKo im je kriv,kad su slepci.
 
Nema brige bice za win8.1 a samim tim i za win10 danas-sutra.
 
Ima neko sa narodnom verzijom da potvri da mu radi 100%
 
Kako nisu u stanju da naprave zaštitu koji će da traje mesec dva, njima je to sasvim dovoljno vremena da prodaju igru, ovo razbijanje u 24h je smrt da izdavače

Ocigledno nisi gledao onaj klip-emisiju ali istinit Kolko se secam radilo se o Mercedesu cl600,naprave ga kao najsigurniji auto na svetu,neke zastite sta vec 3000 cuda i pazi konstruktor sto je osmislo zastite da bi ih probio treba mi od 38minuta do 57 radili su testove.Odu sad sad oni sa tom meckom u Pariz i stave je u tamo neki kvart de se bas kradu najvise..kamere,ovo sve snimaju da vide da li lopov moze da je digne cekali 2 dana i eto lopva dolazi do auta i zapali papir i stavi ga ispod auta muva nesto levo desno i dignega za 3 minuta ovu u cudu ne veruju i stavrno im ga digo i pobego....Kasnije ajde sto im ga digo za 3min ali sto je palio papir??? Uzme ovaj galvni lik sto je mozak svih tih sistema osiguranja i uradi i on to is konta da kad su putnici ugrozeni sistem radi kontra u odbrani putnika ali opet treba mnogo vise vremena kako,kako je uspeo za 3 minuta i kako je znao za tu foru kad ni konstrukori nisu znali...inace ovo jeziva istina bilo je na nemackim kanalima pre par godina ako nadjem emisju podelicu je.Eto mozda si dobo odgovor na tvoje pitanje.
 
Da sam na tvom mentalnom nivou mozda bih i plakao sto ne mogu odmah da igram igru. ;)

Mozes samo da zavidis ;-) govorim u svakoj temi spamujes i trolujes. A o tvojoj inteligenciji i mentalnom nivou ne zelim da komentarisem dovoljno je sto si zapazen kao trol ;-)
 
Poslednja izmena:
Kako nisu u stanju da naprave zaštitu koji će da traje mesec dva, njima je to sasvim dovoljno vremena da prodaju igru, ovo razbijanje u 24h je smrt da izdavače

A zasto "smrt" za izdavace?

1. vidim digla se zesca prasina oko 2 godine stare igre. Za dobrim konjem prasina se dize. Svuda vidim da se extra prodala i da su jako zadovoljni.
2. ako hoce da naplate igru 60eur (mislim na PC kupce) morace da ponude nesto vise od sadrzaja "kampanje", recimo kvalitetan multiplayer, "virtuelni" grad, hiljade ili bar stotine igraca, pa da joj se igraci iznova i iznova vracaju, da je aktivno igraju bar 2 godine, placaju pretplatu za online igranje itd.
3. zvacu istu pricu (slicnu) 5x za redom (dobro de racunajuci od GTA 3 na ovamo bilo je bar 4 verzije) i svaki put su extra zaradili. Igra nit je originalna pricom, nit ima "superioran" gameplay, nit ima "nevidjenu" grafiku, a opet traze 60eur. Da nije malo puno za prilicno prosecan sadrzaj, koji ruku na srce nalazi kupce koji su izgleda navikli na genericke naslove i ponavljanje\utvrdjivanje gradiva?

Zakljucak: Dok je ovaca bice i vunice. ;)
 
Poslednja izmena:
Ako dobro kapiram GTA5 i pored toga sto je izasao za pc dve godine posle konzolne verzije ima extra uspesnu prodaju, iako je RS blokirao razvoj modova za igru? Za gta6 ocekujem da ce onda da kasni 4 godine u odnosu na konzolnu verziju jer im prodaja ide odlicno sta god uradili a pc igraci to gutaju.
 
Nazad
Vrh Dno