Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zakljucak.
Fudbal se vratio.
Dve tri sezone sve slabije pratio fudbal, i ligu sampiona i uefa i lige i sve i posle ovih korona gluposti i svega sto se desava, mogu vam reci ovo mi je falilo, skoro sve utakmice ispratih, negde bar drugo poluvreme, i uzivao sam kao klinac.
Sto neko ovde rece ranije, pobedio je fudbal.
Otkrovenje-Maroko(po tradiciji neki afrikanci)
Mesi-kapa dole, sad je i zvanicno bog.
Argentina zasluzeno.
Organizacija i vremena odigravanja-perfektno.
Da, slabiji fudbal generalno, al ovo mi je definitivno jedno od najboljih finala ikad vidjenih. Ako ne i najbolje ono svakako najludje.
Srcku ipak nisam dobio.
Sto se nasih tice-realno plafon da se kvalifikujemo i to je to, al naravno kao i uvek, lozenje na max, a tako cemo i ubuduce jel.
I velika pohvala specijalima nakon utakmica.
Ludi Rade Bogdanovic maskota i Dejan evopajstesad evo Nedic, definitivno u elementu.
 
A zaključak na kraju teme?
Šta će vam ostati u pamćenju sa ovog prvenstva?
+ Maroko/ konacno da Messi dobije zlatnu boginju
- Nasa reprezentacija (mada to vec ni ne treba da cudi)
Sto se gola tice za mene najlepsi je gol koji su dali Brazilci nama (na nasu zalost).
 
Btw - koja je vasa idealna 11orka ovog prvenstva?
Ja bih isao sa: 4312
Golman: Livakovic
Odbrana: Hakimi, Varan/Sais?(kapiten Maroka), Gvardiol, Hernandez
Sredina: Amrabat, Modric, Rabio, Grizman
Napad: Mbappe i Messi
Mozda bih i Zirua (i malog Alvareza ubacio u pricu), jer je bio odlican celo prvenstvo, osim utakmice u finalu, ali bi neko od veznih morao da leti...
+edit
Eventualno kao rezerve (tj. runner-up)- Bonu/Martinez, Sais, J. Alvarez/Belingem (statisticki "najbolji vezni igrac turnira") i Ziru
 
Poslednja izmena:
previše se potpalo pod euforiju nakon jedng na kraju solidnog finala...ovo prvenstvo su obeležili faulovi, bezbrojni prekidi igre, gruba igra, valjanje i ležanje po terenu, unošenje u facu sudijama i beskrajne rasprave sa sudijama, svaki faul ili karton je pratilo par minuta guranja i rasprava, opstrukcija igre, premalo lepih poteza i golova ( mislim, svetski prvak je u finale ušao nakon dve frljoke)....tokom čitavog prvenstava bila je skoro mrtvačka atmosfera bez obzira na sve afričke bunjeve....prvenstvo za zaborav...
 
Treba da otvore kanal za prenos utakmica bez komentatora i njihovih komentara....samo zvuk sa stadiona
Mi smo tako svojevremeno igrali PES.
Ili pustimo nekog komentatora na Španskom, Francuskom... kojeg ništa ne razumemo da nam bude zanimljivije. :)
 
Korner kiko, japanski komentator na WE i Pesu...

Sta kaze Rade predsednik saveza ustvari carinik u 3 smeni 🤣
 
Rade je car, svaka mu čast. Vidi se voditeljima strepnja u očima kad Rade ima reč i spremni su da seku u ms.
 
Neko možda zna, neko ne zna. Mesijev gol iz igre, večeras, je njegov prvi gol iz igre u nokaut fazama takmičenja za Argentinsku reprezentaciju.
Znači izjednačio se sa Komljenovićem. Iskrene čestitke na dostignuću 😁
 
Kao da smo gledali razlicita prvenstva, fenomenalno prvenstvo bas sam se zabavio, za razliku od Mbapčeta (strašan igrač)
 

Prilozi

  • Imagine-getting-a-hat-trick-and-losing-the-game.jpg
    Imagine-getting-a-hat-trick-and-losing-the-game.jpg
    46.5 KB · Pregleda: 58
Poslednja izmena:
Mislio sam da ce Francuzi osvojiti posle 2 kambeka, ali drago mi je da sam se zeznuo u proceni.
Titula ide onima koji su je najvise zasluzili. Srce mi je puno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno