Šta je novo?

Games Guitaromania !!!

Sta bi sa utiscima za ovaj pack?

Valja li?

Izvinjavam se, instalirao sam Vistu pa sam imao pune ruke posla :d Anyways, ovako stoje stvari: sadrži sve pesme iz serijala (čak i u modu za dva igrača što nisam mogao da isprobam), kvalitet pesama je odličan, postoje nivoi težine, za većinu pesama radi i starpower. Instalacija prosta, 3 foldera zalepiš u DATA folder igre i pičiš. Igra mora obavezno da bude updatovana na v1.1. Jedina zamerka je što savegame neće da radi (mislim da je povezano sa brojem pesama, backup originalnog save-a je obavezan!), osim toga drugih zamerki nemam . i happy . wanna play :D
 
Hm nesto je zamrla tema moracemo malo da je zivnemo :D
Jel ima nekog ko svira sve na 100% naravno racuna se minimum medium ja sam par stvari uspeo
ali tek sa gitarom... :d
 
Ma moze 100% na mediumu i na tastaturi opushteno u Guitar Hero-u.
Sa gitarom je mnogo lakshe mnogo bolje prihvata tastere.
Moj prosek je tu negde izmedju 70% i 100% u zavisnosti od tezine koju uzmem.
Jedino sa Dragonforce na expertu ne mogu da se izborim.
Inache su mi omiljene pesme Black Sabbath-a, Iron Maiden-a, Metallic-e.
 
Na medium na tastaturi imam preko 98% u svim pesmama, osim u Slayeru i DragonForceu (preko 94, odnosno 90%).
 
Onda ste vi dobri :d
Jeste li videli i na Eurosongu su imali neki likovi Gitarice :D Doduse nisu za Gh ali jesu gitre ;)
 
Dobra vest za sve heroje gitare je da je izashao oficijalni guitar hero 3 ver.1.3 patch koji popravlja preformanse na slabijim makinama (patch je izashao josh pre nedelju dana ali je tek danas izashao i hm...fix), tako da sam ga isprobao, kod mene nema nekih vecih promena, a vazno je i da Snakkii custom packovi besprekorno funkcionishu i pod 1.3 verzijom.
 
Dobra vest za sve heroje gitare je da je izashao oficijalni guitar hero 3 ver.1.3 patch koji popravlja preformanse na slabijim makinama (patch je izashao josh pre nedelju dana ali je tek danas izashao i hm...fix), tako da sam ga isprobao, kod mene nema nekih vecih promena, a vazno je i da Snakkii custom packovi besprekorno funkcionishu i pod 1.3 verzijom.


Ne bih da se hvalim nemam neku jaku makinu ali meni je i sa starim patchom radio bez stucanja(doduse kad je iskljucen net). Ali dobra je info vredi znati!
Svaka ti dala za ovo po jedan whammy :d
 
Ja mogu da izvucem 100% na medim ali je medium bas smesan nivo tezine tako da to nije nikakav izazov... na nivoima ispod expert note uopste ne idu prema ritmu pesme vec sporije tako da ako zaista pratite muziku onda je cesto ono sto je na ekranu potpuno ne povezano sa pesmom. Na expert i donekle na hard ipak su stvari mnogo logicnije postavljene.
 
Skinuo sam Snakkii pack i sa RB i sa GH 1&2 pesmama, i utisci su prilicno losi.

Ovaj sa RB pesmama deluje prelako, i nekako nema izazova. Na medium ima manje nota nego GH3 na easy...

A ovo sa starim GH pesmama je tek krs; probao sam samo prvih nekoliko pesama, ali je tragicno odradjeno. Pesme su jako loseg kvaliteta, i gitara uopste nije odvojena od ostalih instrumenata, sto znaci da se uvek sve cuje bez obzira da li pogodite notu... Potpuno protraceno vreme za skidanje tih 3.5 GB.
 
Skinuo sam Snakkii pack i sa RB i sa GH 1&2 pesmama, i utisci su prilicno losi.

Ovaj sa RB pesmama deluje prelako, i nekako nema izazova. Na medium ima manje nota nego GH3 na easy...

A ovo sa starim GH pesmama je tek krs; probao sam samo prvih nekoliko pesama, ali je tragicno odradjeno. Pesme su jako loseg kvaliteta, i gitara uopste nije odvojena od ostalih instrumenata, sto znaci da se uvek sve cuje bez obzira da li pogodite notu... Potpuno protraceno vreme za skidanje tih 3.5 GB.
pravi paket je oko 2 giga... ti si skinuo onaj stari gde su sve custom pesme, novi ima manje mega...
 
Nazad
Vrh Dno