Šta je novo?

Google tablet - Nexus 7

Uradi Clear Data za Google Framework, pa proveri ručno za OTA. Ponovi par puta dok ti ne ponudi update.
 
Izašla nova verzija Dice playera i radi odlično na 4.3.
Kao i stara verzija pusta DTS zvuk.
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, meni je skroz OK, čak mi se i sviđa :) Ja definitivno planiram da ga uzmem :) Al' o ukusima ne vredi raspravljati.
 
Ja uradio ovo Clear data i stop jedno 10 puta i nema sanse da dobijem OTA 4.3. Prosli put je radilo iz treceg pokusaja na 4.2.2. Kad odem kuci da probam ovo sa XDA da obrisem Google nalog pa da probam onda.
Na Nexus 4 se odmah dobija update i ne treba ovo smaranje, zasto to na Nexus 7 zeza?
 
После апдејта много агилнији таблет јејјјј, али ми пуца launcher Apex често. Да ли се неком другом дешава ово? Апдејтовао сам преко cwm-а директ.
 
Ajd čekaću. Iz tri razloga
*Nemam pojma ni šta sam uradio sa toolom kad sam rutovao a sa n7 mrzi me da se bakćem (imao sam nekih problema sa prelaskom na 4.2.2 i ponovnim rutom), dovoljno mi je zajebancije sa Note 2.
*Ekstremno mi je bitan OTG i fat i ntfs iako njega samo čita sa mount stickom (moram i njegov update da čekam)
*Helium da bekapujem ove app of the day app ako uopšte može (ove sa promo kodovima) i ćerkici napredak u igricama. TB nikad nisam savladao.
A baš me svrbi ona ikonica na vrhu da je svučen update.

Ја сам одрадио флеш из cwm-a и остало је све као што је и било.
 
ONaj ko je ubacio ota na 4.3 da li je zapazio da li treba pri svakom paljenju tableta da pise "android se nadogradjuje" , to je ono odmah posle nexus boot logoa ?
 
Restartovao sam dva puta i nema vise te poruke, fino prosao root iz twrp-a tako sto se samo fleshne chainov novi 1.51 zip, sve radi ok koliko vidim samo puddle igra moja omiljena ne prepoznaje tegra uredjaj :d pa vise zbog toga ne radi :/, valjda ce nova verzija igre resiti problem ;)
 
Kakvi su utisci ili je rano za takva pitanja?;)
 
Meni ne stizu notifikacije od kako sam na 4.3? Jel trebam negde da ukljucim ili?
 
Батерија данас-wifi, tapatalk, surf, video malo.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1375215182526.jpg
    uploadfromtaptalk1375215182526.jpg
    77.2 KB · Pregleda: 166
  • uploadfromtaptalk1375215228063.jpg
    uploadfromtaptalk1375215228063.jpg
    60.7 KB · Pregleda: 168
I kod mene se upravo azurirao,videcemo sutra kako izgleda i da li normalno funkcionise.:)
 
Evo koliko je brzi N7 II u odnosu na prosli model

http://youtu.be/RLwSYqOS9Pg?t=5m23s

Jel moguce da namerno teraju da se kupi novi? Da su nekako osakatili softver... Mislim daj bre... Ovo je Nexus i treba bi da radi isto. Ovo je bas veliko usporenje.
 
Jel moguce da namerno teraju da se kupi novi? Da su nekako osakatili softver... Mislim daj bre... Ovo je Nexus i treba bi da radi isto. Ovo je bas veliko usporenje.

Hm... nemam Nexus 7 i ne znam da li je taj primerak sa snimka tipičan model, ali posle odgledanog videa rekao bih i da Samsung GS3 radi primetno brže, recimo ne secka tako dok skroluje i brže otvara aplikacije, stoga je sasvim moguće da je novi Nexus stvarno toliko brži :)
 
Evo koliko je brzi N7 II u odnosu na prosli model

http://youtu.be/RLwSYqOS9Pg?t=5m23s

Jel moguce da namerno teraju da se kupi novi? Da su nekako osakatili softver... Mislim daj bre... Ovo je Nexus i treba bi da radi isto. Ovo je bas veliko usporenje.

Različite su specifikacije, tako da nije isti tablet u pitanju ;)

nexus-2013.jpg
 
Ja znam da su razlicite specifikacije, ali kada kupujes Nexus uredjaj prvo je softver, a onda specifikacije... Brine me ovo, jer kao sto sam spomenuo i na Gnex temi, videli svi od Samsunga i HTC da uhebu poslednji update za svoje uredjaje, pa ako hoces da koristis normalno poslednji update moras da kupis novi uredjaj...
 
Ali sasvim je normalno da će softver raditi brže ako je brži hw, tako je oduvek, više procesorske snage, više memorije, pa je normalno da je brži. Problem bi bio kada bi stari Nexus imao lošije performanse sa novijim softverom nego starijim, jedino tada bi se moglo pričati o "namernom" usporavanju.
 
Poslednja izmena:
Evo koliko je brzi N7 II u odnosu na prosli model

http://youtu.be/RLwSYqOS9Pg?t=5m23s

Jel moguce da namerno teraju da se kupi novi? Da su nekako osakatili softver... Mislim daj bre... Ovo je Nexus i treba bi da radi isto. Ovo je bas veliko usporenje.

Malo sam upoređivao svoj N7 sa ovim na gornjem linku i mogu da tvrdim da ovaj gore iz nekog razloga ima exstra kašnjenje. Naravno da je N7 II bolji i brži od starog ali onvaj beli sa snimka ima nešto što ga dodatno usporava. Moj N7 ni približno tako sporo ne reaguje na komande. Poenta je da će novi N7 svoju pravu snagu da pokaže u novim zahtevnim igricama i multutaskingu a ovo gore je kozmetika...
 
I ja imam utisak da nešto nije u redu sa starim N7 na tom snimku, moj reaguje dosta brže od ovog sa snimka.

Ne kažem da nije novi brži, jeste, ali stari N7 definitivno ne reaguje kao ovaj sa snimka.
 
Nazad
Vrh Dno