Šta je novo?

Football Manager 2010 - bolji nego ikad?...

...nemam nesto posebno jak racunar...

Sta imas? :) Sad si me zabrinuo. :) Doduse nisam rekao da mi igra radi pod Win 7. Mozda i zato usporenje. To usporenje se kod mene ogleda u sledecem. Kad gledam taktiku i recimo kliknem na nekog igraca da pogledam neke karakteristike ili nesto, pa hocu da se vratim nazad na taktiku, to traje od prilike sekund, dva ili tri. E to je to. Sto se tice ucitavanja utakmica i ostalog ide relativno dobro.
 
Imam slican racunar kao ti, osim manje rama i drugu graficku. E sad, to se desava i kod mene, i to je bio problem sa svim prethodnim managerima, ali mislim da to nema nikakve veze za brojem igraca u bazi. Broj igraca i liga utice samo na brzinu procesiranja utamica, dogadjaja.
 
оцене играча (боју) можеш сам да мењаш веома лако.
 
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=z0e5qfGXbjI[/YOUTUBE]

37234019.jpg


37870125.jpg


Sta reci posle ovoga ? :D
Bio sam u soku pa sam i video cak napravio (nadam se da ga vidite u vrhu) :banana:
 
Jeste Akinfejev carina nad carinama vec dobra 3+ menadzera, ali sto mancester junajted, majku mu? :\
 
^
:zgran: :shock: :beat:

meni se nikad nije desilo da golman postigne gol!
 
@ Suba

Svaka cast....

Ja moram sa Zvezdom da ogulim bar 10 sezona, pa da vidimo dalje..

Mozda Igor dodje da bi brani ;)
 
Za weekend mi je stigla igra. Naruchena preko DVD.co.uk sajta, za svega 29E sa sve isporukom :)
Moji generalni utisci su sledeci. Shto se interfejsa i ostalih stvari koje chine gameplay tiche, igra je poprilichno doterana do najsitnijih detalja. Staff feedback, bezbroj sitnih detalja, takticke mogucnosti, neverovatno detaljna baza... Ono shto mene lichno malo gushi je match engine tj realnost same utakmice i rezultata. Ne znam da li ste vi primetili ali mi se chini da su odbrane katastrofalne. Previshe utakmica sa puno golova tipa 4-0, 4-1, 3-1, 4-2 a prvoklasni defanzivci kao da im je tutoric bio tutor. Uz to, napadachi daju chesto 15 golova iz 10 utakmica i sl. Mislim, wtf? U statistici mi neretko stoji da celu utakmicu centralni odbrambeni nisu imali ni jedan Tackling, a prosek tih igraca je 0.5, 0.6 po utakmici a pomocni trener stalno prijavljuje u svom feedbacku na utakmici da je tackling jako losh. Kada bi malo doterali ME i poradili na realnosti, dobili bismo skroz finu ako ne i savrshenu igru. Ovako 7 od 10, za sada, iako ima potencijala za chistu desetq. Valjda ce patch u Decembru popraviti stvari. Kakvi su vashi utisci?

Prijatelju ajde da meni porucis,naravno ako si iz BG-a i ja bi zeleo da imam originalni primerak najjace igre na svetu.Ili mi pojasni kako ti je stiglo na koju foru?Jer vidim da je isporuka free samo za UK!I postupak kako da porucim jer ima Srbija kao zemlja za isporuku ili mora da se lazira zemlja!Unared hvala
 
Mator :) do 20 plafon.DA ima bar 3.5 zvezdice :D PARE NISU PROBLEM :D
Veratti AMC pozicija ima 17god ako ga prepoznaje kod tebe i ja igram isto sa LFC najjacim timom na svetu!Pozdrav!Igrac je boli glava novi Gerard, dovedi Vitsela iz Standarda, zbog njega mi je Aqvilani po pozajmicama vec drugu sezonu :-devil-: dok ga ne prodam!Ipak ciljaj na jake igrace Premier liga je zajebana ja sam experimentisao igram sad trecu sezonu u prethodne dve nisam uzeo titulu zbog experimenta sa igracima, mada je uzet FA cup u prvoj, a u drugol Liga kup!Mada u trecoj ciljam Premier ligu i Ligu Shampiona!Sto vise igraca kvalitetnih to bolje jer maltene svaki treci dan igras, tako da ti treba jaka kluba da bi bilo trofeja a ne omladinici ,) jer ce oni napredovati kroz 3 sezone a tebi je to kasno!Napravi jak tim pa onda omladince, njih uvek mozes naci pojave se svremena na vreme vrh talenti!,)
 
Snimio sam nov win 7 i imam problem da instaliram prijavljuje mi neku cudnu gresku, igra nije originalna sa torrenta je ali je radila kao sat sada na 7 ne radi.molim za pomoc.uslikana je greska
 
Ljudi molim vas za pomoc,kupio sam pre 3 sezone naseg fudbalera koji nije dobio work permit ali je ipak dosao u moj klub.Slao sam ga u Belgiju na pozajmicu jer se tamo najbrze dobija drzavljanstvo,ali je samo odigrao jednu sezonu na pozajmici,sada nece da ide ni na pozajmice a ni ne mogu da mu produzim ugovor jer mi ovi smradovi iz Engleske ne daju.Ako neko zna kako ovo da sredim jer je veoma dobar igrac u pitanju.
 
Podmiti FA?
 
Nadji savegame editor?
 
nek napiše neko ako nije problem kako da se promene boje ocena igrača
 
Ljudi molim vas za pomoc,kupio sam pre 3 sezone naseg fudbalera koji nije dobio work permit ali je ipak dosao u moj klub.Slao sam ga u Belgiju na pozajmicu jer se tamo najbrze dobija drzavljanstvo,ali je samo odigrao jednu sezonu na pozajmici,sada nece da ide ni na pozajmice a ni ne mogu da mu produzim ugovor jer mi ovi smradovi iz Engleske ne daju.Ako neko zna kako ovo da sredim jer je veoma dobar igrac u pitanju.

Pa kazi koji je igrac u pitanju da porazgovaramo malo sa njegovim menadzerom. Mozda ga i ubedimo da ode negde u Belgiju.:D

Kako si uopste doveo igraca bez WP? Nikad nesto previse nisam dovodio igrace sa ovih prostora u klubove koje vodim, ali koliko se secam ukoliko ne dobije WP onda imas pravo da se zalis pa sta bude. Ukoliko prodje (a uglavnom prolazi) sve normalno, ukoliko te odbiju onda sve pada u vodu.
 
Kad se samo setim,fm 06, man utd...8 sezona,stadion 121 000, kesa za pojacanja oko 1.1 milijardi evra, najmladja ekipa u sampionatu(20.5 god), 6 igraca u prvoj postavi iz podmlatka,najstariji 22 godine,najmladji 18,neki nas Ivanovic,SA NAJBOLJIM OCENAMA U IGRI AMC-FC! Ne umem opisati koliko je to bolji feeling nego kupovati najbolje igrace na svetu...kad ih podignes od kolevke,svima si favorite personel,ma neuporedivo. Pita me drugar-kad imas toliko para,sto ne pokupujes najbolje igrace po svetu,ja rekox Vec igraju kod mene :D

A stvarno,svakom su ocene bile vrh,man utd ima bez konkurencije najbolju omladinsu skolu u igri.
 
Poslednja izmena:
Evo linka sa uputstvom za menjanje boja ocena igraca, izuzetno je jednostavno ja sam sinoc napravio kako mi odgovara... http://www.fm-base.co.uk/forum/f71/changing-player-attribute-colours-in-fm-2010-t22302.html

Nego jel se meni cini ili se na ovom novom tezu daju golovi iz kornera nego ranije.... Standardno sam postavio za kornere mixed jedan stoper forward, 2. sa visokim agression atributom challenge gk, spica na near post flick, imam dobrog izvudjaca ali nikako da nabaci nekome na glavu :)
Mislim da sam za polusezonu dao samo 1 pogodak glavom iz kornera....

Takodje me zanima da li neko ovde zna sta sve utice na kvalitet klinaca koji se pojavljuju u omladinskim skolama u igri....
Zanima me pre svega koliko uticu broj stanovnika neke zemlje i da li utice reputacije te zemlje....
Znam da sam svojevremeno na nekim starijim verzijama stavljao svim nasim klubovima uslove za treniranje i youth setup 20 ali da nisu nista primetno cesce izbacivali talente....
 
Poslednja izmena:
Kad se samo setim,fm 06, man utd...8 sezona,stadion 121 000, kesa za pojacanja oko 1.1 milijardi evra, najmladja ekipa u sampionatu(20.5 god), 6 igraca u prvoj postavi iz podmlatka,najstariji 22 godine,najmladji 18,neki nas Ivanovic,SA NAJBOLJIM OCENAMA U IGRI AMC-FC! Ne umem opisati koliko je to bolji feeling nego kupovati najbolje igrace na svetu...kad ih podignes od kolevke,svima si favorite personel,ma neuporedivo. Pita me drugar-kad imas toliko para,sto ne pokupujes najbolje igrace po svetu,ja rekox Vec igraju kod mene :D

A stvarno,svakom su ocene bile vrh,man utd ima bez konkurencije najbolju omladinsu skolu u igri.

Samo sto je mnogo bolji osecaj kada uradis tako nesto sa, na primer, m'borom, betisom, valjadolidom, ili jos bolje, krenes iz engleskih konferencija (north/south naravno) i doguras do lige sampiona...
 
U pravu si, ali ti onda treba mnogo vise vremena+tesko da mozes da stvoris bas dobre igrace, moras da ih dovedes

@ copears batalio sam privremeno fm,ali obavezno bacam pogled kad nastavim, fala :)
 
Ne treba mnogo vise vremena, dok god se fokusiras od pocetka na klince, vec posle oko dve sezone pocne dobro da se isplacuje + imas strasan tim klinaca.
A sve to ni iz cega.
A ne - uzmes nekog punog para, ko, realno, moze da gazi sve u ligi, i napravis ga da..... bude isto to samo malo drugacije... :\
 
:) pa tako nisam ni radio,nisam kupovao ni jednog vrh igraca,samo podmladak, sta mislis kako mi je ostalo 1.1 milijarda :)
 
Prijatelju ajde da meni porucis,naravno ako si iz BG-a i ja bi zeleo da imam originalni primerak najjace igre na svetu.Ili mi pojasni kako ti je stiglo na koju foru?Jer vidim da je isporuka free samo za UK!I postupak kako da porucim jer ima Srbija kao zemlja za isporuku ili mora da se lazira zemlja!Unared hvala

Sorry, nisam bio aktivan ovih dana.
LM, odesh u Vojvodjansq banku, aplicirash za VISA internet karticu i pomocu nje kupish igru sa DVD.co.uk ili sa Sendit.com. Za ove sajtove znam da shalju u zemlju Srbiju, a sa sve poshtarinom ne bi trebalo da izadje vishe od 30E. Stizhe za nekih 7 dana.
 
Nazad
Vrh Dno