Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Kad si pre uspeo da zaradis 50 milki covece :-D
Edit: moja greška mislio sam da je pc igre sekcija sorry :-D
 
Poslednja izmena:
Ja ga nisam uhvatio.

Govorim iskljucivo za nextgen, konkretno ps4.
I nisam preneo karakter, dakle sve sam od pocetka stvarao samo na ps4.

Iskreno, nisam te sve pare zaradjivao da kazem legalno, ali zato ni nelegalno jer recimo kupujem Rat Loader koji kosta 3000$ i posle nabudzim sa nekom sirenom i prodam za preko 10000$ i ostvarim dobit, e to je recimo glup primer ali takve sam stvari radio milion puta. Posle se desavalo sve vise i vise pa sam uzimao i po 100.000 itd...

Ali nikada nisam uradio neki preterani glitch, od tih svih para mozda je pola zaradjeno na takav nacin a druga polovina preko misija, pljacki itd... Da, bilo je i challenges za po 250.000. Mislim Rockstar ih je znaci dozvolio, cim sam ih video i igrao... Posle su tek ukinuli...

Ali na ps3 i x360 je zaista bilo perverzije sta su ljudi radili... Pa neki dan vidim lika sa 4200 rankom :D

Jos jednom, da cetiri hiljade dvestotim rankom :D
Samo preneo karakter i cao...
 
Jel moguce ,samo uci u auto i voziti se ,bez obavljanja misija,kao na gta 4,manji klinac bi tako igrao.
 
Aha. Mora ta prva pljacka da se predje.
 
Pa zavrsi prvu misiju pa igraj tako covece. Jeli original igra?
 
Sve u svemu prodjes Prolog i moze klinac da vozi bez igranja misija ;)
 
Izvini, mislim da se posle mora proci i Frenklin and Lamar misija (tako nesto se zove), pa tek onda moze da igra free :D

U svakom slucaju 1-2-3 pocetne misije predjes i kada se Frenkin pojavi kod svoje kuce onda si slobodan za bilo sta.
 
Trofej za 30 platinium awarda mi iskocio danas kad uzeh 27.award, prvi put da ne kasni neki trofej, nego da dodje pre vremena xD

Ima li neko ko bi pomogao malo za Numero Uno trofej (pobeda u svim aktivnostima u online modu), za neke aktivnosti jednostavno ne mogu da nadjem nijedan job. (nesto mi se cini, da ce samo momak iznad mene da se javi, ali ajde, mozda ima jos igraca ;p)
 
Nije mi problem ali ne mogu ti reci vreme. Bukvalno ne znam kada cu se pojaviti na PSN-u (vec 3-4 dana nisam uopste), pa ako se poklopimo da smo oboje Online odradicemo onda.

Tih par sto ne mozes naci su obaranje ruku i pikado, ali njih mozes naci na mapi tako sto ces licno otici na lokaciju, obelezeni su. Obaranje ruku je tamo u kraju Frenklina, videces logo sa rukom, a pikado je gore kod zatvora, kod Trevora u kraju.

Moras otici licno na te dve lokacije i tako pokrenuti misiju, ne mozes drugacije.
 
ma fale mi i sve one trke, air i sea races i da nadjem mislim da ne bih pobedio nikad ovako neke randome, samo ako me neko pusti ;p

edit: za sea race nadjoh nekog pajaca pa ga pobedih upravo xD
 
Poslednja izmena:
Igram GTA V već par nedelja, prešao sam oko 68% igre. Međutim više mi se ne pojavljuju misije. Nema ničega na mapi. U čemu je problem? Jel treba nešto da uradim da bi mi se vratile misije? Da nije problem u tome što sam ubio Michael-a? I usput da pitam jel moguće nekako ponoviti tu zadnju misiju i izabrati nekog drugog za ubijanje?
 
Procenat je od uvek predstavljao ukupan procenat predjenih apsolutno svih misija i zajebancija u igrama, ukljucujuci i sporedne misije, valjda je tako i u GTA, nek me neko ispravi ako gresim.
 
Misije si završio ali nisi sve završio u igri, ima i ostatak igre da otkrivaš.

Tako je generalno u svim tim vrstama igara, secam se kao klinac kada sam igrao The Simpsons: Hit & Run da iako sam završio sve misije da mi igra tj. Nivoi nisu bili 100% sve dok ne otkrijem sve. Dakle i kutije sa buzz cola novcima, one ose pčele sta li su vec, sporedne misije, one sličice ili stripovi sta bese, sve interakcije u nivoima itd.

Poslato sa Lumia 550
 
Poslednja izmena:
Misije si završio ali nisi sve završio u igri, ima i ostatak igre da otkrivaš.

Poslato sa Lumia 550

Znam da su glavne misije završene, ali mi se ne pojavljuju one misije Strangers and Freaks i ostale sporedne misije.
 
Ne znam da li se nesto menja ako zavrsis igru bez Majkla ali svakako ne možeš da radiš kiflom misije ako ih nisi radio u toku glavne misije posto su one vile vezane za Majkla.

Poslato sa Lumia 550
 
A jel moguće nekako ponoviti misiju gde se bira koga želim da ubijem?
 
Možeš ponoviti bilo koju misiju, pogledaj u opcijama.

Sent from my E5823
 
Da ali mislim da ne moze da povrati Majkla ako ga je ubio, tj ako nije napravio odvojen save pre toga.

Moze on da ponavlja svaku misiju ali ne menja se posle svet...
 
Ja koliko se sećam a bilo je davno da sam odradio sve tri da vidim šta se dešava, prvo ubio trevora, pa majkla, pa nas trojica išli na onog krimosa.

Sent from my E5823
 
Dve su varijante kako si to radio, da si ponavljao samo tu odredjenu misiju, a druga verovatnija varijanta da si pravio odvojeni save svaki put pre te misije (tako sam ja).
 
Nazad
Vrh Dno