Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
To je ozbiljna potrosnja za samo 4 kartice....
 
Jeeeee, kopam zadnjih 10 sata sa 200+ Mh/s i samo 0.22 ETH-a????????????????????????????
 
Gdje kopas? radio je cointron fino sa proxy-em, mada zadnja dva sata nesto zeza izgleda da nastupaju problemi :)
 
ma nisu u unconfirmed, a grafikoni mi izgledaju zdravo samo novcica nema...
1.jpg

mozda je danas bio moj dan za ojadjivanje od strane konja...
 
Poslednja izmena:
@Bojan.zex ozbiljna potrosnja ali i ozbiljan hashrate :)
 
Poslednja izmena:
ma nema isplate, vidi se u payouts, jednostavno doso je moj dan bio i to je to...
od 6:00 jutros do sada 1.01 ETH... Zbogom Konju...

@XFX
mislim da je 900+W previse za 110Mh/s odnosno nemoj pogresno da me shvtis ali mislim da te kartice nisu bas najbolje sto se tice Mh/W.
 
Poslednja izmena:
Jes' pisao tiket supp sa opisom problema (screenshoot grafikona i payout-a)? Nemoguće da ti to neće rešiti ako je do njih (do sada nisam imao tu nesreću da kopam ceo dan za "dž")...
 
ma sad cu da im pisem, nemoj pogresno da me shvatis ali sam nekako umoran od pisanja tiketa i dokle vise neko natezanje sa Konjem, svaka cast radio je pretezno posteno ali nije ovo prvi put da mu se desava da neki dan otikine zesce
 
a mene interesuje samo kopate li sa proxy ili bez? jer bez proxija to se desava i meni a sa proxy ide extra dobro, i @Bojane hvala za onaj miner vise od 48h sve stabilno ko kamen, bilo je do minera sto mi je zakucavalo ;)
 
I ja kopam sa ukljucenim proxyjem na coinu, i sve mi se slaze evo vec mesec i vise dana sa calculatorom
 
da bas to, ja sam nasao vremena nekoliko dana i posvetio se testiranju ubjedljivo najbolja kombinacija proxy i cointron, bez proxija uzas desava se ovo kao kod Bojana hash sve ok nidje novcica.
Meni je pucao miner pa nisam mogao tacno vidjet slaze li se po kalkulatoru ali zadnja 48h sve je stabilno i slaze se po kalkulatoru. Sad za sad prezadovoljan samo da ostane sve ovako, prije svega cjena :)
 
Na proxy sam vec 3 meseca i sve radi manje vise ok. Tu i tamo pukne ali sta ces ide sve u drustveni rad.
 
Ja nemam problema. Kopam preko proxy-ja, isplate redovne, proverio i na poloniex-u. Povremeno pool pukne na kratko ali generalno odlicno sljaka, ne znam odakle tolika kuknjava. Menjajte nesto posto ocigledno nesto kod vas nije uredu. Menjajte i pool ako mislite da je on problem. Ja ne mrdam odavde.
 
Meni na konju sve sljaka od prvog dana, od pre mesec i nesto sam presao na proxy i to je to. Samo se jednom desilo da sam kopao u prazno, graficke bile na 100%, temperatura normalna, i nista, obrisao sam dagove, i krenulo je da radi kako treba.
 
^ To vrlo moguće da nije do poola, desilo se i meni, nijedan pool mi tad nije video hash. Isto rešilo brisanje dagova.
 
Vredni rudari, moze li mi neko reci da li je moguce podesiti kopanje eth-a na rigu sa dve iste i jednom razlicitom kartom, konkretno imam dve 270-ice i hocu da dokupim jos jednu 380-icu, pa me zanima da li ce to sve lepo raditi, tj da li mogu da se za svaku posebno zadaju vrednosti na AB-u i da rade sinhronizovano?
 
Vredni rudari, moze li mi neko reci da li je moguce podesiti kopanje eth-a na rigu sa dve iste i jednom razlicitom kartom, konkretno imam dve 270-ice i hocu da dokupim jos jednu 380-icu, pa me zanima da li ce to sve lepo raditi, tj da li mogu da se za svaku posebno zadaju vrednosti na AB-u i da rade sinhronizovano?

Može bilo koja kobinacija kartica to nema veze, normalno u afterburneru različite kartice različito podešavaš, opcija "Synchronize settings for similar graphic processors" radi to što treba, iste kartice (isti GPU) možeš zajedno da podešavaš ali ne i različite, logično...
 
Nazad
Vrh Dno