Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Nisam koristio volan od kad sam presao na Win 11, sad probao prvi put posle duzeg vremena i ne mogu nikako da ga namestim (Driving Force GT). Snimio sam video kako se ponasa rotacija volana u settings, ja vrtim volan skroz levo desno 900 stepeni, a pokazuje se kao 180 i to prihvati tek na pola rotacije recimo..

Sve sam zivo probao, reinstalirao drivere/logitech profiler, menjao usb ulaze, namesteno je na 900 u settings, nisam nov sa volanima :) tako da sam probao skoro sve sto mi pada na pamet, ako iko ima ideju sta mogu da uradim jos bilo bi sjajno..
 

Prilozi

  • logi.mp4
    665.7 KB
sta kaze logitech? jeli windows 11 compatible driver? mozda tu nesto zeza? ne znam ima li neke razlike (nemam volan)
 
Nema driver za Win 11 ali ljudima radi onaj za Win 10.. Bukvalno imam kretanje volana od ukupno mozda 20 stepeni levo desno u softweru/igrama, dok se on okrece normalno ovako.. S*anje.
 
Meni se to desavalo sa g29 u ets2, udjem u app odstikliram "centering spring in non force feedback games" i vratim se na alt+tab i radi
 
Nije do toga, nesto je dosta kriticnije, ili je crko volan ili je problem sto ne mogu da isforsiram 5.10 verziju drivera, postavio sam temu u periferni uredjaji da ne spamujem ovde..
 
Ima li datum izlaska balkanskog DLCa?
 
Koliko dobro izgleda jbt, a meni sad bas poludeo volan, i to softverski, da je bar crko pa da uzmem G920 bez grize savesti..
 
Prepoznaje li neko one dve lokacije koje počinju od četvrte sekunde? Nekako me vuče da su u pitanju kanjon Morače i reka Tara, ali verovatno grešim
 
znaci crkao....
 
Probaću da ga osposobim do 19og nekom magijom, onda se ili vracam na 10ku ili cu iskulirati jednu kiriju..
 
Uspeo sam da namestim volan lol, dajte taj 19i oktobar.
 
Sad bukvalno ne mogu da uđem u ETS2 jer me sve podseća na ovaj dlc 😂
 
Koliko nisam igrao lol ne mogu ni tovar da isporucim. Dodjem tamo na skladiste gde se vrti zeleni znak za novac, i stanem tu i nista se ne desava kad stisnem enter. Nikako da mi se pojavi ono gde biram kako cu da parkiram, vrtim se tu po zelenom znaku i stiskam enter i nista, gde gresim.
 
^Usao sam u kapiju za novi posao (zeleni evro) umesto tamo da ostavim tovar, a bili jedno do drugog, zato se nije nista desilo jer nisam ostavio trenutni tovar/posao.. koliko sam zaboravio sve.

Nego kad izadje balkan, da li cu moci da dodjem do njega, trenutno sam u Italiji, obrisao sam sav progres i save games, nije htelo da mi ucita nesto pa sam krenuo ispocetka iz Italije, tek uzeo prvi kamion itd.. Da li za balkan praviti novog user-a pa poceti odatle, ili cu moci bese nekako da dodjem iz italije u balkan odmah..
 
ja cekam da izadje, pa novog chara. da vozim kamion, a da nemam NS table :)
 
Nece moci neki drugi nacin, da uzmem neki posao tipa Verona - Ljubljana, pa da tako upadnem u balkan, ili neki teleport..
 
na znam, imas base koju kreiras na startu, e sad da li mozes menjati base, ne secam se
 
Nece moci neki drugi nacin, da uzmem neki posao tipa Verona - Ljubljana, pa da tako upadnem u balkan, ili neki teleport..
Možeš uvek da izabereš "Brzi posao" i da pogledaš jel ima neki dostupan kojem je destinacija na Balkanu. To ti je najbolje rešenje, pošto jedino tako imaš listu velikog broja poslova i odmah ćeš biti ubačen u vozilo o krenuti sa radom.
 
Voleo bih sa mojim kamionom kao, ne secam se kako sam isao iz jedne zemlje u drugu ranije, znam da sam putovao nekad i po 2 sata (realna).. Mada nisam mnogo vozio sa ovim nalogom, mozda napravim i novog karaktera sa bazom u Srbiji..
 
Ja koliko znam fast travel radi samo ukoliko je grad "otkriven". Znači moraš prvo da ga posetiš i onda možeš da koristiš fast travel do njega.
 
ja nisam nikad koristio fast travel.
vozis, ima granicni prelaz, i eto tebe u drugoj drzavi :)
 
Ne fast travel nego sam mogao da uzmem posao u jednoj zemlji i zavrsim u nekoj trecoj, sa svojim kamionom.
 
moze to
 
Nazad
Vrh Dno