Šta je novo?

Grand Theft Auto V

krastavac, sve je to proracunato...
 
da li za online igranje mora da se plati psn plus acc?
 
da, za ps4.
da li isto vazi i za ps3? na istom su mi acc-u obe konzole.
 
Na PS3 ne mora.
 
zahvaljujem, igracu onda na trojci :)
 
. . mater bezobraznu onome ko je smislio triatlhon #3 u ovoj igri . . 30 minuta besomucnog pritiskanja x , i uzeh zlato na kraju jer jurim 100% completion, da nisam uzeo ni bronzu koja je neophodna, ne bih ovo mogao da igram opet, obrisao bih igru bes mi sve . .
 
Da, treci **** kevicu... Ja nisam ni znao koliko je dugacak, sto mi je bio veliki plus, jer da sam znao ne bi ga verovatno ni poceo...
 
skupih 100% game completion i sve single player trofeje, majko mila kakva je glupost ono skupljanje svih onih stvari, za 16 zivota ih covek ne bi skupio da nema uputstava na YT, ne znam koja je poenta ubaciti toliko collectiblesa na najrandom mesta po mapi gde ne postoji skoro nikakva sansa da ih slucajno pokupis, potpuno gubljenje vremena . . sad se bacam na online, nisam jos jednom ni zavirio otkad imam konzolu evo vec 2 meseca : )
 
da li se dobija nesto kad sakupis svih 50 delova svemirskog broda? sakupio sam polovinu i smorio se... kul bi bilo da ga sastavis i cepas po mapi :)
 
neka, neka, dobro mi je i ovako :)
 
A lepo sam bio rekao :p

Da ne postoji mogucnost sve skupiti "samim igranjem, pa bice jednom", ne, nema sanse :d

Dobijas, jedan auto koji je jedan od najvecih sranja u igri, ni jednom ga nisam provozao :d

E Ixinho, sada na Online, pa jos toliko vremena da se izigras minimum :d
 
Uzeo sam i ja GTA V, ne planiram ko @Ixinho da igram već lagano 2-3 misije dnevno čisto rekreativno.
Trebali su platinu da daju za instalaciju igre, trajala mi je skoro ceo dan :D .
 
ja cu jedino da se vratim na misije u kojima sam dobio bronzu, videh negde da moze a od kola cepam zentorno, adder i onaj kao porsche koje sam zbudzio u custom parts shopu.
 
Uzeo sam i ja GTA V, ne planiram ko @Ixinho da igram već lagano 2-3 misije dnevno čisto rekreativno.
Trebali su platinu da daju za instalaciju igre, trajala mi je skoro ceo dan :D .

pa tako sam i ja, sat do dva dnevno i evo posle dva meseca igranja i poslednja 2 dana u kojima sam malo vise skupljao ove sitnice, 100% igre : )
 
je l igra jos neko online?

kako da odaberem svoj custom auto u trkama? to mi je prvi auto koji sam ukrao kad sam upao u online mod, customizovao sam ga, kupio garazu, uparkirao ga tu. u trkama je uvek ukljucen custom vehicles, medjutim kad krene izbor kola, samo imam onih nekoliko sportskih trkackih, nigde ne nalazim svoj auto . .
 
Prvo, host mora da dozvoli custom vehicles. Ako vidis da je obelezio kao "Yes" i opet ne vidis svoj auto, to je zato sto ti je taj auto druga kategorija.
Imas 10 kategorija ukljucujuci Bikes, ja recimo imam auto za trke iz svake kategorije, modovani 100%. Okacicu slike ovih dana. I onda recimo ako host stavi "Super" ti moras da imas takav custom auto iz kategorije "Super", da bi ga mogao obeleziti. Ako ne posedujes takav auto, ne mozes onda igrati sa custom autom.
Kategoriju vidis kada sednes u auto i stisnes dole na d-padu.

I jos nesto, mala verovatnoca, ali moze biti, da moras imati odredjen rank da bi igrao sa svojim autom ili neku drugu vestinu (nisam siguran za ovo ali proveri).
 
Poslednja izmena:
dakle u prevodi, nabavi lovu, kupi sve automobile, namodduj ih do kraja i neces imati problema ;p
 
Haha tako je, upravo ;)

Evo moje 3 garaze, maximalnih 30 automobila. Morace R* ubaciti jos jednu garazu inace ne znam kako cu i sta cu :d

Prva slika je garaza sa 10 auta za trke, najbolji iz svake kategorije (IMO):

Grand Theft Auto V_20150324151637.jpg

Grand Theft Auto V_20150324152108.jpg

Grand Theft Auto V_20150324152634.jpg

Grand Theft Auto V_20150324154921.jpg

Grand Theft Auto V_20150324155130.jpg
 
Odigrao malo na PS4 posle duzeg vremena...

Ja sam bio vrlo zadovoljan i osnovnom verzijom, ali sam propustio neke stvari koje su patchovane naknadno.

'Ladno su ubacili podesavanje deadzone-a i akceleracije za fps i tps mod. Ovo je vrhunski, mnogo bolje kad se smanji deadzone na nulu. Bas cool sto su reagovali na ono sto su ljudi zahtevali.

I ovaj poslednji patch, framerate sredjen u potpunosti, sad bas moze da se kaze da je vrhunska ps4 verzija (mada meni nije ni ono prethodno smetalo).
 
Poslednja izmena:
Vala bas, bez te akceleracije/deadzone-a je mnogo bolje, plus sensitivity moze da se poveca (ja ga drzim na max). Tek je sad odlicno voziti iz prvog lica, kao i samo napucavanje koje je takodje bolje. Pre toga voznja iz prvog lica je bila blagi uzas.

I ja isto nisam palio dugo, ali si me sa ovim postom naterao da pogledam gamepad podesavanja i skapiram da je upravljanje zaista dosta prijatnije i bolje. :)
 
Šteta što ništa od ovoga ne važi za vožnju...

Trudio sam se da primetim neku razliku kad podešavam third person view, ali ne vidim ništa.

Šteta, jer su ostavili priličan deadzone za vožnju. Mada, tu bi svako podešavanje verovatno bitno menjalo osećaj, pa možda nisu hteli da rizikuju.

Ovo mu dodaje na "težini" na neki način, a odziv je dovoljno dobar kad se uvežba , možda bi bilo baš prelako bez ikakvog deadzone-a.

Eto, to podešavanje mi jedino fali...
 
Hahahaha

 
Mogu se i ovde kupovati pare u igri kao sto se kupuju coinsi u FIFAi?
 
Imas na PS Store i Amazonu one Shark dopune, u zavisnosti koji je iznos toliko dobijas...

Ali posto cesto ima gliceva i raznih sitnih "prevara" molim te nemoj kupovati, meni ce biti zao bacenih para :D
 
Imas na PS Store i Amazonu one Shark dopune, u zavisnosti koji je iznos toliko dobijas...

Ali posto cesto ima gliceva i raznih sitnih "prevara" molim te nemoj kupovati, meni ce biti zao bacenih para :D
Znam sve to, uglavnom, za online ovo sto sam igrao proslo ljeto na x kutiji uglavnom smori sa sakupljanjem para, a nekad bas zatrebaju.
 
Zatrebace ti i ako platis :D

Jer veruj mi para u GTAO nikad dosta :)

Evo bas sam sad bacio pogled koliko sam ukupno potrosio, i to je preko 50.000.000$ i sad reci mi kako ces to da platis, tj cime ? :D

Ok, ajde da kazemo da sam ga ja preterao (ali nisam, jer od toga mi je samo milion ostao a sve sam ostalo potrosio), ali neka ti i 10.000.000 treba, a trebace, opet baci pogled koliko kosta to...

Nedaj pare! :D
 
Nazad
Vrh Dno