Šta je novo?

Football Manager 2010 - bolji nego ikad?...

Jel vama normalno radi editor?


Uopste ne mogu da load-ujem databazu koju sacuvam u editoru. CItao sam po forumima, i drugi imaju problema vidim, ali niko nema resenje. Neki jednostavno kazu "kada odes na new game, treba da ti izadje pop up da biras koju databazu ce da loaduje". Meni to ne izadje! Ne samo meni, vec ocigledno mnogima, i uopste ne znam sta da radim. Ja kada odem na NEW GAME, on automatski samo pocne igru sa starom databazom.

U editoru kada sacuvam databazu, pokusao sam i da prekopiram preko nekih "config" file-ova, misleci da su to osnovni fajlovi, medjutim nisu. Kada god odem na new game, uvek loaduje kao da nista nije menjano...
 
kada kreirash novu igru, otkachish "change database" ili tako nesto, i kada kreirash lige, pre uchitavanja nove igre, tu menjash bazu koju si snimio.

Nego kako vam se chini igra sa patchom 10.2? Ja sam odigrao 4 sezone, i deluje mi skroz OK, samo ima malo chudnih transfera + nervira me veliki broj 1 na 1 shansi.
 
Desio mi se crash dump zbog low memory, i nakon toga nikako ne mogu da loadujem save.Jel zna neko kako da resim ovaj problem, prosao sam 5 sezona.
 
Zato je meni "3 file rolling autosave" ukljuchen :)
 
Ljudi treba mi pomoc.Igram FM10 vec duze vreme i ne mogu da provalim gde se gleda kakav je koji trener tj.koliko zvezdica ima za koji skill.Kada odem na staff search naprimer izaberem da trener ima 20 za Attacking i kada dovedem trenera i izaberem mu da trenira igrace samo za Attack on ima samo 3 ipo ili 4 zvedice.A vecina igraca mi ima 4-5 zvezdica.Znaci da oni ne mogu da napreduju sa tim trenerom.Kako da gledam koji trener ima koliko zvezdica.Hvala!!!
 
Naravno da ne mozes da pogledas u igri koje su ocene potrebne treneru da bi imao 5 zvezdica u nekom delu treninga. Ono sto mogu da ti kazem jeste da u odnosu na prethodne verzije za maksimalan broj zvezdica (u ovoj 5) potrebni su i visoki atributi za determination, motivation i discipline.
Ako zelis da pogledas tacno koliko je potrebno tvojim trenerima za odredjen broj zvezdica mozes pogledati ovde :http://bonzollm.net.tc/
 
иначе, много је теже у овој верзији набуџити звездице до краја, скоро па немогуће, са укљученим едитором нисам успео да нађем тренере који ми одговарају...
 
Na 4 i po zvezdice maximum-trenineri su nešto zabagovani...
ali da se "pofalim" da mi je Žinjak postigao preko 235 golova a da Pato ima šansu da ga stigne-inače-Partizan je do 2017 osvojio 8 liga šampiona i ima ukupno 5 poraza XD
Jeste da čeatujem ali baš me briga-meni lepo XD
 
Bolje da nisi ništa napisao... :d
Nego, šta si hteo da kažeš ovo u vezi trenera?
 
Pa treneri nema šanse da odrade trening na 5 zvezdica; svaki sa 20 levelom treninga (pa da je i world class) ima 4 i po maximum(i to ako ubode)...
A za ovo ostalo... XD
 
A pa nema šanse evo zašto:
Da bi postigao 5 zvezdica na kontroli lopte recimo moraš da imaš trenera koji ima po 18-19 (ne mora 20) na "attacking" i "technique" minimum + dobre uslove za trening + malo igrača koji treniraju kontrolu lopte.
Nadam se da si me razumeo.
 
Skapirao sam... Znači da mora da se pravi nekoliko schedulea za iste stvari i da me još "u*ere" da imam nekoliko trenera sa visokim ocenama (pošto su mi facilities uvek top)... logično...
 
у овом менаџеру је јако тешко, скоро немогуће, имати све звездице за тренинг! покушао сам преко fm scout-a, да нађем најбоље, и опет нисам успео (делом због тога што они врхунски не желе да оду у мање клубове).
 
Nazad
Vrh Dno