Šta je novo?

GTA V

Nisi jer me ne znaš i te fore prosipaj srednjoškolcima.
Krek će izaći svakako, naravno da ne mogu odmah da srede. Izbaci se torent sa fajlovima, ljudi skinu i čekaju. A ne kad izbace krek da svi navrnu da skidaju. Logično?
GTA V ne koristi denuvo, lično je čovek iz rokstara u intervjuu izjavio.

@mijalko pa predji taj tutorial koji ti kaže, šta je problem?

Okreni obrni veceras ne verujm :(
 
Presao tutorial sad mi izbacuje unable to connect session kad probamo da e povezemo ja vise stvarno ne znam sta je problem.
 
I ja čekam crack :) Samo sam nekako zauzeo svoj lični stav da ne opterećujem temu time kada će on izaći, već da pustim ljude koji su pošteno kupili igru da nam prenesu svoje prve utiske. Pratim temu na 2 domaća foruma, i ono što sam primetio da većina igrača kaže da je dobro optimizovana, što je super. Mene jedino zeza što imam 4 GB RAM, pa dok ne dokupim još bar 4, malo sam skeptičan kako će mi raditi...
 
Sacekacu nedelju dana pa cu da gledam GTA 5 walkthrough na youtube u 480p, bas me briga za full hd.
 
ArmoredSaint Da si citao moje postove i postove ostalih, vidio bi da sam to govorio jer je problem sto ljudi misle da ova verzija koja se sada moze skinuti, da se moze instalirati. Što je nidje veze. Dok kako sam rekao, jedina korist skinuti pa cekati da se ne skida na da nkreka. Ali je istina da se UNLOCKED verzije masovno uploaduju radi prometa, nista vise. Evo gledam i kickass je izbrisao tu verziju sa sajta.

I da, i sam sam rekao da je R* izjavio da ne koriste Denuvo zaštitu kako neki spominju ovdje ali ni to ne znaci da cemo skoro dobiti "fix".
 
Poslednja izmena:
Ajoj ljudi... A prica, likovi, vrhunske sprdnje, humor? :)
 
I ja čekam crack :) Samo sam nekako zauzeo svoj lični stav da ne opterećujem temu time kada će on izaći, već da pustim ljude koji su pošteno kupili igru da nam prenesu svoje prve utiske. Pratim temu na 2 domaća foruma, i ono što sam primetio da većina igrača kaže da je dobro optimizovana, što je super. Mene jedino zeza što imam 4 GB RAM, pa dok ne dokupim još bar 4, malo sam skeptičan kako će mi raditi...

Lepo je decko objasnio, previse zaludjujete temu o piratskim stvarima. I posle 2,3 opomene Moderatora opet se isto nastavlja i prica o tome.
 
Hoce li moderatori odraditi po neku kaznu za oce sto balave o kreku?
Dnevno se nakuca 10 strana, od toga se mozda mogu dve skupiti koje se ticu igre..
 
O cracku se prica zadnjih 100 godina u svim temama. Zasto je to sada toliki problem?
Inace, ima li neko sa malo slabijom konfiguracijom da baci neke rezultate?
Da vidim da li da menjam karticu ili ne.
 
O cracku se prica zadnjih 100 godina u svim temama. Zasto je to sada toliki problem?
Inace, ima li neko sa malo slabijom konfiguracijom da baci neke rezultate?
Da vidim da li da menjam karticu ili ne.

Nije problem pricati, problem je pricati o necemu sto jos nije izaslo i voditi raspravu o tome vec 5,6 strana dal ce izaci veceras ili za mesec dana.
 
@Batak

Naravno da je problem, idi na raznorazne warez forume i diskutuj o tome, ovde ljudi žele da diskutuju o igri.
 
Odmah mi je preselo vece kad sam procitao,a kasnije i sam video da vise nema kljuceva na Nuuvem-u!Sunce li im njihovo brazilsko!:)
 
ArmoredSaint Da si citao moje postove i postove ostalih, vidio bi da sam to govorio jer je problem sto ljudi misle da ova verzija koja se sada moze skinuti, da se moze instalirati. Što je nidje veze. Dok kako sam rekao, jedina korist skinuti pa cekati da se ne skida na da nkreka. Ali je istina da se UNLOCKED verzije masovno uploaduju radi prometa, nista vise. Evo gledam i kickass je izbrisao tu verziju sa sajta.

I da, i sam sam rekao da je R* izjavio da ne koriste Denuvo zaštitu kako neki spominju ovdje ali ni to ne znaci da cemo skoro dobiti "fix".

Pa ne moze da se instalira, vec je instalirano, tj skidas fajlove koji se dobijaju instalacijom, i onda cekas. A cini mi se da si gore rekao kako nista od toga ne radi, nego da su laznjaci, zato sam napisao ono.

Odmah mi je preselo vece kad sam procitao,a kasnije i sam video da vise nema kljuceva na Nuuvem-u!Sunce li im njihovo brazilsko!:)

I ja bih tamo uzeo, al' vidim i ja da nema. Na ostalim mestima 45 minimum :[

Nego ne znamda li mi je pametnije da dodam jos 4gb rama, nisam siguran kako ce raditi na 4 kojih imam sad, ili da kupujem igru pa kasnije ram :/
 
RAM ti ostaje "za stalno", a igra se zavrsi i posle se igra druga. Po meni vredi uloziti pre u RAM nego dati 59.99EUR za igru, posebno kada se zna da ce biti uvek nekih popusta/akcija, ali tesko je docekati. :D
 
Nigde ne pise da je zabranjeno da neko kaze da ceka "crack" ili tome slicno. Dokle god ne deli taj crack, dokle god ne upucuje korisnike gde da ga nadju i tome slicno, ispada da ne krsi nijedno pravilo foruma (korisnik - Batak), vec da iznosi svoj stav, tj. svoju nameru.[/QUOTE]

Tako je i ja cekam crack.
 
je l' ima neko ovaj problem: naime particija 65gb-a skinuo preko steam-a idem play, trazi da se ulogujem, ulogujem se i ostane mi ovo i to je to, ne ulazi u igcicu. sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Jesi linkovao acc na linku koji ti stoji tamo?
 
Skloni ovu poruku od steam-a što iskače u vezi koda, verovatno imaš "yes" dugme iza sakriveno.

I obriši ovaj screen, vidi ti se serijski kod :d
 
Poslednja izmena:
Kexi samo se logujes sad kad upalis igru na tvoj account sa social cluba i uneses taj kod
 
Hm, igra očito zauzima manje nego što "ističe". Jedino ako kasnije ne zauzme još par gigabajta. Oslobodio 70 GB na SSD-u, sve se instaliralo, pokrenuo igru, izašao...imam 16 GB slobodno. Što mu izađe gotovo desetak GB manje od traženih 65. Možda nekome znači podatak...
 
nema, sad me zeza, kaze your acc has been locker due repeated failed sing in attempts
 
jel zna neko kako da promenim milje u kilometre?
 
nema, sad me zeza, kaze your acc has been locker due repeated failed sing in attempts
Auu tebra....:/ ja mislim da je to to..zavrsio si sa tim akauntom...i igra ti je propala sem ako ne zoves korisnicki servis i ne pitas ih sta ces...juce na twitchu je jednom liku to bilo 3 puta zaredom...3 puta je kupovao kod ( za to vreme je dobio oko 1500 dolara donacija tako da mu nije bio problem ) i na kraju rekao samo da nece da upali nikad igru.

kontaktiraj korisnicki servis...nesto nisi dobro odradio...mada ne znam sta ne moze da se odradi dobro ali ocigledno ima problem neki igra oko povezivanja steama i social cluba

edit: nesto sam kao nasao...probaj promeni password za nekih sat vremena....i onda probaj da se logujes opet
Log in to the website with the new password, problem resolved
 
Poslednja izmena:
..cini mi se da si gore rekao kako nista od toga ne radi, nego da su laznjaci, zato sam napisao ono.

Rekao sam da su laznjaci na neke od proslih postova "da se pojavila funkcionalna verzija" sto to i dalje nije slucaj. A tih istih fake verzija je bilo i kada se pojavio preload.
 
najgore je sto sam promenio sifru, stavio opet istu i probao, i nece... pizdim vec
 
Ja linkovao to sa steama bez problema. Cak nisam ni morao ni kod da ukucavam nego samo na activate. Meni zauzima 65 gb i nesto malo mb.
 
Nazad
Vrh Dno