Šta je novo?

Formula 1 Grand Prix 2 by Geoff Crammond

Kazi mi sta ti bese imas protiv GP4?

Ili smo na istoj strani mozda :) :) :) :) :)

Pozdrav! :rolleyes: (D) cheers
 
Ajmo sad malo opet:
1. Sta je brze Amd-Intel
2.Ati -nVidija,
mislim da ne bude dosadno.
Za sb51help, lepo si sve napisao i u pravu si.Sve dalje tvoje dokazivanje gubi smisao. (D)
 
U pravu si nema smisla vise prepirati se sta je bolje.
Iz ove dosadasnje rasprave se da zakljuciti sta je bolje. :idea:

Pozdrav! cheers (D)
 
Da...bolje je imati neshto jache od P1, inache mislish da su praistorijske igre najbolje :D
 
ljudi,ma prestanite da se svadjate!Da se pomirimo-najbolju fiziku ima IRL!!! :beat: :beat: :beat:

(pravite se da ovo niste procitali :oops: )
 
Alo! Nisam ja rekao da je GP2 najbolji simulator F1 danasnjice! Nego sam rekao da je to GP4, a GP2 je LEGENDA.

Pozdrav! cheers
 
@ svi.. - dal' je moguce da se vi toliko ubedjujete i svirate djokici oko jedne igre. Decku se svidja, nekome se ne svidja i sta sad. Zar nema nista bitnije u zivotu od toga....
@sb51help - ako se nekome ne svidja, pa nije kraj sveta, nije ti neko pobio pola familije da se tolike uzbudjujes oko toga... opusteno ...
 
Marti Misterija je napisao(la):
@sb51help - ako se nekome ne svidja, pa nije kraj sveta, nije ti neko pobio pola familije da se tolike uzbudjujes oko toga... opusteno ...

OK CARE! :D :D :D

Pozdrav! (D) cheers (D) :D
 
Da ali decko se nalupao gluposti da mu nije dobro. Telemetrija = realnost staze ???
 
Molim te objasni mi sta su tu "gluposti" u tome sto sam ja rekao da GP serijal ima bolju telemetriju i realnost staza u odnosu na EA??????

Pozdrav! (D) cheers (D)

P.S.
Jel' ti znas sta je telemetrija :) ?
 
Nije problem sto si ti napisao da GPx ima bolje staze i bolju telemetriju.
Problem je sto si ti to otprilike poistovetio :)
 
Nisam ih poistovetio. :(
Te dve stvari su najvaznije pored fizike za jedan simulator F1 pa sam ih mozda spomenuo jednu za drugom i izgledalo je kao da sam...

Pozdrav! cheers (D) cheers
 
sb51help je napisao(la):
Znaci u GP su staze gotovo u mm iste kao i u stvarnosti, sto nikako nije slucaj sa EA. E to vam se prijatelji zove Telemetrija. Ona je zaduzena kako za tacne dimenzije staza tako i za perfektan tajming

Ajde sada lepo priznaj da pojma nemas sta je telemetrija.
 
Nemam nameru da se sa tobom prepirem. :eye:

Pozdrav! cheers (D) cheers
 
aha vidim primirje :)
 
(D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) cheers
 
Dakle ovaj tred zasluzuje brisanje u potpunosti!!!
sb52help - lakse malo sa tim smajlijima... postaces alkos!
 
Ova tema je otisla k' vragu :)

Pozdrav! (D) cheers (D)
 
da,totalno je izumrla!Ali,bilo je zabavno :)
 
Marko, ajde skloni bar ovu glupost za IP, mislim da je odavno provaljena...prevelik ti je signature..
 
Kad ne znate ljudi! Da li treba da radim guide za GP4 ili šta?
Ima toliko tweak-ova i dodataka (ja imam preko 400MB)
kao ni za jednu drugu igru!
To samo govori o popolarnosti GP4!

Recimo, pomoću GP4 Tweaker-a (aktuelna ver. 1.043 Beta 3)
možete isključiti sve to što vas nervira, pa da vidim ko će voziti pomoću tastature!
A GPxPatch omogućuje bolje iskorišćenje novijih grafičkih kartica između ostalog.
Fiziku (koja vam takođe smeta) menjate pomoću GP4Phys!

Nove staze i bolidi (i FW26) već su urađeni, promenjene kacige (tamo gde treba),
promenjena pravila urađen novi GP4 Sound Update v1.5B.
Uskoro će biti urađena i sezona 2004!!!

Kad možete da krpite Windows možete i jednu igru (omiljenu).

A koga zanima, evo linka za Grand Prix 5™ Peticiju!
http://gp4tweaker.vadertrophy.com/cms/article39.html

Treba vam još nešto?
 
Ma posle GP1 sve je bilo truba.... Uzmi bolid zaleti se preko 300 i nemoj skretati u krivini! Ima sam da ti povuce volan!!! To simulacija??? Pa 1000x sam zbog slicnih fora izletao sa staze, kao on me "koriguje", ja ne znam da vozim... :smash:
 
Poslednja izmena:
To automatsko upravljanje je bash dobro....S obzirom da GP4 igraju deca do 15 godina, ne postoji za dzabe :)
 
HAHAHA

Grand Prix serijal RULZ!

Uzgred Upload-ovao sam Grand Prix 2 SCG pa fanovi navalite :)

Pozdrav!
 
Thunderdome je napisao(la):
Kad ne znate ljudi! Da li treba da radim guide za GP4 ili šta?
Ima toliko tweak-ova i dodataka (ja imam preko 400MB)
kao ni za jednu drugu igru!
To samo govori o popolarnosti GP4!

Recimo, pomoću GP4 Tweaker-a (aktuelna ver. 1.043 Beta 3)
možete isključiti sve to što vas nervira, pa da vidim ko će voziti pomoću tastature!
A GPxPatch omogućuje bolje iskorišćenje novijih grafičkih kartica između ostalog.
Fiziku (koja vam takođe smeta) menjate pomoću GP4Phys!

Nove staze i bolidi (i FW26) već su urađeni, promenjene kacige (tamo gde treba),
promenjena pravila urađen novi GP4 Sound Update v1.5B.
Uskoro će biti urađena i sezona 2004!!!

Kad možete da krpite Windows možete i jednu igru (omiljenu).

A koga zanima, evo linka za Grand Prix 5™ Peticiju!
http://gp4tweaker.vadertrophy.com/cms/article39.html

Treba vam još nešto?

BRAVO CARE!

GP RULZ
 
ja mislim da je bilo dosta....idi i igraj se sa svojom igrackicom,a prave vozace pusti da "lete" u miru....
 
Samo Vi letite :)))

Ali bukvalno, jer u tim vasim voznjama i jeste osecaj kao da vozite sapun koji klizi po podu xe xe xe
 
Upload!
Sajt je sad mnogo bolji.

POZDRAV!
 
Nazad
Vrh Dno