Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po jedan na sličici 💪 :ROFLMAO:
 
Dok cekamo meceve malo zanimljivosti...stadion 974 se vec rastavlja..
Plan je da se posalju delovi u Urugvaj gde bi 2030. godine bilo odrzano sveCko(ako sve prodje po planu da Urugvaj dobije pravo), na tacno 100 godina od prvog svetskog. Ujedno ce to biti i idealna godina da mi to osvojimo vec jednom.😁

FjyU8zUXEAIITkS.jpeg
 
Dok cekamo meceve malo zanimljivosti...stadion 974 se vec rastavlja..
Plan je da se posalju delovi u Urugvaj gde bi 2030. godine bilo odrzano sveCko(ako sve prodje po planu da Urugvaj dobije pravo), na tacno 100 godina od prvog svetskog. Ujedno ce to biti i idealna godina da mi to osvojimo vec jednom.😁

Pogledajte prilog 367571
Taman da Bjela napravi seriju.
 
Bas je kul ovaj 974. Neobicno izgleda. Glas sam izgubio zbog te utakmice ali je atmosfera bila fantasticna.
 

Prilozi

  • IMG_20221202_204941.jpg
    IMG_20221202_204941.jpg
    296.3 KB · Pregleda: 117
  • IMG_20221202_215300.jpg
    IMG_20221202_215300.jpg
    480.5 KB · Pregleda: 122
Dok cekamo meceve malo zanimljivosti...stadion 974 se vec rastavlja..
Plan je da se posalju delovi u Urugvaj gde bi 2030. godine bilo odrzano sveCko(ako sve prodje po planu da Urugvaj dobije pravo), na tacno 100 godina od prvog svetskog. Ujedno ce to biti i idealna godina da mi to osvojimo vec jednom.😁

Pogledajte prilog 367571
Ja sam negde procitao da ga poklanjaju Tunisu
 
🇫🇷 🇲🇦
prognoza: sve golove daće 🇲🇦
 
za večeras prognoziram pobedu reprezentacije države čija zastava ima plavu boju 😎
🇦🇷 🇭🇷
 
za večeras prognoziram pobedu reprezentacije države čija zastava ima plavu boju 😎
🇦🇷 🇭🇷
Naprotiv, mislim da će pobediti repstacija države čija zastava ima belu boju. 😄
Iskreno, voleo bih da fudbal pobedi antifudbal. Draži su mi oni naši porazi puni golova nego ove pobede na penale.
 
Al' kada je dzabe i sirce je slatko...
 
2:1 za Argentinu 🇦🇷
 
Modrić da pokaže da je najbolji fudbaler ove ere 😁
 
Ili na produžetke. Fascinantno je kako Hrvatska fantastično čuva loptu, drži loptu... Gvardiol je pozadi kao beton. Retko šta prolazi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno