Šta je novo?

GeForce GTX 980 Ti Thread

Jeste li vidili da je Nv spustila cjenu GTX 980ti za 150 USD
 
Poslednja izmena:
Toliko o tome da ce AMD izdominirati sa svojm 480 na polju cena/performanse, taman kad se pojavi kostace isto ako ne i vise nego 970... Dugogodisnja dominacija na trzistu im dozvoljava da rade sta hoce, a uvek su imali dobru poslovnu politiku pa tako i sada jednostavo ne dozvoljavaju da se AMD podigne, sto je trenutno dobro za nas al nije dobro na duze staze...
 
Poslednja izmena:
Opet ce biti brza i jeftinija i uspust full DX 12 sa full memorijom bez curenja :D
 
Mozda ali mislim da Nvidia nista ne prepusta slucaju, gotovo 100% sam siguran da ce karte slicnih performansi 970 ili 980 kostat isto ili koji evro vise, taman toliko da ovu 480 ucini besmiselnom kupovinom kao sto je svojevremeno Fury X postala besmislena pa je zato niko i ne koristi za igranje...
 
Poslednja izmena:
lol 480 besmislena kupovina, vrati se u realnost ;)
 
prestali su sa proizvodnjom tog cipa,ovo je ciscenje polica.
 
Mozda ali mislim da Nvidia nista ne prepusta slucaju, gotovo 100% sam siguran da ce karte slicnih performansi 970 ili 980 kostat isto ili koji evro vise, taman toliko da ovu 480 ucini besmiselnom kupovinom kao sto je svojevremeno Fury X postala besmislena pa je zato niko i ne koristi za igranje...
480 besmislena kupovina ne bi se bas slozio sa tim

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
@goldi
Sta se uzbudjujes nije ti AMD najbliza familija pa da ti smeta realnost ;) Dal ce tako da bude to cemo tek videti posto ja nisam napisao da je besmislena kupovina vec da ce Nvidia nekim poslovnim potezom da je ucini besmislenom, al zato ovo za Fury X ne mozes da osporis... Evo neka se javi neko ko je ima da vidm tog bisera a da je koristi samo za igranje :p
Sta je smisleno a sta besmisleno pokazuje udeo na trzistu, i od tog udela koji ima AMD veliki deo ide na rudarenje, pa ti sad razmisli zasto, sta je realnost i dominacija dobrog poslovanja ;)
 
Poslednja izmena:
hahha koji si ti fanboy cuj ja se uzbudjujem, a tebi smeta sve sto je od AMD-a dobro ludilo haha sad meni prebacas nesto sto nema veze sa mnom, vrati se druze u realnost.

Ne mogu vise da komentarisem ovako ostrascene postove sorry pozz!
 
^
Pa nemoj da kometarise, kada covek nema sta da kaze obicno daje takvu argumentaciju ;)
Jedini pravi fanboy koji nikada nije ima Nvidia kartu si ti a ne ja, ja sam koristio i AMD i Nvidia karte zavisno od toga sta je trenutno brze bolje, meni je to jedino merilo a ostalo sto sam naveo je fakticko stanje i predpostavka da Nvidia nece tako lako dopustiti AMD-u da izdominira u segmentu gde pripada 480... Ne znam odakle ti onda potreba da mi stavljas u usta nesto sto nisam rekao "lol 480 besmislena kupovina, vrati se u realnost" sem ako se nisi previse uzbudi od pomisli da je to moze da se desi...
 
Poslednja izmena:
Lepo ja rekoh coveku, evo ti 300 evra za 980ti a on nece... kada izadje Vega i rat cenama bude u punom jeku taj 980ti ce vredeti mnogo manje. AMD nece umreti a da prethodno ne unisti nVidia profit, to je sigurno.

Ne znam sto @zajebani pominje 970, toj karti je cena otisla dole citavih 20 dolara. Jos uvek je 50% skuplja od cene RX480. Ne verujem da bi je iko uzeo pored RX480, 980 mozda. nV treba 1060 da bi se takmicila sa RX480, tu nema dileme.
 
^
Koliko ce sta da kosta to cemo tek videti kada se pojavi u prodaji 480, moja je predpostavka da Nvidia nece tako lako dopustiti AMD-u da izdominira u segmentu gde pripada 480...
 
Ma ja tako je to ;) eto samo da ti kazem da sam prije 15 dana druzi se sa GTX 960 toliko o mom koristenju ili ne koristenju, bitno je da ti znas sta ja imam u kuci, a sta nemam. Ako sam ista mrzio po forumima onda su bas ostrasceni likovi koji se uzbudjuju na nesto sto uopste ne treba da ih iritira ;)
Dovoljno je da se samo skroluje malo na vise da se procita sta je ko napisao, nemam ja tu sta dodat.
 
Pa nije ni Nvidia namlatila pare prodajuci 980ti ili Titan...ko uzme srednji i visi segment taj dobija.
Otud i ova nerevoza kod fanova, maltene kao da imate udeo u prihodu.
 
@goldi
Pa nemoj ni da dodajes al nemoj ni da navodis nesto sto nisam rekao, eto toliko ;)
Sta si ti koristio ne znam al da naginjes ka AMD-u to je vise nego ocigledno, sto ne dozivljavam kao nesto lose, ja ovde na forumu imam teme sa testovima AMD karti koje sam koristio a od tebe nisam nikada video ni GPU-z sliku neke nvidia karte iz tvog racunara ili komentar na osnovu licnog iskustva vezano za neku Nvidia kartu...
 
Koliko ja naginjem AMD-u (vise iz razloga mininga) toliko ti naginjes Nvidiji, ja mislim da sam samo jednu sliku postavio u FTC temi pustao sam kopanje na GTX 960, ali isto tako nisam postavlja ni slike AMD karti, mozda negdje neku ne sjecam se.
Nemam potrebe da nesto nekome pokizivam postavljam ko zeli da ima nesto on ce otici u prodavnicu kupiti sebi i cao.
 
Razumljivo...
Ali opet ti kazem nemoj da navodis nesto sto nisam rekao (a odatle je pocela ova mala diskusija) i da se pozivas na neku realnost i isprazne komentare na temu fanboy-izma, i ostrascenosti, samo to nista vise...
 
S tim da nVidia trenutno dominira, ali u nicemu. S obzirom da nema karata, a izgleda ih nece ni biti do kraja jula.
 
Tržišni udeo pokazuje u čemu... Šta je "kraj jula" u odnosu na godine bez prave konkurencije :)
 
Igro' sam igru i pafff, ugasi se komp.
Nece da digne sistem, zamenio sa 750Ti grafom i sljaka, ponovo ubacio 980Ti i nece ni da krene sistem, samo svetli plava dioda na kucistu. Dal je to grafa ispustila dusu ? :trust: :angel: :D
 
Poslednja izmena:
jel' ti petljan bios?probaj da reflesujes fabricki i probaj je u drugom kompu.
 
Jeste, custom bios.
Cu da probam sutra u drugom kompu. Zaboravio sam kako idu komande u Command Prompt za flashovanje biosa, kada su dve grafe...
 
Poslednja izmena:
sad videh koja je ploca,probaj je u drugom slotu.
 
A nudili ti lepo ljudi 3 i po glave... :D

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Veruj mi, mrzi me sad nesto da probam, cu' da probam sutra u drugi komp....hvala na savetu....

EDIT: Pa, ima garanciju, ko je sisa, :smash: ako ne radi, valjda ce 'susedi' da prihvate garanciju. ako ne, cu je frknem u Dunav.....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno