Šta je novo?

Football Manager 2010 - bolji nego ikad?...

Tudje akcije i stil,nema veze sto si ti pravio...E2g stil je zajednicki od fmb i fms.
 
pa pogledaj tamo zato se onda stavljaju tutoriali i link za download akcija?
zbog ceka ne radi FMS,neko preopterecenje servra ili?
 
Poslednja izmena:
Da bi radio fms gfx tim, valjda ja znam u gfx timu sam i moderator...

FMS se prebacuje na novi server, proradice do kraja nedelje.
 
objasni mi zasto onda se stavljda download akcija clanovima?
bas sam tamo i video clanovi postavljaju grbove
----------------------------------------------------------
OK
 
Poslednja izmena:
Da bi radio fms gfx tim, i obicni canovi pomagali i kasnje upadali u isti...
 
Devilish, ne nerviraj se. Ako nisi nista ukrao ni od koga, niti se kitis tudjim perjem, bas te briga sta on kaze. Neka te tuzi zbog rada bez dozvole :smoke:. Steta bi jedino bila da ne okace tvoj facepack na FMS, ali to je mnogo vise njihov problem nego tvoj (sujeta je cudo). Samo nastavi sa dobrim radom
 
Vec sam pomislio na neki ban
ae postavicu pa me ti predlozi:)
pozz
@november
Hvala:)
 
Poslednja izmena:
Sad ja nesto ovde ne razumem. Ja recimo vodim Viking i nemam njihov face pack, odem skinem slike sa sajta i napravim isti. I jel smem ja to negde da postavim? Normalno, prilikom pravljenja moram da pratim neki tutorijal, da bi to na kraju proradilo.
 
Ne prave pojedinci vec fm sajtovi. Uzeo je tudje akcije e2g grbove, a ne znam kako se ovaj facepack stajl zove.On je od fmglive...

A jel taj FMG ima neki copyright, jel mogu da dobijem uvid u isti?

Nešto što ti neko kaže, ne znači da je tako. Nemaju nikakva prava na te grbove, iako ih prave. Evo sad ako se zainatim (a neda mi se :D) uradiću jedan grb u tom stilu i okačiti na svaki sajt koga se sjetim. I šta će onda FMGLive? Da me tuži? Na osnovu čega? Na osnovu toga što su rekli da neko treba da ih pita?

Mozes al da napises tvoj nik - [sajt] gfx tim

Užas. Daj, gdje nalaziš sve ovo??? A što je najgore, dovodiš ljude u zabludu.

i sta bi se desilo da ja sada postavim patch recimo na FM SERBIA?

Ništa. U stvari došao bi zlocesti ili neko kao on da kaže "hej, ne smiješ to da radiš, to je zaštićeno". :d Iako ne znaju čime i kako je zaštićeno.

Upao bi u gfx tim i imao bi zahvalnice....

FMS je SI afilejt i sve sto napravi je zasticeno, tolko :bottle:

Šta ako su SI afilejt (btw čita se "afiliejt")? Čime je zaštićeno to što oni naprave?
 
Poslednja izmena:
zlocesti jeste mod na fms ali dela za fms offline takmicenja,ne znam jeli jos,forum odavno ne radi :D FMS je SI affiliate i sve sto je rekao zloco je manje vise tacno ;) toliko od mene... ,)
 
Bolje recite ime nekog dobrog levog beka,omladinca da dovedem u Liverpool nego sto se svadjate :D
 
Mator :) do 20 plafon.DA ima bar 3.5 zvezdice :D PARE NISU PROBLEM :D
 
Kieran Gibbs. Ako neciji mladi fudbaleri valjaju to su Vengerovi klinci :)
 
Pardon, Dodo. Jos je neafirmisan pa mu ljudi ne pamte ime :p
 
Evo i ja da kazem svoje utiske o igrici posle par dana igranja. Odmah na pocetku sam se zeznuo. Ucitao sam sve igrace sa nacionalnom reputacijom iz Juzne i Severne Amerike, Evrope i Azije. :S: I jos plus 15 liga. Dok sve sve to ucitalo na ovoj mojoj kanti proslo je sat vremena. Baza je od 130 hiljada igraca. I dobro, sporije je, ali ne tako jako. Nisam isao u detalje, isprobavao sam neke standardne opcije i mogu da kazem da je igra znacajno ozbiljnija i kompleksnija u odnosu na prethodnu sezonu. Ono sto sam odmah zapazio je to da je predvidivost dogadjaja na terenu i dalje ista. Znam da je tesko zadovoljiti kriterijume nekoliko miliona igraca, ali opet mi se dogadja isto, znam kad cu dati ili primiti gol.
Uzeo sam jadnu Zvezdu. Izem ti Zvezdu u kojoj je Tutoric najbolji igrac, zajedno sa Djordjevicem. Pozeleo sam odmah da ih stavim na transfer listu, ali kad sam video da imam milion za transfere, odustao sam od toga, stavio sam samo Djordjevica. USpeo sam da prodam Perovica Werderu za 2 miliona i time malo popunio kasu. Doveo sam za te pare Tadica iz Vojvodine, a za onaj milion koji sam imao par anonimusa iz Brazila, Ekvadora, Madjarske itd.
Prosao sam tri kola kvalifikacija lige UEFA i gledao izvlacenje parova za cetvrto kolo. Tu se opet desila ona predvidivost koja me nervira. Izvlacio sam tim po tim. U vrhu liste stajala je Roma koja je ostala i do kraja izvlacenja. Pukao sam 3:0 u Rimu, s tim sto je Stamenkovic bio igrac utakmice sa ocenom 8.8. :S: Da li sad treba da kazem dobro sam prosao, izvukao sam se ili sta ti ja znam.
Ovih dana kad uspem da dodjem do racunara (zena igra Dragons Age) probacu treninge, taktike i jos po nesto pa cu okaciti svoje utiske.
 
Ucitao sam sve igrace sa nacionalnom reputacijom iz Juzne i Severne Amerike, Evrope i Azije. :S: I jos plus 15 liga.
ух, ја сам покушао ово, и скуцао ми се фм... након тога сам изгубио жељу да га играм уопште :S:
 
Ja sam stavio igrace sa nacionalnom reputacijom iz Azije,Afrike, Severne i Juzne Amerike i Okeanije a sve igrace iz Evrope, ali sam smanjio broj liga, trenutno samo sve ostrvske, sve skandinavske i srpska, i ispalo je oko 220000 igraca, i ne pravi mi problema, igra ide poprilicno brzo, kreiranje je trajalo ako 15 - 20 tak minuta a nemam nesto posebno jak racunar. Ali ga ne igram predugo, uglavnom se igra Dragon Age.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno