Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Nemam mod za traffic, jednostavno na granici se potrefilo gomilu kamiona, kao u stvarnosti :D nije bas 10 min ali fino sam cekao, nikad ovoliko nisam cekao, sto ima logike jer nema pravih granica u drugim zemljama, ovo su prve prave granice :D
Pa zapravo ima nekoliko graničnih prelaza u Turskoj, Bugarskoj, Rumuniji, Rusiji :D raduje me ako su izmenili nešto po tom pitanju da je moguće stvaranje gužvi
 
Nemam te dlc-ove da, zato nisam vidjao granice ovakve do sad :)
 
i ja sam na steamu, nisam jos krenuo Balkan, napravicu new char
 
Da li je neko prolazio kroz neki nas grad, siri centar ili slicno, kako je uradjeno?
 
Meni guzva oko posla, nikako da krenem sa igrom a bas mi se vozi. Veceras cu makar da podesim volan pa od sutra lagano da jezdim.
 
ja cekam da me splasne D4 i da zahladi, greota da mi prolaze ovakvi lepi dani u zatvorenoj sobi
 
Ja cekam hladnije vreme da se malo skrasim kuci. Stalno neki izleti i akcije. Lepo je sve to ali malo i umori pa se uzelim svoje sobe :)
 
Beograd je nesto siromasno uradjen koliko sam video do sad, ima Karaburma malo tamo oko Toblerone zgrade, Pancevac, nisam video da moze do centra da se ode, ocekivao sam bar malo, ili novi most ili tako nesto upecatljivo, ja bar ne vidim po mapi da ima..
 

Prilozi

  • 20231020125234_1.jpg
    20231020125234_1.jpg
    372.4 KB · Pregleda: 121
  • 20231020125110_1.jpg
    20231020125110_1.jpg
    400.9 KB · Pregleda: 107
Mozda zato sto je sleperima zabranjeno da idu kroz centar :)
Ali da, voleo bih da ga proganjam svuda po gradu.

Da li je neko koristio promods?
Mozda su sa njim vise prosireni gradovi pa moze da se prodje svuda...
 
Ne znam da li su ovo namerno uradili ili ja nisam primecivao u drugim zemljama, u BG recimo sviraju kad je guzva, ono semafor crveno i sviraju iza :D
 
Kao sto sam pretpostavio svi ostali DLC-ovi su sada na popustu, uzeo sam sve sto ima sad :)
 
Samo da potvrdim da sam i ja po prvi put naleteo na gužvu do sad u igrici, a do sada sam dosta prelazio preko graničnih prelaza u Bugarskoj, Rumuniji, Turskoj i Rusiji.

I to na Bajakovu 😂 jedno 5-6 kamiona ispred mene, ali za neke kamione se čeka dugo
 
Vidim ja nesto mnogo jeftin :D promaklo mi da nema forece feed back
Sto kazu na neki komntar posto su sve masine sada na hidraulici pitane je dal ima smisla i da ima FF svakako je bolje ali pitanje je sta bi dobio
 
Poslednja izmena:
lepo su docarali atmosferu :)

Screenshot 2023-10-20 162319.png

Screenshot 2023-10-20 162417.png

Screenshot 2023-10-20 162619.png
 
Vidim ja nesto mnogo jeftin :D promaklo mi da nema forece feed back
Sto kazu na neki komntar posto su sve masine sada na hidraulici pitane je dal ima smisla i da ima FF svakako je bolje ali pitanje je sta bi dobio

Ok da kopas njive i za ETS, ali bice neupotrebljiv za simulacije voznje (Assetto Corsa, iRacing itd..).
 
Da li ima mod koji barijere uklanja, da mozemo da udjemo u grad itd
 
Da li ima mod koji barijere uklanja, da mozemo da udjemo u grad itd
U sklopu podešavanja igrice možeš samo da sakriješ barijeru, ali i dalje ne možeš da prođeš. Ne znam za neki mod koji ti dozvoljava da prođeš barijeru, ali uzmi u obzir da to i ne bi bilo korisno, jer ono što vidiš kao skretanje za grad, i deo grada, samo taj deo i jeste modelovan, iza toga nema ništa, to je takoreći samo paravan čija je uloga da stvori iluziju. Jedini modovi koji mogu da pomognu su ekstenzije mape, ali s obzirom da je dlc nov, ekstenzija još nema. Očekujem da će ProMods kroz par meseci da popuni rupe tamo gde može, ali da budem iskren, ne očekujem mnogo, ovaj dlc je gusto popunjen, iako na mapi ne deluje tako. Pogledajte samo koliko se Beograd proteže iako nema prolaza kroz centar. I tamo gde deluje da ima rupa na mapi, moguće je da su tamo planine, i nema mnogo mesta za dodavanje novih stvari. Uspeli su da na relativno malom prostoru uguraju zadivljujuću količinu stvari. Npr u Crnoj Gori mi deluje da je nemoguć izlazak na Jadransku obalu jer je Podgorica jedva ugurana na dno Crne Gore.
 
I mi konja za trku imamo :p

lasko_trailer.jpg
 
Da li ima multi-player igra i da li ima konvoja 😊. Ja sam ranije igrao u multi play varijanti, dugo je nisam pokretao pa nemam pojma da li je aktuelna
 
odvezoh prvu turu. skroz je drugi uzitak sa volanom. trebalo mi je vremena da sve lepo podesim i instaliram par modova. za sada sam zadovoljan :)

evo par random fotki sa prvog putovanja.

ets2_20231021_194831_00.png

ets2_20231021_191121_00.png

ets2_20231021_185300_00.png

ets2_20231021_170637_00.png

ets2_20231021_170535_00.png
 
Nazad
Vrh Dno